w naszej ofercie: 13205 imprez, 11589 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]

Wakacyjny Weekend
Wszystko o tej ofercie wie:

WAKACYJNY WEEKEND

pakiet 2 dniowy

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB) śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
69989709
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Zakopane - stolica polskich Tatr, oferuje idealne warunki dla wypoczynku rodzinnego i turystyki górskiej. Bujna przyroda, tętniący życiem folklor oraz unikalna drewniana zabudowa przyciągają gości z całego świata. Na turystów czekają tu liczne atrakcje, począwszy od spacerów malowniczymi górskimi szlakami, poprzez terenową jazdę rowerem i konne przejażdżki w plenerze, po kolejki linowe na Kasprowy Wierch i Gubałówkę.

Wyposażenie pokoi:      
radio, telefon, tv sat, łazienka, suszarka do włosów
      
Usługi dodatkowo płatne:      
- solarium
- sauna
- bilard
- opłata klimatyczna
- "Aquapark Zakopane" - dla Gości Geovity bilety w promocyjnych cenach. Szczegóły w recepcji Ośrodka.
- przejazd bryczką po Zakopanem
- masaż klasyczny, sportowy , relaksacyjny na zamówienie
- transfer na Kasprowy Wierch, Gubałówke itp..
- inne atrakcje na życzenie Klienta

Atrakcje okolicy:

Zakopane
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Muzeum prezentuje stałe wystawy: historyczną, etnograficzną i przyrodniczą. Znajdziemy tu między innymi imitację izb tradycyjnej chałupy podhalańskiej, narzędzia i sprzęty wykonywane z drewna, wyroby ze skóry, a także przykłady sztuki ludowej: rzeźby, ceramikę, hafty czy instrumenty muzyczne.

Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza - mieści się w willi Koliba- pierwszym budynku wykonanym w stylu zakopiańskim. Stworzony został on przez Stanisława Witkiewicza, legendarną postać bardzo mocno związaną z Zakopanem. Styl ten łączył typowe cechy budownictwa góralskiego z elementami wzornictwa secesyjnego. Zobaczymy tu zachowany tradycyjny układ izb wraz z meblami, sprzętami i przedmiotami będącymi przykładem rzemiosła artystycznego.

Kaplica Najświętszego Serca Pana Jezusa Zakopane, Jaszczurówka - Jeden z najokazalszych przykładów stylu zakopiańskiego. Drewniany kościół został wzniesiony według projektu Stanisława Witkiewicza w 1908 roku. W środku znajduje się rzeźbiony, drewniany ołtarz, a okna zdobią przepiękne witraże, także projektu Witkiewicza.

Kolej linowa Kasprowy Wierch - Kasprowy Wierch to przepiękny szczyt o wysokości 1987 m. n. p. m., górujący nad pobliskimi dolinami. Dzięki znajdującej się w Zakopanem kolejce linowej, w kilka minut możemy dostać się na szczyt Kasprowego i podziwiać stąd malowniczą panoramę Tatr.

Cmentarz na Pęksowym Brzyzku - założony w 1848 roku przez pierwszego proboszcza Zakopanego, ks. Jerzego Stolarczyka. Warto odwiedzić zabytkowy cmentarz, gdyż znajdują się tu przepiękne nagrobki wybitnych, związanych z miastem społeczników i artystów, między innymi: Kazimierza Przerwy- Tetmajera, dr Tytusa Chałubińskiego, Kornela Makuszyńskiego czy Stanisława Witkiewicza.

Turystyka jaskiniowa - na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego dostępnych do zwiedzania jest 38 jaskiń. Najsłynniejsza z nich, Jaskinia Mroźna znajduje się w Dolinie Kościeliskiej. Ma ona przepiękną, szatę naciekową, która uważana jest za najbogatszą wśród udostępnionych do masowego zwiedzania jaskiń Tatr Polskich.

FESTIWALE:

- Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich (sierpień) - W trakcie Festiwalu odbywają się wszystkie możliwe wydarzenia, które mają na celu promocję lokalnego folkloru: warsztaty, koncerty, pokazy, konferencje, wystawy.

- Wiosna Jazzowa Zakopane (maj) - festiwal, na którym występują największe gwiazdy polskiego jazzu. Festiwal Organowy (lipiec- sierpień)- to unikalna szansa, by posłuchać najznakomitrzych artystów muzyki organowej u stóp Tatr.

- Międzynarodowy Festiwal „Dni Muzyki Karola Szymanowskiego (lipiec) - zapoczątkowany został z inicjatywy właścicieli Muzeum Karola Szymanowskiego w Zakopanem. W ramach festiwalu odbywają się koncerty symfoniczne i kameralne, organizowane w kościołach i galeriach Zakopanego, natomiast stanowiące przewagę występy solistów odbywają się w pomieszczeniach „Atmy"- willi, w której Karol Szymanowski mieszkał przez kilka lat.

Łopuszna

Kościół parafialny pw. Świętej Trójcy i św. Antoniego Opata - jest to główna atrakcja Łopusznej. Drewniany, gotycki kościół z rzeźbionym ołtarzem z XV wieku i zachowanymi fragmentami przepięknych polichromii na deskach pochodzących z dawnych stropów.

Dwór w Łopusznej - Wzniesiony został ok. 1790 roku na polecenie Romualda Lisickiego, konfederata barskiego. Dworek składa się z kilku dobrze wyposażonych pomieszczeń: sieni, kuchni zwanej izbecką, "dużej izby" oraz pomieszczeń gospodarczych: strychu i komory, przybudowanej z tyłu domu.

Frydman

Piwnice do przechowywania wina - Unikalne miejsce, w którym ówcześni właściciele Frydman, Horwathowie, przechowywali wino sprowadzane z Węgier już w XVIII wieku. Piwnice składają się z dwóch, stumetrowych kondygnacji. Część z nich jest czasowo zalewana, ale jeśli poziom wody nie jest zbyt wysoki, można do piwnic zejść, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z jednym z trzech obecnych ich właścicieli. Warto pamiętać, żeby zabrać ze sobą latarkę, ponieważ na dole jest ciemno i dość ślisko.

Krościenko

Kościół Wszystkich Świętych - Budowę kościoła rozpoczęto w XIV wieku, z tego czasu pochodzi m.in. prezbiterium kościoła, z gotyckim sklepieniem krzyżowym. Natomiast kamienną nawę wzniesiono w roku 1546. Kościół przebudowano w XVII wieku nadając mu cechy barokowe. Szczególne warte uwagi są fragmenty niezwykle cennej XIV-wiecznej polichromii, znajdujące się na północnej ścianie, oraz gotycka chrzcielnica z piaskowca, ufundowana przez króla Jana Olbrachta.

Sromowce- Kąty

Spływ Dunajcem - Tradycyjny spływ na tratwach organizowany jest tu od I połowy XIX i jest to fantastyczna okazja, by poznać piękno przyrody Tatrzańskiego Parku Narodowego w nietypowy sposób. Dodatkowo, w trakcie spływu, usłyszeć można mnóstwo niesamowitych historii o Pieninach i legend o Janosiku, barwnie przedstawionych przez flisaków.

Czorsztyn

Ruiny Zamku - zamek powstał w XVI wieku z polecenia Kazimierza wielkiego, by chronić granicę państwa. Przez lata był ośrodkiem władz królewskich, stanowił także siedzibę mianowanych dożywotnio starostów. Dziś można zobaczyć pozostałości dziedzińca otoczonego ruinami murów, a z górnej części zamku rozciąga się malowniczy widok na Jezioro Czorsztyńskie z zamkiem niedzickim w oddali.

Niedzica

Zamek - przepięknie położony nad brzegiem Dunajca, w przeciwieństwie do zamku w Czorsztynie zachował się praktyczne w całości. W towarzystwie przewodnika możemy zwiedzić komnaty na zamku górnym i średnim, zawierające ekspozycje związane z historią zamku oraz wyposażeniem siedziby szlacheckiej. Dodatkowo, z dwóch tarasów widokowych popatrzeć możemy na: Pieniny, zaporę, zamek czorsztyński a nawet Tatry.

Rabka Zdrój

Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce - mieści się w zabytkowym, drewnianym kościółku z XVI wieku. Warto je odwiedzić, choćby po to, by zobaczyć rzeźbę Chrystusa Frasobliwego, która zachwyciła niegdyś samego Pabla Picassa. Pozostałe eksponaty przedstawiające kulturę ludową górali, związane są z rzemiosłem, rzeźbą i malarstwem, strojami ludowymi oraz gospodarstwem. Muzeum organizuje szereg imprez kulturalnych pod hasłami "Święta Kultury Góralskiej" i „Święta Kultury Orkanowskiej".

Garncarnia - Znajduje się ona w starym drewnianym domku pochodzącym z końca XIX w. przy ul. Garncarskiej. Można w niej samodzielnie lepić garnki, kubki, dzbanuszki z gliny, jednocześnie poznając kulturę i tradycje Podhala, jako że Rabka słynęła niegdyś właśnie z wyrobów garncarskich.

Terminy i ceny

3 dni

śniadanie i obiadokolacja (HB)

os. dorosła Dziecko do 12 lat z 1/2 wyżywienia Wolne miejsca
pok. 2-os. 246 PLN 196 PLN Sprawdź
pok. 3-os. 246 PLN 196 PLN Sprawdź
pok. 4-os. 246 PLN 196 PLN Sprawdź

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

os. dorosła Dziecko do 12 lat z 1/2 wyżywienia Wolne miejsca
pok. 2-os. 196 PLN 212 PLN Sprawdź
pok. 3-os. 196 PLN 212 PLN Sprawdź
pok. 4-os. 196 PLN 212 PLN Sprawdź

Pobyt minimum 2-dniowy w terminie: 07.07 - 02.09.2012

Zniżki i dopłaty

dziecko do lat 4 bez świadczeń - bezpłatnie : Gratis

Zakwaterowanie

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne GEOVITA - Polska, Zakopanem

Ośrodek znajduje się w zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr. Kojąca perspektywa umila czas spędzany podczas licznie organizowanych tu szkoleń, konferencji i spotkań motywacyjnych. Klienci docenią zapewne również bliskość centrum miasta i nieopodal położonego nowoczesnego Aquaparku.

Miło nam poinformować Państwa, że droga dojazdowa do naszego Centrum została zmodernizowana.

Do dyspozycji Gości:
- pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe oraz apartamenty (116 miejsc)
- wszystkie pokoje z łazienką, TV sat, radiem, telefonem
- sala restauracyjna (120 miejsc)
- kawiarnia, wiata grillowa
- pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (100, 2 x 40 miejsc z możliwością połączenia oraz 40 i 15 miejsc)
- sauna, solarium
- siłownia, sala fitness
- bilard
- parking monitorowany oraz garaże

Dodatkowo w ofercie:
2 domki 4-osobowe, całoroczne, ogrzewane.
Domki składają się z 2 pomieszczeń. Na 1ej kondygnacji znajduje się łazienka, ankes kuchenny + pokój z 2 łóżkami, na 2iej kondygnacji 2 łóżka

Warto wiedzieć:
- doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 12.00
- honorujemy karty płatnicze
- obsługa w języku angielskim i niemieckim
- posiłki w godzinach:
  śniadanie 8.00-10.00
  obiad 13.00-15.00
  obiadokolacja 16.00-18.45
  kolacja 17.30-18.45
- możliwość wyboru diety wegetariańskiej oraz diety bezglutenowej
- obiekt jest ogrodzony, całodobowo dozorowany
- odległość obiektu od centrum 10 minut pieszo, od Krakowa 100 km
- kompleksy dla narciarzy - Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka, Kasprowy Wierch oraz liczne wyciągi w Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej
- wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik folii, rzutnik multimedialny, rzutnik slajdów, tablica magnetyczna, tablica samokopiująca, odtwarzacz CD, ekran, urządzenie nagłaśniające, sprzęt audio-video, klimatyzacja
- obok naszego Centrum znajduje się kompleks "Aquapark Zakopane" baseny, sauny, zjeżdżalnie - dla naszych  Gości 1,5 godzinny pobyt w Aquaparku w ramach 1 godzinnego cennika. Szczegóły w recepcji Ośrodka.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

wyżywienie 2 posiłki dziennie (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

wyżywienie 3 posiłki dziennie (od obiadu w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu)

Transport

Cena zawiera

2 noclegi ze śniadaniami, wyżywienie 2 lub 3 posiłki dziennie (od obiadu/obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu), kącik zabaw dla dzieci, bilard, tenis stołowy, salka fitness, monitorowany parking, bezprzewodowy Internet

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

Galeria

comments powered by Disqus
Popularne
MUSZYNA – OBÓZ YOUTUBERÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA ŻEGLARSKI ŚWIAT SMYKA RYN 2020
Ryn
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ LETNI (15 DNI) EXTRA EMOCJE W ENERGYLANDII, TATRALANDII, PRATERZE KORBIELÓW 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA MALI GIGANCI NA KASZUBACH
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ REKREACYJNY AKTYWNE LATO DŹWIRZYNO 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA KASZUBACH KOLANO 2020
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2020]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ RUUNNMAGEDON JASTRZĘBIA GÓRA 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA SPORTOWA PRZYGODA NOWY DWOREK 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
KOLONIA I OBÓZ LETNI MIĘDZYZDROJE OW STILO PROGRAM LEGOLAND 2020
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
OBÓZ BURSZTYNOWE LATO Z TENISEM SPORT & RELAX DĄBKI 2020
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2020]
Tylko 100 zł zaliczki! [19.03-31.08.2020]
Polecamy [10.12-18.12.2020]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.