w naszej ofercie: 8468 imprez, 3768 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ LETNI W HISZPANII CLUB ALEX HOTEL 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL SUN BEACH 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2021 PARTY TIME HOTEL TEEN PALACE
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL DON JUAN 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL HAWAI MONTEVISTA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]

Weekend w Kijowie i Czarnobylu Ukraina 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

WEEKEND W KIJOWIE I CZARNOBYLU UKRAINA 2020

Weekend w Kijowie i Czarnobylu Ukraina 2020, Wycieczki Objazdowe na Ukrainę 2020, Zwiedzanie Kijowa i Czarnobylu 2020

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
553868
oferta w pdf
WEEKEND W KIJOWIE I CZARNOBYLU UKRAINA 2020
Weekend w Kijowie i Czarnobylu Ukraina 2020, Wycieczki Objazdowe na Ukrainę 2020, Zwiedzanie Kijowa i Czarnobylu 2020
Kijów - Czarnobyl i Prypeć (fakultatywnie)
Program
1 dzień:
Dla osób korzystających z transportu kolejowego: spotkanie w hali głównej na dworca PKP Warszawa Centralna (przy punkcie informacji i kasach, godzinę przed odjazdem pociągu). Wyjazd według rozkładu jazdy pociągiem z Warszawy do Kijowa w godzinach popołudniowych. Przejazd w kierunku granicy z Ukrainą (odprawa paszportowo-celna w pociągu). Nocny przejazd w 3 osobowych (lub 2-osobowych za dopłatą) przedziałach sypialnych.
2 dzień:
Przyjazd rano do Kijowa. Transfer do hotelu, zostawienie bagaży w pokoju bagażowym. Spotkanie z uczestnikami korzystającymi z dojazdu własnego o 14 w recepcji hotelu. Zakwaterowanie. Spacer po mieście z przewodnikiem: Złota Brama, w której rzekomo wyszczerbił miecz Bolesław Chrobry, zwiedzanie soboru św. Zofii z unikalnymi freskami z XI w., pomnik Chmielnickiego, cerkiew św. Michała o Złotych Kopułach, zjazd Andriejewski z domem Bułhakowa, cerkwią św. Andrzeja i położona nad Dnieprem dzielnica miasta Padół. Serce miasta, czyli Plac Niepodległości – Majdan i główną reprezentacyjną ulicę Kijowa – Chreszczatyk. Obiadokolacja*. Fakultatywnie wyjście do Opery Narodowej im. Tarasa Szewczenki (według repertuaru). Nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Realizacja programu zwiedzania według wybranego wariantu:
Wariant I: 
wyjazd do Czarnobyla i Prypeci: Wyjazd w kierunku Czarnobyla, położonego ok. 110 km od stolicy Ukrainy. Wjazd do zony, kontrola paszportowa i zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa radiologicznego. Zatrzymanie się w wiosce Zalissie, gdzie pozostało 700 opuszczonych domów. Przejazd do Czarnobyla, w którym obecnie mieszka i pracuje 5000 os. w systemie zmianowym, zwiedzanie: główny plac miasta, pomnik „Gwiazda piołun”, pomnik Lenina, memoriał „Dla tych, którzy uratowali świat”, wystawa sprzętów używanych podczas likwidacji skutków katastrofy. Tereny przemysłowe elektrowni w Czarnobylu, przejazd obok wież chłodniczych 3 reaktora oraz niedokończonego 5 reaktora, aż do nowego sarkofagu „Łuk” nałożonego w 2017 r. na stary. Memoriał „Życie dla życia” przed głównym budynkiem administracyjnym elektrowni jądrowej. Obiad wliczony w cenę wycieczki (wszystkie produkty są sprowadzane z Kijowa). Następnie przejazd do miasta- widmo Prypeci, gdzie czas zatrzymał się w 1986 r. Zobaczyć można słynny diabelski młyn, szpital, szkołę, dom kultury, basen oraz hotel Polesie i liczne budynki mieszkalne. Tajna wioska wojskowa Czarnobyl- 2 i radar Duga. Przejście kontroli radiacyjnej i powrót do Kijowa. Uwaga: odwiedzane miejsca są bezpieczne; poziom promieniowania nie przekracza norm i jest stale monitorowany. (ok. 90 EUR - realizowany w tej cenie przy min. 10 os.). Według prawa ukraińskiego wstęp na terytorium zony wokół Czarnobyla dla osób poniżej 18 roku życia jest zabroniony.
Wariant II : 
pobyt w Kijowie. Wycieczka do skansenu z przykładami tradycyjnego budownictwa Ukrainy (Mamaeva Sloboda lub Pirogovo). Czas wolny na obiad w tradycyjnym szynku (we własnym zakresie) oraz wyjazd do parku Meżhyria położonego nad zalewem Kijowskim, z własnym zoo i zwiedzanie zbudowanej tam rezydencji Wiktora Janukowycza – Honka, obecnie tzw. muzeum korupcji. Powrót do Kijowa. (ok. 70 EUR - realizowana w tej cenie przy min. 5 osobach).
Wariant III : indywidualny pobyt i samodzielne poznawanie Kijowa.
Obiadokolacja*. Nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie, zostawienie bagaży w pokoju bagażowym. Przejazd metrem do jednej z najgłębszych stacji metra na świecie – Arsenalna. Przejście nadbrzeżem Dniepru w dzielnicy Pieczersk. Wycieczka do Ławry Pieczerskiej – najstarszego na dawnej Rusi prawosławnego klasztoru z XI w., duża część pomieszczeń sakralnych mieści się w jaskiniach-pieczarach. Na terytorium ławry, znajduje się Muzeum mikroskopijnych miniatur – przedmiotów wielkości ziarenek zboża. Przejście na teren parku przy Muzeum Wojny Ojczyźnianej – pomnik Matki Narodów, który służy również jako taras widokowy. Koniec programu zwiedzania i powrót pod hotel ok. 16. Czas wolny na obiad. Dla osób korzystających z transportu kolejowego: nocny przejazd pociągiem z Kijowa do Warszawy.
5 dzień:
Kontrola paszportowo-celna w pociągu. Przyjazd do Warszawy w godzinach przedpołudniowych ok. 11).
Program fakultatywny
- spektakl w Operze – według repertuaru ok. 15-30 EUR.
- wariant I - Wycieczka do Czarnobyla i Prypeci: ok. 90 EUR. (realizowany w tej cenie z polskojęzycznym przewodnikiem przy minimum 10 os.)
- wariant II - Wycieczka do skansenu oraz do Meżyhyria (rezydencja Janukowycza) – ok. 70 EUR realizowana w tej cenie przy min. 5 os.)
Informacje praktyczne
Do dokonania rezerwacji w biurze konieczny jest ważny paszport.
Według prawa ukraińskiego wstęp na terytorium zony wokół Czarnobyla dla osób poniżej 18 roku życia jest zabroniony.
Cena podstawowa nie zawiera transportu do Kijowa i z Kijowa. Możliwa dopłata do pociągu Warszawa-Kijów-Warszawa (400 zł w obie strony). Organizator może pomóc w zakupie biletu lotniczego do Kijowa. Rodzaj transportu należy określić podczas finalnej rezerwacji. Program rozpisany jest pod rozkład pociągów.
Wskazówki dla osób korzystających z dojazdu własnego:
Spotkanie z pilotem: Ibis Kiev Railway Station ul. Polzunova St, 6 przy Dworcu Kolejowym w Kijowie w piątek o 14.
Pilot jest na miejscu od 11.30. W hotelu jest możliwość pozostawienia wcześniej bagażu w pokoju bagażowym obok recepcji.
Prosimy zgłaszać późniejsze godziny przylotów w uwagach w systemie rezerwacyjnym lub organizatorowi na maila
Wskazówki dojazdu z lotnisk w Kijowie:
Z lotniska Kijów Żuliany, można dojechać taksówką lub trolejbusem nr 9. Odjeżdża z przystanku sprzed lotniska. 200 m od terminali A,D i 50 m od terminalu B. Dojazd do przystanku ul. Ivana Ohiienka (240 m od hotelu) lub Pivdennyi Railway Station (500 m od hotelu) – 10 lub 11 przystanków. Koszt biletu ok. 8 UAH. Bilet można kupić w kiosku na przystanku lub u konduktora jeśli jest lub u kierowcy przy wejściu. Bilet należy skasować. Trolejbus kursuje co 20 minut.
Z lotniska Kijów Boryspol można dojechać kolejką Kyiv Boryspil Express. Peron kolejki znajduję się na terenie lotniska przy parkingu nr 1. 
Jedzie ona do budynku dworca kolejowego Kijów Pasażerski, gdzie obok znajduje się hotel (wyjście z dworca w stronę ul. Polzunovej, nie przez główną halę ze schodami ruchomymi).
Rozkład jazdy Kyiv Boryspil Express z lotniska dostępny na stronie:
https://kbp.aero/en/kiev-boryspol-express/
Rozkład jazdy z dworca na lotnisko dostępny na stronie:
https://kbp.aero/en/kyev-boryspol-ekspress/
Koszt biletu to ok. 80 UAH (4 euro). Bilety można kupić w specjalnych terminalach na lotnisku oraz z powrotem na dworcu. Możliwa jest płatność kartą.
Organizator może również zamówić prywatne transfery z kierowcą czekającym z tabliczką z imieniem i nazwiskiem przy wyjściu z sali przylotów.
Z lotniska Kijów Żuliany, cena za samochód osobowy: 130 zł, cena za minivana do 7 os. 180 zł
Z lotniska Kijów Boryspol, cena za samochód osobowy: 200 zł, cena za minivana do 7 os. 250 zł
Zalecane są wyloty w niedzielę wieczorem. Możliwość przedłużenia pobytu w hotelu i przylotu w czwartek lub wylotu w poniedziałek (ok. 180 zł/os ze śniadaniem w pokoju 2 os./noc). Pilot jedzie z grupą uczestników korzystających z transportu kolejowego. Dla pozostałych jest w Kijowie do godziny 18 czwartego dnia.
Minimalna ilość osób – 15.
Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom oferty chęci wykupienia wycieczki do Czarnobyla lub do skansenu i rezydencji Janukowycza oraz pakietu obiadokolacji podczas dokonywania rezerwacji.
Wymagane jest dla jadących pociągiem pojawienie się na dworcu Warszawa Centralna godzinę przed odjazdem pociągu. Trasa przejazdu pociągami Warszawa Centralna (wyjazd 17:21*) – Kijów Pasażerski (przyjazd 11:06*) i Kijów Pasażerski (wyjazd 18:48*) -Warszawa Centralna (przyjazd 10:50*) ok. 800 km 17 h. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1050 km. Godziny odjazdów pociągów są podane zgodnie z rozkładem jazdy na dzień druku katalogu. W wypadku zmiany rozkładu jazdy PKP organizator będzie informował uczestników mailowo na ok. 14 dni przed wyjazdem.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po muzeach.
W wagonach sypialnych otrzymuje się pościel.
Na Ukrainie należy ustawić zegarek o godzinę do przodu. Walutą obowiązującą jest hrywna.

WEEKEND W KIJOWIE I CZARNOBYLU UKRAINA 2020
Weekend w Kijowie i Czarnobylu Ukraina 2020, Wycieczki Objazdowe na Ukrainę 2020, Zwiedzanie Kijowa i Czarnobylu 2020


Kijów - Czarnobyl i Prypeć (fakultatywnie)

Program

1 dzień:

Dla osób korzystających z transportu kolejowego: spotkanie w hali głównej na dworca PKP Warszawa Centralna (przy punkcie informacji i kasach, godzinę przed odjazdem pociągu). Wyjazd według rozkładu jazdy pociągiem z Warszawy do Kijowa w godzinach popołudniowych. Przejazd w kierunku granicy z Ukrainą (odprawa paszportowo-celna w pociągu). Nocny przejazd w 3 osobowych (lub 2-osobowych za dopłatą) przedziałach sypialnych.

2 dzień:
Przyjazd rano do Kijowa. Transfer do hotelu, zostawienie bagaży w pokoju bagażowym. Spotkanie z uczestnikami korzystającymi z dojazdu własnego o 14 w recepcji hotelu. Zakwaterowanie. Spacer po mieście z przewodnikiem: Złota Brama, w której rzekomo wyszczerbił miecz Bolesław Chrobry, zwiedzanie soboru św. Zofii z unikalnymi freskami z XI w., pomnik Chmielnickiego, cerkiew św. Michała o Złotych Kopułach, zjazd Andriejewski z domem Bułhakowa, cerkwią św. Andrzeja i położona nad Dnieprem dzielnica miasta Padół. Serce miasta, czyli Plac Niepodległości – Majdan i główną reprezentacyjną ulicę Kijowa – Chreszczatyk. Obiadokolacja*. Fakultatywnie wyjście do Opery Narodowej im. Tarasa Szewczenki (według repertuaru). Nocleg.

3 dzień:
Śniadanie. Realizacja programu zwiedzania według wybranego wariantu:

Wariant I: 
wyjazd do Czarnobyla i Prypeci: Wyjazd w kierunku Czarnobyla, położonego ok. 110 km od stolicy Ukrainy. Wjazd do zony, kontrola paszportowa i zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa radiologicznego. Zatrzymanie się w wiosce Zalissie, gdzie pozostało 700 opuszczonych domów. Przejazd do Czarnobyla, w którym obecnie mieszka i pracuje 5000 os. w systemie zmianowym, zwiedzanie: główny plac miasta, pomnik „Gwiazda piołun”, pomnik Lenina, memoriał „Dla tych, którzy uratowali świat”, wystawa sprzętów używanych podczas likwidacji skutków katastrofy. Tereny przemysłowe elektrowni w Czarnobylu, przejazd obok wież chłodniczych 3 reaktora oraz niedokończonego 5 reaktora, aż do nowego sarkofagu „Łuk” nałożonego w 2017 r. na stary. Memoriał „Życie dla życia” przed głównym budynkiem administracyjnym elektrowni jądrowej. Obiad wliczony w cenę wycieczki (wszystkie produkty są sprowadzane z Kijowa). Następnie przejazd do miasta- widmo Prypeci, gdzie czas zatrzymał się w 1986 r. Zobaczyć można słynny diabelski młyn, szpital, szkołę, dom kultury, basen oraz hotel Polesie i liczne budynki mieszkalne. Tajna wioska wojskowa Czarnobyl- 2 i radar Duga. Przejście kontroli radiacyjnej i powrót do Kijowa. Uwaga: odwiedzane miejsca są bezpieczne; poziom promieniowania nie przekracza norm i jest stale monitorowany. (ok. 90 EUR - realizowany w tej cenie przy min. 10 os.). Według prawa ukraińskiego wstęp na terytorium zony wokół Czarnobyla dla osób poniżej 18 roku życia jest zabroniony.

Wariant II : 
pobyt w Kijowie. Wycieczka do skansenu z przykładami tradycyjnego budownictwa Ukrainy (Mamaeva Sloboda lub Pirogovo). Czas wolny na obiad w tradycyjnym szynku (we własnym zakresie) oraz wyjazd do parku Meżhyria położonego nad zalewem Kijowskim, z własnym zoo i zwiedzanie zbudowanej tam rezydencji Wiktora Janukowycza – Honka, obecnie tzw. muzeum korupcji. Powrót do Kijowa. (ok. 70 EUR - realizowana w tej cenie przy min. 5 osobach).

Wariant III : indywidualny pobyt i samodzielne poznawanie Kijowa.
Obiadokolacja*. Nocleg.

4 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie, zostawienie bagaży w pokoju bagażowym. Przejazd metrem do jednej z najgłębszych stacji metra na świecie – Arsenalna. Przejście nadbrzeżem Dniepru w dzielnicy Pieczersk. Wycieczka do Ławry Pieczerskiej – najstarszego na dawnej Rusi prawosławnego klasztoru z XI w., duża część pomieszczeń sakralnych mieści się w jaskiniach-pieczarach. Na terytorium ławry, znajduje się Muzeum mikroskopijnych miniatur – przedmiotów wielkości ziarenek zboża. Przejście na teren parku przy Muzeum Wojny Ojczyźnianej – pomnik Matki Narodów, który służy również jako taras widokowy. Koniec programu zwiedzania i powrót pod hotel ok. 16. Czas wolny na obiad. Dla osób korzystających z transportu kolejowego: nocny przejazd pociągiem z Kijowa do Warszawy.

5 dzień:
Kontrola paszportowo-celna w pociągu. Przyjazd do Warszawy w godzinach przedpołudniowych ok. 11).

Program fakultatywny
- spektakl w Operze – według repertuaru ok. 15-30 EUR.
- wariant I - Wycieczka do Czarnobyla i Prypeci: ok. 90 EUR. (realizowany w tej cenie z polskojęzycznym przewodnikiem przy minimum 10 os.)
- wariant II - Wycieczka do skansenu oraz do Meżyhyria (rezydencja Janukowycza) – ok. 70 EUR realizowana w tej cenie przy min. 5 os.)

Informacje praktyczne
Do dokonania rezerwacji w biurze konieczny jest ważny paszport.
Według prawa ukraińskiego wstęp na terytorium zony wokół Czarnobyla dla osób poniżej 18 roku życia jest zabroniony.
Cena podstawowa nie zawiera transportu do Kijowa i z Kijowa. Możliwa dopłata do pociągu Warszawa-Kijów-Warszawa (400 zł w obie strony). Organizator może pomóc w zakupie biletu lotniczego do Kijowa. Rodzaj transportu należy określić podczas finalnej rezerwacji. Program rozpisany jest pod rozkład pociągów.

Wskazówki dla osób korzystających z dojazdu własnego:
Spotkanie z pilotem: Ibis Kiev Railway Station ul. Polzunova St, 6 przy Dworcu Kolejowym w Kijowie w piątek o 14.Pilot jest na miejscu od 11.30. W hotelu jest możliwość pozostawienia wcześniej bagażu w pokoju bagażowym obok recepcji.Prosimy zgłaszać późniejsze godziny przylotów w uwagach w systemie rezerwacyjnym lub organizatorowi na maila Wskazówki dojazdu z lotnisk w Kijowie:
Z lotniska Kijów Żuliany, można dojechać taksówką lub trolejbusem nr 9. Odjeżdża z przystanku sprzed lotniska. 200 m od terminali A,D i 50 m od terminalu B. Dojazd do przystanku ul. Ivana Ohiienka (240 m od hotelu) lub Pivdennyi Railway Station (500 m od hotelu) – 10 lub 11 przystanków. Koszt biletu ok. 8 UAH. Bilet można kupić w kiosku na przystanku lub u konduktora jeśli jest lub u kierowcy przy wejściu. Bilet należy skasować. Trolejbus kursuje co 20 minut.
Z lotniska Kijów Boryspol można dojechać kolejką Kyiv Boryspil Express. Peron kolejki znajduję się na terenie lotniska przy parkingu nr 1. Jedzie ona do budynku dworca kolejowego Kijów Pasażerski, gdzie obok znajduje się hotel (wyjście z dworca w stronę ul. Polzunovej, nie przez główną halę ze schodami ruchomymi).
Rozkład jazdy Kyiv Boryspil Express z lotniska dostępny na stronie:
https://kbp.aero/en/kiev-boryspol-express/
Rozkład jazdy z dworca na lotnisko dostępny na stronie:
https://kbp.aero/en/kyev-boryspol-ekspress/
Koszt biletu to ok. 80 UAH (4 euro). Bilety można kupić w specjalnych terminalach na lotnisku oraz z powrotem na dworcu. Możliwa jest płatność kartą.
Organizator może również zamówić prywatne transfery z kierowcą czekającym z tabliczką z imieniem i nazwiskiem przy wyjściu z sali przylotów.
Z lotniska Kijów Żuliany, cena za samochód osobowy: 130 zł, cena za minivana do 7 os. 180 zł
Z lotniska Kijów Boryspol, cena za samochód osobowy: 200 zł, cena za minivana do 7 os. 250 zł
Zalecane są wyloty w niedzielę wieczorem. Możliwość przedłużenia pobytu w hotelu i przylotu w czwartek lub wylotu w poniedziałek (ok. 180 zł/os ze śniadaniem w pokoju 2 os./noc). Pilot jedzie z grupą uczestników korzystających z transportu kolejowego. Dla pozostałych jest w Kijowie do godziny 18 czwartego dnia.

Minimalna ilość osób – 15.
Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom oferty chęci wykupienia wycieczki do Czarnobyla lub do skansenu i rezydencji Janukowycza oraz pakietu obiadokolacji podczas dokonywania rezerwacji.
Wymagane jest dla jadących pociągiem pojawienie się na dworcu Warszawa Centralna godzinę przed odjazdem pociągu. Trasa przejazdu pociągami Warszawa Centralna (wyjazd 17:21*) – Kijów Pasażerski (przyjazd 11:06*) i Kijów Pasażerski (wyjazd 18:48*) -Warszawa Centralna (przyjazd 10:50*) ok. 800 km 17 h. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1050 km. Godziny odjazdów pociągów są podane zgodnie z rozkładem jazdy na dzień druku katalogu. W wypadku zmiany rozkładu jazdy PKP organizator będzie informował uczestników mailowo na ok. 14 dni przed wyjazdem.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po muzeach.
W wagonach sypialnych otrzymuje się pościel.
Na Ukrainie należy ustawić zegarek o godzinę do przodu. Walutą obowiązującą jest hrywna.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

Dopłata za pakiet obiadokolacji (25 EUR płatne u pilota) : Dopłata 0 PLN
3. dzień imprezy - wariant I - wycieczka do Czarnobyla i Prypeci (płatne u pilota - ok. 90 EUR) : Dopłata 0 PLN
3. dzień imprezy - wariant II - zwiedzanie Kijowa z pilotem-przewodnikiem (płatne u pilota - ok. 70 EUR) : Dopłata 0 PLN
3. dzień imprezy - wariant III - samodzielne zwiedzanie Kijowa : Dopłata 0 PLN
Dopłata do pokoju 1 osobowego : Dopłata 250 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RG (RG_1) : Dopłata 3% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RG+CP (RG_2) : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RGS (RGS_3) : Dopłata 1,5% od sumy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (wartość rezerwacji na osobę do 22.000 zł) RGS+CP (RGS_4) : Dopłata 3,5% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

2 noclegi w hotelach o standardzie lokalnych *** (w Kijowie), pokoje 2 osobowe z łazienkami. W hotelu restauracja, bar. W wypadku wybrania pociągu: 2 noclegi w wagonach sypialnych z 3-osobowymi przedziałami (lub za dopłatą: 2-osobowe przedziały). W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

2 śniadania. (*możliwość wykupienia pakietu 2 obiadokolacji w cenie 25 EUR)

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Pociąg

Miejscowość
Warszawa

Własny

Dojazd własny do miejsca zakwaterowania

Cena zawiera

- Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach o standardzie lokalnych *** (w Kijowie), pokoje 2 osobowe z łazienkami. W hotelu restauracja, bar. W wypadku wybrania pociągu: 2 noclegi w wagonach sypialnych z 3-osobowymi przedziałami (lub za dopłatą: 2-osobowe przedziały). W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.
- Wyżywienie: 2 śniadania. (*możliwość wykupienia pakietu 2 obiadokolacji w cenie 25 EUR)
- Transport: dojazd własny lub - za dopłatą - pociągi z wagonami sypialnymi na trasach: Warszawa-Kijów oraz Kijów-Warszawa (dopłata: 400 zł w obie strony). Polecamy możliwość transportu samolotem, np. liniami LOT, Ukrainian Airlines, Wizzair, Ryanair. Podczas wycieczek korzystanie z komunikacji miejskiej (np. kijowskie metro, trolejbusy) oraz wynajętych busów.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

- Zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelach o standardzie lokalnych *** (w Kijowie), pokoje 2 osobowe z łazienkami. W hotelu restauracja, bar. W wypadku wybrania pociągu: 2 noclegi w wagonach sypialnych z 3-osobowymi przedziałami (lub za dopłatą: 2-osobowe przedziały). W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.
- Wyżywienie: 2 śniadania. (*możliwość wykupienia pakietu 2 obiadokolacji w cenie 25 EUR)
- Transport: dojazd własny lub - za dopłatą - pociągi z wagonami sypialnymi na trasach: Warszawa-Kijów oraz Kijów-Warszawa (dopłata: 400 zł w obie strony). Polecamy możliwość transportu samolotem, np. liniami LOT, Ukrainian Airlines, Wizzair, Ryanair. Podczas wycieczek korzystanie z komunikacji miejskiej (np. kijowskie metro, trolejbusy) oraz wynajętych busów.
- Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
- Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Cena nie zawiera

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, Tour Guide. Koszt – ok. 50 EUR,
- programu fakultatywnego,
- dopłaty za pakiet 2 obiadokolacji – 25 EUR/os.
- dopłaty za przejazd pociągami Warszawa-Kijów-Warszawa – 400 zł/os.
- dopłaty za wykupienie miejsca w przedziale 2 osobowym – 80 zł/os.
- dopłat za dojazd do Warszawy oraz biletów lotniczych w ramach dojazdu własnego do Kijowa i transferów z lotniska.

- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, Tour Guide. Koszt – ok. 50 EUR,
- programu fakultatywnego,
- dopłaty za pakiet 2 obiadokolacji – 25 EUR/os.
- dopłaty za przejazd pociągami Warszawa-Kijów-Warszawa – 400 zł/os.
- dopłaty za wykupienie miejsca w przedziale 2 osobowym – 80 zł/os.
- dopłat za dojazd do Warszawy oraz biletów lotniczych w ramach dojazdu własnego do Kijowa i transferów z lotniska.

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL DON JUAN 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL SUN BEACH 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL ELENA 24H PARK ALL INCLUSIVE 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ LETNI W HISZPANII CLUB ALEX HOTEL 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII HOTEL RIVA PARK 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY HOTEL TEEN PALACE ALL INCLUSIVE BUŁGARIA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY 2021 PARTY TIME HOTEL TEEN PALACE
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL HAWAI MONTEVISTA 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W HISZPANII HOTEL CLIPPER 2021
1 zł zaliczki [15.09-31.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.