w naszej ofercie: 14490 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna Bory Niemodlińskie 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

RAJD KONNY 11 DNI OPOLSZCZYZNA BORY NIEMODLIŃSKIE 2024

Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna 2024, Obozy Konne w górach 2024, Rajd Konny 2024, Wakacje Konne w Polsce, 300 kilometrów bezdrożami Opolszczyzny, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Wiek: od 13 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
602637
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna Bory Niemodlińskie 2021
Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna Bory Niemodlińskie 2021, Obozy Konne w górach 2021, Rajd Konny 2021, Wakacje Konne w Polsce, 300 kilometrów bezdrożami Opolszczyzny, Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021
Rajd konny - 300 km bezdrożami Opolszczyzny (13-18 lat)
Jeśli macie za sobą pierwsze kroki w jeździe konnej (minimum samodzielnie galopujecie oraz jeździliście już konno w terenie), marzycie o traperskiej przygodzie, konnej wędrówce po bezdrożach i zapachu dymu z ogniska, to wybierzcie się z nami na rajd konny. Tutaj jazda konna nie będzie limitowana. Przed Wami do pokonania na koniu prawie 300 km bezdrożami Opolszczyzny. W czasie około 50 godzin w siodle pokonacie malownicze trasy Gór Opawskich oraz Borów Niemodlińskich. Nabierzecie wprawy jeździeckiej i przeżyjecie wspaniałą przygodę. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów ze "Stajni Rozłogi", która od wielu lat jest gospodarzem Rajdu Skorpiona - jednego z najbardziej wymagających rajdów konnych w Polsce. Spotkaj się z ciekawymi ludźmi, wieczorem przy ognisku i zapachu pieczonej kiełbasy posłuchaj opowieści o konnych wyprawach.
Program
1 dzień:
Przyjazd do Brzeźnicy, do gospodarstwa agroturystycznego „Stajnia Rozłogi”. Zapoznanie z instruktorami, przy ognisku omówienie trasy rajdu przy ognisku. Nocleg w Brzeźnicy.
2 dzień:
Po śniadaniu jazda na padoku pod nadzorem instruktora, w celu sprawdzenia umiejętności jeździeckich. Dobór koni do jeźdźców. Przy sprzyjającej pogodzie kąpiel w kąpielisku „Zielona Zatoka”. Po obiedzie pierwszy wyjazd w teren. Zwiedzanie stadniny, parku i pałacu w Mosznej - najbardziej bajkowego zamku Opolszczyzny, zwanego zamkiem 99 wież, który przypomina swoją architekturą zamki z filmów Walta Disneya. Powrót na nocleg i kolację do Brzeźnicy.
3 dzień:
Po śniadaniu załadunek bagaży, namiotów i sprzętu na pierwszy etap rajdu. Wyjeżdżamy w kierunku Rudziczki w Górach Opawskich. W tym dniu rozpoczynamy etap typowo górski. Po drodze postój w lesie. Spacer do groty ze źródełkiem w Zimnych Kątach. Nocleg w Rudziczce.
4 dzień:
Po śniadaniu ruszamy konno do miejscowości Ścinawa Mała. Po dotarciu na miejsce zajęcie się końmi. Nocleg Ścinawie Małej.
5 dzień:
Ze względu na długi etap przejazdu śniadanie około godziny 05:00. Przejazd przez miejscowości: Miłowice, Śmicz, Grabina do Brzeźnicy. Przy ognisku omówienie pierwszego etapu rajdu. Kolacja i nocleg w Brzeźnicy.
6 dzień:
Śniadanie. Załadunek bagaży, namiotów i sprzętu na drugi etap rajdu. Po spakowaniu ruszamy konno do Przysieczy. Nocleg i kolacja w gospodarstwie agroturystycznym państwa Lipińskich. Urok tego magicznego miejsca i gościnność gospodarzy na długo pozostaną w Waszej pamięci.
7 dzień:
Po śniadaniu wyjazd z Przysieczy. Przez Bory Niemodlińskie udamy się w kierunku Dobrej, w której zobaczymy zabudowania i poddawane renowacji ruiny neogotyckiego pałacu. Na miejscu ognisko oraz podchody. Nocleg w Dobrej.
8 dzień:
Po śniadaniu wyjazd z Dobrej w kierunku Racławiczek przez Bory Niemodlińskie. Po drodze zatrzymujemy się na plantacji borówki amerykańskiej. Po dotarciu na miejsce ognisko i nocleg w Racławiczkach.
9 dzień:
Po śniadaniu wyjazd z Racławiczek w kierunku Kopaliny. Po dotarciu na miejsce ognisko i nocleg w Kopalinie.
10 dzień:
Po śniadaniu przejazd przez Moszną, Ogiernicze, Mokrą wracamy na nocleg do naszej bazy w Brzeźnicy. Kolacja przy ognisku i podsumowanie rajdu.
11 dzień:
Po śniadaniu wyjazd z w drogę powrotną.
Informacje praktyczne
Zastrzegamy, że trasa rajdu i kolejność przejazdu mogą ulec zmianie. 
W trakcie rajdu każdy uczestnik opiekuje się koniem i sprzętem przydzielonym mu pierwszego dnia imprezy. 
Pokarm dla koni zapewnia organizator.
Na obóz należy zabrać: strój do jazdy konnej, atestowany toczek lub kask do jazdy konnej, buty za kostkę z gładką podeszwą, pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową, wygodne spodnie (dresy), strój kąpielowy, ręczniki i ręcznik kąpielowy. Należy zabrać także rzeczy, które zabiera się na typowy wyjazd pod namiot: śpiwór, latarkę, menażkę, sztućce, kubek, ciepłe ubranie na noc, sweter. 
Miejsca biwakowe przygotowuje obsługa rajdu przed przyjazdem grupy. 
Namioty rozbijają uczestnicy przy pomocy instruktorów. 
Rajd przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawy jazdy konnej, minimum samodzielnie galopują oraz jeździły już konno w terenie.
Na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na kąpieliska należy zabrać ok. 100 PLN.
Program realizowany jest wspólnie przez grupy młodzieżową i studencką.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 17.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10:00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.45.

Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna Bory Niemodlińskie 2024

Rajd Konny 11 dni Opolszczyzna 2024, Obozy Konne w górach 2024, Rajd Konny 2024, Wakacje Konne w Polsce, 300 kilometrów bezdrożami Opolszczyzny, Kolonie i Obozy w Polsce 2024, Wakacje w Polsce 2024

Rajd konny (13-17 lat)

- 50 godzin w siodle

- prawie 300 km bezdrożami Opolszczyzny

- koń przydzielony na całą trasę rajdu

- wieczory przy ognisku

Jeśli macie za sobą pierwsze kroki w jeździe konnej (wymagana umiejętność swobodnego galopu w terenie), marzycie o traperskiej przygodzie, konnej wędrówce po bezdrożach i zapachu dymu z ogniska, to wybierzcie się z nami na rajd konny. Tutaj jazda konna nie będzie limitowana. Przed Wami do pokonania na koniu prawie 300 km bezdrożami Opolszczyzny. W czasie około 50 godzin w siodle pokonacie malownicze trasy Gór Opawskich oraz Borów Niemodlińskich. Nabierzecie wprawy jeździeckiej i przeżyjecie wspaniałą przygodę. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanych instruktorów ze "Stajni Rozłogi", która od wielu lat jest gospodarzem Rajdu Skorpiona - jednego z najbardziej wymagających rajdów konnych w Polsce. Spotkaj się z ciekawymi ludźmi, wieczorem przy ognisku i zapachu pieczonej kiełbasy posłuchaj opowieści o konnych wyprawach.

Program

1 dzień:

Przyjazd do Brzeźnicy, do gospodarstwa agroturystycznego „Stajnia Rozłogi”. Zapoznanie z instruktorami, przy ognisku omówienie trasy rajdu. Nocleg w Brzeźnicy.

2 dzień:

Po śniadaniu jazda na padoku pod nadzorem instruktora, w celu sprawdzenia umiejętności jeździeckich. Dobór koni do jeźdźców. Przy sprzyjającej pogodzie kąpiel w kąpielisku „Zielona Zatoka”. Po obiedzie pierwszy wyjazd w teren do parku przypałacowego w Mosznej - najbardziej bajkowego zamku Opolszczyzny, zwanego zamkiem 99 wież, który przypomina swoją architekturą zamki z filmów Walta Disneya. Powrót na nocleg i kolację do Brzeźnicy.

3 dzień:

Po śniadaniu załadunek bagaży, namiotów i sprzętu na pierwszy etap rajdu. Wyjeżdżamy w kierunku Rudziczki w Górach Opawskich. W tym dniu rozpoczynamy etap typowo górski. Po drodze postój w lesie. Spacer do groty ze źródełkiem w Zimnych Kątach. Nocleg w Rudziczce.

4 dzień:

Po śniadaniu ruszamy konno do miejscowości Puszyna. Po dotarciu na miejsce zajęcie się końmi. Nocleg w Puszynie.

5 dzień:

Po śniadaniu powrót do Brzeźnicy przez miejscowości Śmisz, Grabina, Pogórze. Przy ognisku omówienie pierwszego etapu rajdu. Kolacja i nocleg w Brzeźnicy.

6 dzień:

Śniadanie. Załadunek bagaży: namiotów i sprzętu na drugi etap rajdu. Po spakowaniu ruszamy konno do Kopaliny. Po dotarciu na miejsce ognisko, kolacja i nocleg w Kopalinie.

7 dzień:

Po spakowaniu ruszamy konno do Przysieczy. Nocleg i kolacja w gospodarstwie agroturystycznym państwa Lipińskich. Urok tego magicznego miejsca i gościnność gospodarzy na długo pozostaną w Waszej pamięci.

8 dzień:

Po śniadaniu wyjazd z Przysieczy w kierunku Dobrej przez Bory Niemodlińskie. Po dotarciu na miejsce ognisko i nocleg w Dobrej.

9 dzień:

Po śniadaniu wyjazd z Dobrej w kierunku Racławiczek. Po dotarciu na miejsce ognisko i nocleg w Racławiczkach.

10 dzień:

Po śniadaniu przejazd przez Moszną, Ogiernicze, Mokrą wracamy na nocleg do naszej bazy w Brzeźnicy. Kolacja przy ognisku i podsumowanie rajdu.

11 dzień:

Po śniadaniu wyjazd z w drogę powrotną.

Informacje praktyczne

Na bilety wstępu należy zabrać ok. 200 PLN.

Program realizowany jest wspólnie przez grupy młodzieżową i studencką. Zastrzegamy, że trasa rajdu i kolejność przejazdu mogą ulec zmianie. W trakcie rajdu każdy uczestnik opiekuje się koniem i sprzętem przydzielonym mu pierwszego dnia imprezy. Pokarm dla koni zapewnia organizator.

Na obóz należy zabrać: strój do jazdy konnej, atestowany toczek lub kask do jazdy konnej, buty za kostkę z gładką podeszwą, pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową, wygodne spodnie (dresy), strój kąpielowy, ręczniki i ręcznik kąpielowy, plecak lub torbę sportową, do którego można spakować niezbędne rzeczy na 2-3 dni rajdu, saszetkę/nerkę do której będzie można schować małą butelkę wody. Należy zabrać także rzeczy, które zabiera się na typowy wyjazd pod namiot: śpiwór, latarkę, menażkę, sztućce, kubek, ciepłe ubranie na noc, sweter.

Miejsca biwakowe przygotowuje obsługa rajdu przed przyjazdem grupy. Namioty rozbijają uczestnicy pod nadzorem instruktorów.

Rajd przeznaczony jest dla osób, które znają już podstawy jazdy konnej i posiadają umiejętność swobodnego galopu w terenie. Ze względu na specyfikę imprezy i bezpieczeństwo uczestników podczas rajdu obowiązuje bezwzględne przestrzeganie regulaminu, z którym uczestnicy zostają zapoznani pierwszego dnia.

Planowany przyjazd do ośrodka 12:30-18:00 (w zależności od miejsca wsiadania). Planowany wyjazd z ośrodka 10:00-15:30 (w zależności od miejsca powrotu). Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż godz. 17:00, wyjazd nie później niż godz. 10:00.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
25.07-04.08.2024 3399 PLN Sprawdź
05.08-15.08.2024 3399 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

Dieta wegetariańska : Dopłata 0 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CV : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID - RG+CV : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Namioty

10 noclegów w namiotach 2-osobowych, wyposażonych w materace, rozbitych na terenie gospodarstw agroturystycznych. Namioty, rozbijane przez uczestników pod nadzorem instruktorów, lokujemy w miejscach zapewniających dostęp do toalet i ciepłej wody. Na każdy nocleg przyjeżdża samochód terenowy z bagażami uczestników.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)
śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu. 
Prowiant za obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu. 
Ciepłe obiadokolacje przygotowywane są przez obsługę rajdu. 
Woda podczas posiłków i na postojach w cenie. 
Wieczorem dodatkowo, dla chętnych, kiełbasa do pieczenia nad ogniskiem. 
Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. 
Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych dopłat.

3 x dziennie: śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu. Prowiant za obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu. Ciepłe obiadokolacje przygotowywane są przez obsługę rajdu. Woda podczas posiłków i na postojach w cenie. Wieczorem dodatkowo, dla chętnych, kiełbasa do pieczenia nad ogniskiem. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dopłat.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Białystok Dopłata 250 PLN
Bydgoszcz Dopłata 200 PLN
Częstochowa bez dopłaty
Dębica Dopłata 250 PLN
Elbląg Dopłata 250 PLN
Gdańsk Dopłata 300 PLN
Gorzów Wlkp. Dopłata 250 PLN
Katowice Dopłata 100 PLN
Kielce Dopłata 200 PLN
Konin Dopłata 200 PLN
Kraków Dopłata 150 PLN
Legnica Dopłata 200 PLN
Lubin (Dolnośląskie) Dopłata 200 PLN
Lublin Dopłata 250 PLN
Łódź Dopłata 150 PLN
Mława Dopłata 250 PLN
Olsztyn Dopłata 250 PLN
Opole Dopłata 150 PLN
Piotrków Tryb. Dopłata 150 PLN
Płock Dopłata 200 PLN
Poznań Dopłata 200 PLN
Puławy Dopłata 250 PLN
Radom Dopłata 200 PLN
Radomsko Dopłata 150 PLN
Rzeszów Dopłata 250 PLN
Sosnowiec Dopłata 100 PLN
Szczecin Dopłata 300 PLN
Tarnów Dopłata 200 PLN
Toruń Dopłata 200 PLN
Warszawa Dopłata 200 PLN
Włocławek Dopłata 200 PLN
Wrocław Dopłata 150 PLN
Zambrów Dopłata 250 PLN
Zielona Góra Dopłata 250 PLN

Własny

Cena nie zawiera

- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i na kąpieliska (ok. 100 PLN),
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,

- opłat za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 200 PLN,

- dodatkowych ubezpieczeń. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu. Prowiant za obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu. Ciepłe obiadokolacje przygotowywane są przez obsługę rajdu. Woda podczas posiłków i na postojach w cenie. Wieczorem dodatkowo, dla chętnych, kiełbasa do pieczenia nad ogniskiem. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dodatkowych dopłat.
Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka wychowawców-instruktorów. 
Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 10 noclegów.
 • Wyżywienie: 3 x dziennie: śniadania przygotowywane samodzielnie z produktów dostarczonych przez obsługę rajdu. Prowiant za obiad, na czas jazdy, uczestnicy przygotowują samodzielnie przy śniadaniu. Ciepłe obiadokolacje przygotowywane są przez obsługę rajdu. Woda podczas posiłków i na postojach w cenie. Wieczorem dodatkowo, dla chętnych, kiełbasa do pieczenia nad ogniskiem. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant za obiad na drogę powrotną. Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej bez dopłat.
 • Transport: autokar turystyczny z klimatyzacją
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 PLN.
 • Opieka wychowawców-instruktorów.
 • Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.