w naszej ofercie: 13772 imprezy, 11625 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Obóz językowo-przygodowy by Cambridge School of English Giżycko 2019
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ JĘZYKOWO-PRZYGODOWY BY CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH GIŻYCKO 2019

Obozy przygodowe językowe z angielskim na Mazurach w Giżycku dla dzieci i młodzieży

Wiek: od 10 do 16 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
55552919
oferta w pdf
OBÓZ JĘZYKOWO-PRZYGODOWY BY CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH GIŻYCKO 2019
Obozy przygodowe językowe z angielskim na Mazurach w Giżycku dla dzieci i młodzieży
Research proves that when students don't keep their minds sharp over summer vacation, they take a month or more to get back into the swing of productive learning when school starts again. If learning is presented as something fun, then they are more likely to find something that really interests them because they won’t close their mind about the subjects being taught. By enrolling your child to our summer camp, you can ensure that your son or daughter will spend the time exploring, discovering, creating and learning. Anselm Dorma.
Już dziesiąty rok BTA Kompas razem z dwoma renomowanymi szkołami: Cambridge School of English & L2 Language Consulting ma przyjemność realizować dla Was autorski program językowy! Zapraszamy na malownicze Mazury. Z racji tego, że lato to przede wszystkim czas relaksu i zabawy, połączymy naukę języka angielskiego z przyjemnością. Dzięki warsztatom twórczym, prezentacjom, projektom, zabawom i quizom przybliżymy Wam fascynujący świat brytyjskiej i amerykańskiej kultury.
Opis programu
Program realizowany będzie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów, a podział na grupy odbędzie się z uwzględnieniem wieku Uczestników i poziomu zawansowania ich znajomości języka angielskiego.
Specjalnie przygotowane materiały audiowizualne oraz interesujące ćwiczenia pozwolą na rozwijanie zdolności językowych. Skupimy się nie tylko na umiejętności twórczego i krytycznego czytania, kreatywnego pisania form użytkowych i selekcji informacji, ale również na doskonaleniu zdolności mówienia w języku angielskim oraz słuchania ze zrozumieniem. Z uwagi na fakt, iż gwarantujemy holistyczne podejście do nauczania, Uczestnicy obozu zyskają pewność siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim.
Warto podkreślić fakt, że kontakt z językiem angielskim nie ogranicza się wyłącznie do codziennych 90-minutowych sesji, bowiem lektorzy prowadzący aktywnie uczestniczą w całym obozowym życiu – biorą udział w quizach, zabawach, grach zespołowych, dyskotekach, wycieczkach itp. Uczestnicy wykorzystują język angielski w praktyczny sposób, porozumiewają się w języku obcym w codziennych sytuacjach.
Cambridge School of English. To renomowana brytyjska szkoła języka językowa mająca 25 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkoleń językowych w oparciu o autorskie programy nauczania. Jest to możliwe dzięki współpracy metodyków i trenerów z wysoko wykwalifikowanymi lektorami, którzy stosują najbardziej efektywne metody nauczania. Nasze kursy nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić maksimum skuteczności. W Cambridge School of English pracują wyłącznie doświadczeni native speakerzy pochodzenia brytyjskiego, amerykańskiego lub australijskiego oraz lektorzy polscy – absolwenci filologii oraz studiów lingwistycznych, którzy są pasjonatami nauczania. Kursanci osiągają wysokie wyniki egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE oraz IELTS), a wysoką jakość nauczania potwierdza m.in. akredytacja kuratorium oświaty.
L² – Language Consulting. Zapewnia maksymalną efektywność szkoleń językowych oferując produkt „szyty na miarę”, gdyż dysponuje odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i narzędziami (m.in. autorską platformą edukacyjną), które potrafią precyzyjnie określić potrzeby szkoleniowe poszczególnych grup i zaoferować ściśle odpowiadające im kursy, w tym także specjalistyczne. L² – Language Consulting jest Centrum Egzaminacyjnym TOEIC, co daje naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu w każdym momencie trwania kursu i w dogodnym dla kursanta terminie.
Szkoły mogą poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: Real Sp. z o.o., Novartis Poland Sp. z o.o., Lek Polska Sp. z o.o., Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Nestle Polska S.A., Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polimex-Mostostal S.A., Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Polar Whirlpool S.A., LPP S.A., PBG SA, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, PKN Orlen S.A., Statoil Polska Sp. z o.o., Axtone Sp. z o.o., Samsung, Oracle i z wieloma innymi.
Getting to know each other. Odkryjemy zupełnie nowe, fascynujące rzeczy na swój temat. Przygotujcie się na quizy, zagadki, rebusy i łamigłówki. Nauczymy się mówić o pasjach, sposobach spędzania wolnego czasu. Każdy Uczestnik obozu będzie miał okazję stworzyć projekt (foto-książkę) o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, talentach i wielu innych interesujących szczegółach. Na podstawie zebranych wiadomości stworzymy grupowego bloga, który będzie na bieżąco uaktualniany. Brzmi ekscytująco!
Visiting Great Britain. Nasi lektorzy zabiorą Was na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Przy aromatycznej herbacie earl grey i maślanych ciasteczkach porozmawiamy o najsłynniejszych brytyjskich zabytkach. Zastanawialiście się kiedykolwiek, na jakie tematy uwielbiają gawędzić Brytyjczycy? Rozwiążemy quiz dotyczący wysp brytyjskich, następnie zagramy w gry komunikacyjne, dzięki którym utrwalimy zdobytą wiedzę. Uczestnicy wcielą się też w rolę słynnego detektywa – Sherlocka Holmesa i będą musieli stawić czoła rozwikłaniu niezwykłej tajemnicy, w którą zamieszana jest sama Królowa Elżbieta II! Podołacie temu wyzwaniu?
Sightseeing around the USA. Zapraszamy do Stanów Zjednoczonych! W ramach kuchennych rewolucji Uczestnicy stworzą zdrową wersję restauracji z typowym fast foodem, a także opracują konstytucję idealnego kraju. British or American English? Czy jesteście w stanie rozpoznać akcenty, słówka i struktury? Sprawdzimy to! Przeniesiemy się do Hollywood, sprawdzimy kogo spotkać można na słynnej Alei Gwiazd. Zagramy w football amerykański i wcielimy się w rolę ławy przysięgłych. Sami ocenicie, czy podejrzany jest winny czy niewinny! To będzie twardy orzech do zgryzienia!
G’day mate! Have you ever been to Australia? Czy wiedzieliście, że Australia to kontynent aż 36 razy większy od Polski, ale zamieszkuje go 2 razy mniej ludzi niż naszą ojczyznę? Jesteście w stanie uwierzyć, że w Australii występuje 2 razy więcej kangurów niż ludzi?! To tylko dwa interesujące fakty na temat Australii, a jest ich całe mnóstwo! Stworzymy kolorowy plakat dotyczący Australii. Znajdą się na nim ciekawostki o tym kraju, a część informacji zostanie również opublikowana na blogu! Dobra zabawa gwarantowana – przy dopisującej pogodzie zorganizujemy wyścigi skaczących kangurów, biegających ptaków emu oraz zabawę bumerangiem.
Are you as cool as a cucumber? Comic Project – kursanci stworzą gramatyczny komiks, w którym zaprezentują zasady gramatyczne, struktury, ciekawe powiedzonka, idiomy poznane podczas wszystkich dni obozu językowego. Bohaterami komiksu będą Uczestnicy i ich przygody. Przed przystąpieniem do projektu czeka Was ekscytująca powtórka zasad gramatycznych – przygotujcie się na mnóstwo gier, quizów okraszonych śmiechem i świetną zabawą. Będzie o co walczyć!
And the Oscar goes to... Uczestnicy przygotują filmik opowiadający o krajach anglojęzycznych wykorzystując materiały przygotowane przez lektora oraz materiały anglojęzycznych czasopism, blogów czy YouTube. Premiera filmu przewidziana jest na ostatni dzień naszego fascynującego pobytu na Mazurach. Jak stworzyć taki film? W świat kinematografii wprowadzi Was lektor, pokazując różne technologiczne i językowe triki. Kto wie, może czeka Was oszałamiająca kariera i półka wypełniona prestiżowymi statuetkami Oscara?
Wycieczki po jeziorze. Pod okiem instruktorów i ratowników WOPR Uczestnicy zwiedzać będą jezioro Tajty z pokładów jachtów Omega. Chętni wcielą się w marynarzy, którzy będą pomagać kapitanowi w prowadzeniu łodzi – wybieraniu szotów, wypatrywaniu innych jednostek i utrzymaniu kursu. Wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych.
Kąpiele. Ośrodek Gwarek posiada własną prywatną plażę, co umożliwia naszym Uczestnikom nieograniczone korzystanie z uroków jeziora Tajty. Zabawy w wodzie, piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania to tylko niektóre z propozycji. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR.
Punkt adrenalina! RIB + banan – w tym roku proponujemy Wam dodatkową atrakcję! Będziecie mieć okazję, aby przepłynąć się RIB-em z silnikiem, a także zasmakujecie ekstremalnych wrażeń podczas pływania na bananie. Wskakujcie – zabawa będzie przednia! Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników, odbywają się pod okiem ratownika MOPR i doświadczonych instruktorów.
Orienteering. Jak odnaleźć właściwą drogę w lesie? Nie zawsze jest to proste. A jednak! Wystarczy tylko posiąść umiejętność posługiwania się mapą i kompasem, nauczyć się znaków topograficznych, rysować mapy i oceniać odległości w terenie. Gdy Uczestnicy nabiorą wprawy, czekać na nich będą dzienne i wieczorne zawody na orientację.
Elementy survivalu. Obozowicze poznają kilka podstawowych tajników przetrwania zarówno w teorii, jak i w praktyce. Na specjalnych zajęciach postaramy się odpowiedzieć na pytania: jak poradzić sobie w trudnych warunkach, jak rozpalić ognisko bez pomocy zapałek, z czego zbudować szałas i jak zabezpieczyć żywność przed zwierzętami?
Zawody sportowe. W zdrowym ciele – zdrowy duch! Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, turniej siatkówki plażowej, konkursy i przeszkody do pokonania, a najlepsi zostaną nagrodzeni medalami.
Zajęcia łucznicze- Archery Tag. To będzie prawdziwa bitwa łuczników! Uczestnicy przejdą wymagające szkolenie „Robin Hooda”, a następnie przystąpią do świetnej zabawy, w której będą musieli wykazać się precyzją, skupieniem, nienaganną techniką oraz współpracą w zespole. Rozegrany zostanie obozowy turniej łucznika, a dla najlepszych łuczników przewidziane są nagrody.
Gry i zabawy terenowe. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grach i zabawach terenowych, wykorzystując umiejętności, których nauczą się w trakcie obozu. Za pomocą mapy i kompasu oraz specjalnych wskazówek postarają się odkryć to, co czeka za rogiem.
Zajęcia twórcze. Wszystkie nasze obozy wzbogacone są o szereg zajęć artystycznych pozwalających rozwijać wyobraźnię. Za pomocą pędzla, kredek i kilku białych kartek Uczestnicy będą mieli szansę poddać się szaleństwu własnej fantazji i wyczarować prawdziwe arcydzieła.
Zajęcia integracyjne. Specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają, zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.
Ostatniego dnia obozu odbędzie się wystawa projektów, gdzie Uczestnicy zaprezentują najlepsze swoim zdaniem prace. Na zakończenie prowadzący wręczą uczniom certyfikaty. Przekonacie się, że zabawa może rozwijać, język nie zna granic, a obóz językowy może być wspaniałą przygodą.
Co zabrać
- ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
- mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę (sztormiak), kalosze
- strój kąpielowy/kąpielówki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)
- przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

OBÓZ JĘZYKOWO-PRZYGODOWY BY CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH GIŻYCKO 2019
Obozy przygodowe językowe z angielskim na Mazurach w Giżycku dla dzieci i młodzieży


Research proves that when students don't keep their minds sharp over summer vacation, they take a month or more to get back into the swing of productive learning when school starts again. If learning is presented as something fun, then they are more likely to find something that really interests them because they won’t close their mind about the subjects being taught. By enrolling your child to our summer camp, you can ensure that your son or daughter will spend the time exploring, discovering, creating and learning. Anselm Dorma.

Już dziesiąty rok razem z dwoma renomowanymi szkołami: Cambridge School of English & L2 Language Consulting ma przyjemność realizować dla Was autorski program językowy! Zapraszamy na malownicze Mazury. Z racji tego, że lato to przede wszystkim czas relaksu i zabawy, połączymy naukę języka angielskiego z przyjemnością. Dzięki warsztatom twórczym, prezentacjom, projektom, zabawom i quizom przybliżymy Wam fascynujący świat brytyjskiej i amerykańskiej kultury.

Opis programu

Program realizowany będzie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów, a podział na grupy odbędzie się z uwzględnieniem wieku Uczestników i poziomu zawansowania ich znajomości języka angielskiego.

Specjalnie przygotowane materiały audiowizualne oraz interesujące ćwiczenia pozwolą na rozwijanie zdolności językowych. Skupimy się nie tylko na umiejętności twórczego i krytycznego czytania, kreatywnego pisania form użytkowych i selekcji informacji, ale również na doskonaleniu zdolności mówienia w języku angielskim oraz słuchania ze zrozumieniem. Z uwagi na fakt, iż gwarantujemy holistyczne podejście do nauczania, Uczestnicy obozu zyskają pewność siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim.

Warto podkreślić fakt, że kontakt z językiem angielskim nie ogranicza się wyłącznie do codziennych 90-minutowych sesji, bowiem lektorzy prowadzący aktywnie uczestniczą w całym obozowym życiu – biorą udział w quizach, zabawach, grach zespołowych, dyskotekach, wycieczkach itp. Uczestnicy wykorzystują język angielski w praktyczny sposób, porozumiewają się w języku obcym w codziennych sytuacjach.

Cambridge School of English. To renomowana brytyjska szkoła języka językowa mająca 25 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Szkoła gwarantuje wysoką jakość szkoleń językowych w oparciu o autorskie programy nauczania. Jest to możliwe dzięki współpracy metodyków i trenerów z wysoko wykwalifikowanymi lektorami, którzy stosują najbardziej efektywne metody nauczania. Nasze kursy nie opierają się na jednej metodzie – uczymy tak, by zapewnić maksimum skuteczności. W Cambridge School of English pracują wyłącznie doświadczeni native speakerzy pochodzenia brytyjskiego, amerykańskiego lub australijskiego oraz lektorzy polscy – absolwenci filologii oraz studiów lingwistycznych, którzy są pasjonatami nauczania. Kursanci osiągają wysokie wyniki egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE oraz IELTS), a wysoką jakość nauczania potwierdza m.in. akredytacja kuratorium oświaty.

L² – Language Consulting. Zapewnia maksymalną efektywność szkoleń językowych oferując produkt „szyty na miarę”, gdyż dysponuje odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i narzędziami (m.in. autorską platformą edukacyjną), które potrafią precyzyjnie określić potrzeby szkoleniowe poszczególnych grup i zaoferować ściśle odpowiadające im kursy, w tym także specjalistyczne. L² – Language Consulting jest Centrum Egzaminacyjnym TOEIC, co daje naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu w każdym momencie trwania kursu i w dogodnym dla kursanta terminie.

Szkoły mogą poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: Real Sp. z o.o., Novartis Poland Sp. z o.o., Lek Polska Sp. z o.o., Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Nestle Polska S.A., Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polimex-Mostostal S.A., Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Polar Whirlpool S.A., LPP S.A., PBG SA, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, PKN Orlen S.A., Statoil Polska Sp. z o.o., Axtone Sp. z o.o., Samsung, Oracle i z wieloma innymi.

Getting to know each other. Odkryjemy zupełnie nowe, fascynujące rzeczy na swój temat. Przygotujcie się na quizy, zagadki, rebusy i łamigłówki. Nauczymy się mówić o pasjach, sposobach spędzania wolnego czasu. Każdy Uczestnik obozu będzie miał okazję stworzyć projekt (foto-książkę) o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, talentach i wielu innych interesujących szczegółach. Na podstawie zebranych wiadomości stworzymy grupowego bloga, który będzie na bieżąco uaktualniany. Brzmi ekscytująco!

Visiting Great Britain. Nasi lektorzy zabiorą Was na wycieczkę do Wielkiej Brytanii. Przy aromatycznej herbacie earl grey i maślanych ciasteczkach porozmawiamy o najsłynniejszych brytyjskich zabytkach. Zastanawialiście się kiedykolwiek, na jakie tematy uwielbiają gawędzić Brytyjczycy? Rozwiążemy quiz dotyczący wysp brytyjskich, następnie zagramy w gry komunikacyjne, dzięki którym utrwalimy zdobytą wiedzę. Uczestnicy wcielą się też w rolę słynnego detektywa – Sherlocka Holmesa i będą musieli stawić czoła rozwikłaniu niezwykłej tajemnicy, w którą zamieszana jest sama Królowa Elżbieta II! Podołacie temu wyzwaniu?

Sightseeing around the USA. Zapraszamy do Stanów Zjednoczonych! W ramach kuchennych rewolucji Uczestnicy stworzą zdrową wersję restauracji z typowym fast foodem, a także opracują konstytucję idealnego kraju. British or American English? Czy jesteście w stanie rozpoznać akcenty, słówka i struktury? Sprawdzimy to! Przeniesiemy się do Hollywood, sprawdzimy kogo spotkać można na słynnej Alei Gwiazd. Zagramy w football amerykański i wcielimy się w rolę ławy przysięgłych. Sami ocenicie, czy podejrzany jest winny czy niewinny! To będzie twardy orzech do zgryzienia!

G’day mate! Have you ever been to Australia? Czy wiedzieliście, że Australia to kontynent aż 36 razy większy od Polski, ale zamieszkuje go 2 razy mniej ludzi niż naszą ojczyznę? Jesteście w stanie uwierzyć, że w Australii występuje 2 razy więcej kangurów niż ludzi?! To tylko dwa interesujące fakty na temat Australii, a jest ich całe mnóstwo! Stworzymy kolorowy plakat dotyczący Australii. Znajdą się na nim ciekawostki o tym kraju, a część informacji zostanie również opublikowana na blogu! Dobra zabawa gwarantowana – przy dopisującej pogodzie zorganizujemy wyścigi skaczących kangurów, biegających ptaków emu oraz zabawę bumerangiem.

Are you as cool as a cucumber? Comic Project – kursanci stworzą gramatyczny komiks, w którym zaprezentują zasady gramatyczne, struktury, ciekawe powiedzonka, idiomy poznane podczas wszystkich dni obozu językowego. Bohaterami komiksu będą Uczestnicy i ich przygody. Przed przystąpieniem do projektu czeka Was ekscytująca powtórka zasad gramatycznych – przygotujcie się na mnóstwo gier, quizów okraszonych śmiechem i świetną zabawą. Będzie o co walczyć!

And the Oscar goes to... Uczestnicy przygotują filmik opowiadający o krajach anglojęzycznych wykorzystując materiały przygotowane przez lektora oraz materiały anglojęzycznych czasopism, blogów czy YouTube. Premiera filmu przewidziana jest na ostatni dzień naszego fascynującego pobytu na Mazurach. Jak stworzyć taki film? W świat kinematografii wprowadzi Was lektor, pokazując różne technologiczne i językowe triki. Kto wie, może czeka Was oszałamiająca kariera i półka wypełniona prestiżowymi statuetkami Oscara?

Wycieczki po jeziorze. Pod okiem instruktorów i ratowników WOPR Uczestnicy zwiedzać będą jezioro Tajty z pokładów jachtów Omega. Chętni wcielą się w marynarzy, którzy będą pomagać kapitanowi w prowadzeniu łodzi – wybieraniu szotów, wypatrywaniu innych jednostek i utrzymaniu kursu. Wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych.

Kąpiele. Ośrodek Gwarek posiada własną prywatną plażę, co umożliwia naszym Uczestnikom nieograniczone korzystanie z uroków jeziora Tajty. Zabawy w wodzie, piłka wodna i doskonalenie umiejętności pływania to tylko niektóre z propozycji. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników WOPR.

Punkt adrenalina! RIB + banan – w tym roku proponujemy Wam dodatkową atrakcję! Będziecie mieć okazję, aby przepłynąć się RIB-em z silnikiem, a także zasmakujecie ekstremalnych wrażeń podczas pływania na bananie. Wskakujcie – zabawa będzie przednia! Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników, odbywają się pod okiem ratownika MOPR i doświadczonych instruktorów.

Orienteering. Jak odnaleźć właściwą drogę w lesie? Nie zawsze jest to proste. A jednak! Wystarczy tylko posiąść umiejętność posługiwania się mapą i kompasem, nauczyć się znaków topograficznych, rysować mapy i oceniać odległości w terenie. Gdy Uczestnicy nabiorą wprawy, czekać na nich będą dzienne i wieczorne zawody na orientację.

Elementy survivalu. Obozowicze poznają kilka podstawowych tajników przetrwania zarówno w teorii, jak i w praktyce. Na specjalnych zajęciach postaramy się odpowiedzieć na pytania: jak poradzić sobie w trudnych warunkach, jak rozpalić ognisko bez pomocy zapałek, z czego zbudować szałas i jak zabezpieczyć żywność przed zwierzętami?

Zawody sportowe. W zdrowym ciele – zdrowy duch! Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, turniej siatkówki plażowej, konkursy i przeszkody do pokonania, a najlepsi zostaną nagrodzeni medalami.

Zajęcia łucznicze- Archery Tag. To będzie prawdziwa bitwa łuczników! Uczestnicy przejdą wymagające szkolenie „Robin Hooda”, a następnie przystąpią do świetnej zabawy, w której będą musieli wykazać się precyzją, skupieniem, nienaganną techniką oraz współpracą w zespole. Rozegrany zostanie obozowy turniej łucznika, a dla najlepszych łuczników przewidziane są nagrody.

Gry i zabawy terenowe. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w grach i zabawach terenowych, wykorzystując umiejętności, których nauczą się w trakcie obozu. Za pomocą mapy i kompasu oraz specjalnych wskazówek postarają się odkryć to, co czeka za rogiem.

Zajęcia twórcze. Wszystkie nasze obozy wzbogacone są o szereg zajęć artystycznych pozwalających rozwijać wyobraźnię. Za pomocą pędzla, kredek i kilku białych kartek Uczestnicy będą mieli szansę poddać się szaleństwu własnej fantazji i wyczarować prawdziwe arcydzieła.

Zajęcia integracyjne. Specjalność działu team building przenieśliśmy na obozy dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają, zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas obozu zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat.

Ostatniego dnia obozu odbędzie się wystawa projektów, gdzie Uczestnicy zaprezentują najlepsze swoim zdaniem prace. Na zakończenie prowadzący wręczą uczniom certyfikaty. Przekonacie się, że zabawa może rozwijać, język nie zna granic, a obóz językowy może być wspaniałą przygodą.

Co zabrać
- ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
- mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę (sztormiak), kalosze
- strój kąpielowy/kąpielówki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)
- przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Pakiet Parasol : Dopłata 75 PLN
Pakiet SUPER Parasol : Dopłata 150 PLN
Linowy Park Przygód Ekstra w Giżycku : Dopłata 45 PLN
Wycieczka do ZOO Safari : Dopłata 70 PLN
Paintball na Mazurach : Dopłata 60 PLN
Dodatkowe 100 kulek paintballowych : Dopłata 30 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 29,9 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy GWAREK

Ośrodek Wypoczynkowy Gwarek. Obiekt jest położony na Mazurach w Pięknej Górze (2km od Giżycka) - bezpośrednio nad jeziorem Tajty. Plaża, sąsiedztwo lasu oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, które sprzyja wszelakim twórczym działaniom. Bezpieczny i ogrodzony ośrodek ma własne kąpielisko strzeżone, teren rekreacyjny oraz sportowy. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w świeżo wyremontowanym budynku, w pokojach 3-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Bogata infrastruktura obiektu (piaszczysta plaża, przystań żeglarska, boiska sportowe, mini park linowy, tawerna) oraz liczne sale warsztatowe (sale taneczne i teatralne; pracownie plastyczne, przestronne studio fotograficzne i filmowe, ciemnia fotograficzna, wytłumione salki prób, pracownie komputerowe) stwarzają znakomite warunki dla organizacji artystycznych i edukacyjnych obozów Interkamp. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku, Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Miejscowość Miejsce zbiórki Cena
Częstochowa Dopłata 188 PLN
Gdańsk Dopłata 148 PLN
Katowice Dopłata 198 PLN
Kraków Dopłata 198 PLN
Łódź Dopłata 188 PLN
Poznań Dopłata 188 PLN
Toruń Dopłata 128 PLN
Warszawa Dopłata 198 PLN
Wrocław Dopłata 188 PLN
Bydgoszcz Negocjowany Dopłata 250 PLN
Leszno Negocjowany Dopłata 250 PLN
Lublin Negocjowany Dopłata 250 PLN
Szczecin Negocjowany Dopłata 250 PLN

Własny

Dojazd własny do obiektu ok. godz. 16:00, odbiór uczestnika ok. godz. 10:00

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.

Fakultatywnie

Pakiet Parasol + 75 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 75% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 70% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 60% wpłaty (standardowo 20%)
Pakiet Super Parasol + 150 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie.
Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego SUPERPARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 90% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 85% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 80% wpłaty (standardowo 20%)
Przygodowy Pakiet Obozowy + 100 PLN
Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnego
tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.
Galeria najlepszych zdjęć + 29,90 PLN
Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 
Gwarancja aklimatyzacji + 150 PLN
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać. Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. W przypadku, gdy Klient ma wykupioną Gwarancję Aklimatyzacji, zwracamy proporcjonalnie do ilości niewykorzystanych dni poniesioną opłatę za obóz.
Linowy Park Przygód Ekstra w Giżycku + 45 PLN
Oto prawdziwa próba odwagi i zwinności! W programie 2 trasy, 16 przeszkód, zjazd tyrolski, ścianka wspinaczkowa, podstawy asekuracji, węzły, drabinka alpinistyczna. Park linowy podwieszony na wysokości 3 m to doskonała dawka bezpiecznej adrenaliny. Na Trasie Zielonej czeka na nas ścianka wspinaczkowa, a następnie osiem przeszkód o różnym stopniu trudności (kładki, trapezy czy pionowe liny). Trasa Niebieska rozpoczyna się drabinką alpinistyczną, a na jedenasto elementowej drodze napotkamy skok indiański, trawers, falochron czy most birmański. Wszystko to oczywiście pod okiem doświadczonych Instruktorów Wspinaczki. Ponadto w programie 40 metrowy zjazd tyrolski ustawiony na wysokości 5m nad ziemi. Kolejnym nie lada wyzwaniem będzie 8 metrowa ścianka wspinaczkowa. Będzie się działo!
Wycieczka do ZOO Safari + 70 PLN
Oto niepowtarzalna okazja, by w samym sercu Mazur poznać bliżej dzikie zwierzęta. Przejażdżka po 100 hektarowym terenie, na którym mieszka ponad 400 fascynujących zwierząt odbywa się samochodami terenowymi oraz stylizowanymi bryczkami. Podczas wizyty w Zoo Safari spotkamy dziki, daniele, lamę glamę, konie wielkopolskie, osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki, stado jeleni mandżurskich, axis i europejskich, a także muflony i krowy rasy highland  i hereford. O życiu i zwyczajach tychże zwierząt opowie nam ich opiekun, znawca i miłośnik. 
Czas:1,5h
Paintball na Mazurach + 60 PLN
To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (200 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Dla dzieci poniżej 13 roku życia zajęcia odbywają na strzelnicy paintballowej. Dzieci od 13 do 19 lat biorą udział w rozgrywce drużynowej.
Pakiet Parasol + 75 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego PARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 75% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 70% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 60% wpłaty (standardowo 20%)

Pakiet Super Parasol + 150 PLN
CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOGĘ JECHAĆ?
Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie.
Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego SUPERPARASOL pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.
Rezygnacja powyżej 30 dni od imprezy - zwrot 100% wpłaty (standardowo przepada 200 zł)
Rezygnacja 14-30 dni przed imprezą - zwrot 90% wpłaty (standardowo 50%)
Rezygnacja 1-13 dni przed imprezą - zwrot 85% wpłaty (standardowo 40%)
Niestawienie się na zbiórkę - zwrot min. 80% wpłaty (standardowo 20%)

Przygodowy Pakiet Obozowy + 100 PLN
Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz.
W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się: - latarka ręczna z kompletem baterii, - manierka/termos z karabinkiem do powieszenia, - 2 szt. światła awaryjnegotzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin, - dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.
Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć + 29,90 PLN
Dostęp do galerii z najlepszymi zdjeciami z obozu. 

Gwarancja aklimatyzacji + 150 PLN
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać. Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. W przypadku, gdy Klient ma wykupioną Gwarancję Aklimatyzacji, zwracamy proporcjonalnie do ilości niewykorzystanych dni poniesioną opłatę za obóz.

Linowy Park Przygód Ekstra w Giżycku + 45 PLN
Oto prawdziwa próba odwagi i zwinności! W programie 2 trasy, 16 przeszkód, zjazd tyrolski, ścianka wspinaczkowa, podstawy asekuracji, węzły, drabinka alpinistyczna. Park linowy podwieszony na wysokości 3 m to doskonała dawka bezpiecznej adrenaliny. Na Trasie Zielonej czeka na nas ścianka wspinaczkowa, a następnie osiem przeszkód o różnym stopniu trudności (kładki, trapezy czy pionowe liny). Trasa Niebieska rozpoczyna się drabinką alpinistyczną, a na jedenasto elementowej drodze napotkamy skok indiański, trawers, falochron czy most birmański. Wszystko to oczywiście pod okiem doświadczonych Instruktorów Wspinaczki. Ponadto w programie 40 metrowy zjazd tyrolski ustawiony na wysokości 5m nad ziemi. Kolejnym nie lada wyzwaniem będzie 8 metrowa ścianka wspinaczkowa. Będzie się działo!

Wycieczka do ZOO Safari + 70 PLN
Oto niepowtarzalna okazja, by w samym sercu Mazur poznać bliżej dzikie zwierzęta. Przejażdżka po 100 hektarowym terenie, na którym mieszka ponad 400 fascynujących zwierząt odbywa się samochodami terenowymi oraz stylizowanymi bryczkami. Podczas wizyty w Zoo Safari spotkamy dziki, daniele, lamę glamę, konie wielkopolskie, osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki, stado jeleni mandżurskich, axis i europejskich, a także muflony i krowy rasy highland  i hereford. O życiu i zwyczajach tychże zwierząt opowie nam ich opiekun, znawca i miłośnik. 
Czas:1,5h

Paintball na Mazurach + 60 PLN
To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (200 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Dla dzieci poniżej 13 roku życia zajęcia odbywają na strzelnicy paintballowej. Dzieci od 13 do 19 lat biorą udział w rozgrywce drużynowej.

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Z Przyjaciółmi Taniej [16.03-31.05.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.