Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Interesuje Cię funkcjonowanie ludzkiej psychiki, zastanawiasz się dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób? Chcesz poznać skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem i techniki pozytywnego myślenia? Zapraszamy Cię na obóz psychologiczny!
Zajęcia prowadzone w aktywnej formie warsztatów i psychogier pozwolą Ci zdobyć cenne informacje na temat Twoich mocnych stron.
W luźnej atmosferze przyjrzymy się funkcjonowaniu psychiki człowieka w różnych sytuacjach. Zajmiemy się relacjami w grupie i realizacją eksperymentu społecznego. Zastanowimy się jak zachować spokój w trudnych sytuacjach i jak unikać skłonności do nadmiernego ulegania innym. Poznamy także tajniki twórczego myślenia i poczujemy pozytywne wibracje podczas zajęć integracyjnych.
Cena podstawowa | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
Jantar to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na Mierzei Wiślanej. Położona na prastarym bursztynowym szlaku osada rybacka staje się w sezonie gwarnym letniskiem, przyciągającym turystów piękną, szeroką plażą i wspaniałą przyrodą.
Sąsiadujący z plażą las oferuje mnóstwo ścieżek pieszych i rowerowych, Nad morzem można zobaczyć rybaków – codziennie wracających z połowu ze Świerzymi rybami. W licznym warsztatach miejscowych bursztynników można kupić niepowtarzalną biżuterię – doskonałą pamiątkę z wakacji na Mierzei Wiślanej.
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy „Bursztyn” położony jest w malowniczej okolicy Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej. Na terenie Ośrodka znajduje się odkryty basen, boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej, wiata grillowa, z których uczestnicy mogą skorzystać podczas turnusu. Do dyspozycji Gości są też świetlice, sala dyskotekowa i boisko wielofunkcyjne oraz sprzęt sportowy. Rozległy teren i wiele miejsc rekreacyjnych pozwala na nieskrępowany wypoczynek zakwaterowanych w Ośrodku Gości.
Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach 2 - 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.
Program, opiekę kadry pedagogicznej, upominek – płytę CD ze zdjęciami oraz pamiątkową koszulkę obozową dla każdego uczestnika, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, wstęp do odwiedzanych miejsc, zakwaterowanie 11 noclegów (turnus III i VI: 6 noclegów), wyżywienie: 3 posiłki dziennie plus podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW.
* na III i VI turnusie będą realizowane wybrane elementy programu ramowego
200 kulek/osoba, maska ochronna, kombinezon
Przejażdżka na motocyklu czterokołowym po przygotowanym torze.
Usługa dodatkowa umożliwiająca zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji z zarezerwowanej imprezy turystycznej. Opłacenie składki równoznaczne jest z zawarciem umowy ubezpieczenie rezygnacji z imprezy turystycznej w wariancie RG Super 100%. Szczegóły w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej.
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.