w naszej ofercie: 13276 imprez, 6048 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO CZECHY, NIEMCY, AUSTRIA CZECHY I BAWARIA 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO CZECHY, NIEMCY, AUSTRIA CZECHY I BAWARIA 2024

Obóz Języka Niemieckiego Czechy, Niemcy, Austria - Czechy i Bawaria 2024, Obozy językowe w Czechach 2024, Obozy z niemieckim w Czechach, W programie wycieczka do Austrii i Niemiec, 10 godzin zajęć językowych, Podczas wycieczek do Niemiec i Austrii poznasz praktyczny niemiecki

Wiek: od 12 do 17 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
623626
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
OBÓZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO CZECHY, NIEMCY, AUSTRIA - CZECHY I BAWARIA 2022
Obóz Języka Niemieckiego Czechy, Niemcy, Austria - Czechy i Bawaria 2022, Obozy językowe w Czechach 2022, Obozy z niemieckim w Czechach, W programie wycieczka do Austrii i Niemiec, 10 godzin zajęć językowych, Podczas wycieczek do Niemiec i Austrii poznasz praktyczny niemiecki
Praga, Monachium, Salzburg
Obóz języka niemieckiego (10-18 lat)
Aż 3 kraje są na wyciągnięcie ręki. Pokażemy Wam Bawarię, w której odkryjecie sekrety największej samochodowej marki. Wybierzemy się również do Austrii, gdzie zwiedzimy magiczny Salzburg. Zobaczymy też Pragę - miasto, które robi ogromne wrażenie pod względem architektonicznym i kulturowym. Będziemy zwiedzać, podziwiać i dobrze się bawić.
Program
10 godzin zajęć językowych (w tym zajęcia prowadzone podczas wycieczek do Austrii i Niemiec). Zajęcia w formie warsztatów – konwersacje, scenki rodzajowe, zabawy językowe, mówienie, czytanie, pisanie. Podczas wycieczek do Niemiec i Austrii poznasz praktyczny niemiecki. Na ma lepszego sposobu na naukę języka. Ponadto relizacja programu turystycznego: całodzienna wycieczka do stolicy Bawarii – Monachium: Marienplatz, Stary Ratusz, Hofgarten, Kościół Mariacki, wizyta w Muzeum BMW, które jest wielką atrakcją nie tylko dla miłośników motoryzacji, wizyta w Parku Olimpijskim. Całodzienna wycieczka do Salzburga oraz zamku Ludwika Bawarskiego na wyspie Herreninsel w Bawarii. W Salzburgu zobaczymy między innymi: Stare Miasto – Katedrę Św. Ruprechta, Kościół Św. Piotra, twierdzę Hohensalzburg i dom Mozarta. Następnie przejazd do Priem nad jezioro Chiemsee, przeprawa stateczkiem na wyspę Herreninsel, na której znajduje się największy z zamków Ludwika Bawarskiego. Wycieczki piesze po Bawarskim Parku Narodowym w Niemczech (Bawarski Las) oraz Szumawskim Parku Narodowym w Czechach (wjazd kolejką na górę Pancir). Poza bogatym programem zwiedzania program rekreacyjny: gry, zabawy, kąpiele w basenie oraz możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych. Podczas pobytu śniadania, obiady i kolacje. Podczas realizacji całodniowych wycieczek w zamian za obiad wydawany jest suchy prowiant.
Program fakultatywny
Park Rozrywki Bayern Park w Reisbach w Niemczech – kolejki szynowe, rafting, rynny – zjeżdżalnie, Zamki Bawarskie w miniaturze. Cena 45 EUR.
Pilzno – zwiedzanie Starego Miasta, wielkiej synagogi, wizyta w browarze. Wycieczka realizowana pociągiem. Cena 35 EUR.
Szklane miasteczko Joska – wizyta w hucie szkła, galerii pucharów i medali olimpijskich, wystawa szkła. W programie również wejście na Srebrną Górę. Możliwość zakupu szklanych pamiątek. Cena 10 EUR.
Informacje praktyczne
Do przekroczenia granicy czeskiej, niemieckiej i austriackiej konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Sugerowane kieszonkowe: 600 CZK i 15 EUR na drobne wydatki + obowiązkowa dopłata za bilety wstępu i realizację programu + opłaty na wybrane wycieczki fakultatywne. Z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży.
Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 11.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 07.30 przedostatniego dnia imprezy.

OBÓZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO CZECHY, NIEMCY, AUSTRIA CZECHY I BAWARIA 2024

Obóz Języka Niemieckiego Czechy, Niemcy, Austria - Czechy i Bawaria 2024, Obozy językowe w Czechach 2024, Obozy z niemieckim w Czechach, W programie wycieczka do Austrii i Niemiec, 10 godzin zajęć językowych, Podczas wycieczek do Niemiec i Austrii poznasz praktyczny niemiecki

Obóz języka niemieckiego (12-17 lat)

- hotel z odkrytym basenem

- Złota Praga - miasto stu wież

- bawarskie Monachium - kolebka BMW i Oktoberfest

- Salzburg - miasto Mozarta, u stóp monumentalnej twierdzy

- okazja do praktycznej nauki języka niemieckiego

Program

10 godzin lekcyjnych zajęć językowych (w tym zajęcia prowadzone podczas wycieczek do Austrii i Niemiec). Zajęcia w formie warsztatów – konwersacje, zabawy językowe, mówienie, czytanie, pisanie. Szczególna uwaga zwracana jest na praktyczne zastosowanie języka w codziennych sytuacjach życiowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni polscy lektorzy. Ponadto realizacja programu rekreacyjno-turystycznego:

1 dzień:

Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd przez Polskę.

2 dzień:

Kontynuacja jazdy przez Polskę i Czechy. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie od godz. 14:00. Spotkanie organizacyjne. Zajęcia zapoznawcze. Kolacja.

3-8 dzień: Realizacja programu: całodzienna wycieczka do stolicy Bawarii – Monachium: zobaczymyMarienplatz, Stary Ratusz, Hofgarten, Kościół Mariacki, wizyta w Muzeum BMW, które jestwielką atrakcją nie tylko dla miłośników motoryzacji, wizyta w Parku Olimpijskim.Całodzienna wycieczka do Salzburga: zobaczymy Katedrę Św. Ruprechta, Kościół Św. Piotra, twierdzę Hohensalzburg i dom Mozarta. Wycieczki piesze po Bawarskim Parku Narodowym w Niemczech (Bawarski Las) oraz Szumawskim Parku Narodowym w Czechach (wjazd kolejką na górę Pancir). Poza bogatym programem zwiedzania zajęcia rekreacyjne: gry, zabawy, kąpiele w basenie oraz możliwość skorzystania z oferty wycieczek fakultatywnych. Podczas pobytu śniadania, obiady i kolacje. Podczas realizacji całodniowych wycieczek w zamian za obiad wydawany jest suchy prowiant.

9 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd do Pragi. Całodzienne zwiedzanie Pragi – jednej z najatrakcyjniejszych stolic Europy: Zamek Praski na Hradczanach, Most Karola, Ratusz ze słynnym zegarem „Orloj”, Starówka Praska, Plac Wacława. W trakcie zwiedzania, za dodatkową opłatą kolacja (koszt uwzględniony w obowiązkowej opłacie programowej). W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

10 dzień: Powrót do Polski wg planu podróży.

Program fakultatywny

Niemcy:

Park Rozrywki Bayern Park w Reisbach – kolejki szynowe, rafting, rynny – zjeżdżalnie, Zamki

Bawarskie w miniaturze. Cena ok. 60 EUR.

Szklane miasteczko Joska – wizyta w hucie szkła, galerii pucharów i medali olimpijskich, wystawa szkła. W programie również wejście na Srebrną Górę. Możliwość zakupu szklanych pamiątek. Cena ok. 20 EUR .

Czechy:

Pilzno - zwiedzanie Starego Miasta, Wielkiej Synagogi, wizyta w browarze. Wycieczka realizowana pociągiem. Cena ok. 45 EUR.

Informacje praktyczne

Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

Sugerowane kieszonkowe 70 EUR i 2000 CZK (obejmuje dopłatę programową) plus wybrane wycieczki fakultatywne.

Z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży.

Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 14:00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 08:00 przedostatniego dnia imprezy.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
28.06-07.07.2024 3499 PLN Sprawdź
09.08-18.08.2024 3499 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej - RG+RGS : Dopłata 3,3% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej z chorobami przewlekłymi - RG+RGS+CP : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel

7 noclegów w Hotelu Górskim Belveder w Żeleznej Rudzie. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z łazienkami. Hotel Belveder pięknie położony na wzgórzu, 800 metrów od centrum miasteczka. Przed hotelem do dyspozycji gości: basen odkryty, plac zabaw.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

 całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej. Śniadania w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane do stolika. Napoje do posiłków w cenie. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant za obiad na drogę powrotną. Przed wyjazdem do Polski, przedostatniego dnia imprezy, kolacja w Pradze ujęta w cenie dopłaty obowiązkowej. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant za obiad.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 200 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 150 PLN
Radomsko Dopłata 150 PLN
Częstochowa Dopłata 150 PLN
Sosnowiec Dopłata 150 PLN
Katowice Dopłata 150 PLN
Gliwice Dopłata 150 PLN
Opole Dopłata 100 PLN
Wrocław Dopłata 100 PLN
Kłodzko bez dopłaty

Cena nie zawiera

- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- obowiązkowej dopłaty za realizację programu płatnej na miejscu pierwszego dnia pobytu – 30 EUR i 1200 CZK (bilety wstępu, realizacja programu, kolacja w Pradze),
- opłat za program fakultatywny,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł.

- dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży,

- opłat za program fakultatywny,

- obowiązkowej dopłaty programowej: 40 EUR i 1200 CZK (bilety wstępu, opłata klimatyczna, lokalny przewodnik, kolacja w Pradze),

- dodatkowych ubezpieczeń. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej. Śniadania w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane do stolika z możliwością dokładek. Napoje do posiłków w cenie. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant za obiad na drogę powrotną. Przed wyjazdem do Polski, przedostatniego dnia imprezy, kolacja w Pradze ujęta w cenie dopłaty obowiązkowej. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant za obiad.
Transport: autokar turystyczny z WC, DVD i klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o CO VID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NN W - 15.000 PLN , BP - 1000 PLN
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
 • Zakwaterowanie: 7 noclegów.
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej. Śniadania w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane do stolika. Napoje do posiłków w cenie. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant za obiad na drogę powrotną. Przed wyjazdem do Polski, przedostatniego dnia imprezy, kolacja w Pradze ujęta w cenie dopłaty obowiązkowej. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant za obiad.
 • Transport: autokar turystyczny z WC i klimatyzacją.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP – 1.000 PLN.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.