w naszej ofercie: 7368 imprez, 1216 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Narciarski i Snowboardowy
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY

Obóz Szkoleniowy SKI & SNB S'cool

Wiek: od 13 do 19 lat
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
78816
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

Obóz Szkoleniowy SKI & SNB S'cool

Austria :: Schladmig Dachstein
Narciarze początkujący Narciarze średnio-zaawansowani
Snowboardziści początkujący Snowboardziści średnio-zaawansowani
Wiek uczestników: 13 - 19 lat

GDZIE JEDZIEMY    
Dachstein – Tauern to jeden z najbardziej znanych austriackich regionów narciarskich. Główną atrakcją jest narciarska karuzela rozpościerająca się u szczytów 4 gór. Bez wypinania nart, mamy do dyspozycji ponad 120 km, świetnie przygotowanych nartostrad, do których dostęp zapewniają nowoczesne gondole i kanapy. Cały region Schladmig – Dachstein dysponuje prawie 170 km tras, z terenami narciarskimi sięgającymi na lodowcu Dachsteingletscher 2700 m n.p.m. Różnorodność tras sprawia, że bez względu na umiejętności nie sposób się tu nudzić! Najlepsi narciarze i snowboardziści będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, na jednej z czarnych tras, gdzie odbywają się nocne zawody Pucharu Świata.
www.dachsteingletscher.at , www.sportregion.cc

JAK WYPOCZYWAMY    

NA STOKU:

Program Szkoleniowy  SKI  S'Cool  lub Program szkoleniowy SNB S'Cool

SKI S'Cool
Idealne dla osób, które kochają jazdę na nartach i mogą całe dnie spędzać na stoku! To obóz, na którym tak poprowadzimy szkolenie, że wieczorem będziecie już marzyć, o poranku. Przygotowaliśmy go z myślą o tych, którzy dopiero uczą się hamować:) i również, dla tych, którzy chcieliby znacząco podnieść swoje narciarskie umiejętności. Narciarze wszystkich miast łączcie się. Wyciśnijcie ze śniegu siódme poty!

Poziom I
 – czyli a jak alfabet. Tak jak dzieci uczą się alfabetu, tak my zapoznajemy się z zasadami bezpieczeństwa na stoku, budową sprzętu, i używaniem kijków narciarskich. Po zakończeniu szkolenia, każdy uczestnik, będzie zjeżdżał bez obawy niebieskimi i łatwiejszymi czerwonymi trasami. Najlepsi kursanci, będą mogli pod koniec obozu spróbować sił na czarnej trasie.

Poziom II
 – czyli jeździć do oporu. Cały dzień na stoku, to marzenie każdego zapalonego narciarza. Doskonalenie techniki jazdy pod okiem instruktora, to właśnie to, co narciarze lubią najbardziej. Na obozie BUT SKI S’cool spróbujemy skrętów fun-carvingowych, w głębokim śniegu i na stokach z muldami. Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników, będzie czerpał samą radość z jazdy po czerwonych trasach. Bez większych problemu zjedzie czarną trasą z kopnym śniegiem.

SNB S'Cool
Idealne dla osób, które kochają jazdę na snowboardzie i mogą całe dnie spędzać na trenowaniu ślizgu i skoków! To obóz, na którym, wieczorem będziecie już marzyć, o porannym free radz-ie.Szkolenie odbywa się na dwóch poziomach zaawansowani:

Poziom I
 – od ogółu do szczegółu. Rozpoczynamy od zapoznania się z bezpieczeństwem na stoku, nauczymy się jak się po nim poruszać, w jaki sposób upadać i się zatrzymywać by sobie i innym krzywdy nie zrobić. Po paru dniach skręty ślizgowe, rotacyjne i ślizgowe NW będą dla Was pestką. Po zakończeniu szkolenia, każdy uczestnik, z pewnością poradzi sobie na niebieskich i łatwych czerwonych trasach.

Poziom II
 – Na stoku doskonalimy technikę jazdy i poznajemy nowe ewolucje pod okiem instruktorów BUT SNB S’cool. Uczymy się wielu ciekawych skrętów, które pozwolą nam na szybką i dynamiczną jazdę, takich jak: skręt cięty, skręt cięty NW i śmig. Zajrzymy, do snowparku, aby nauczyć się kilku prostych skoków. Spróbujemy swoich sił w głębokim puchu.

POZA STOKIEM
Program BUT Standard

Program realizowany na wszystkich obozach i koloniach.
Między innymi: spacery po okolicy, gry i zajęcia integracyjne, wielka wojna
na śnieżki.

FAKULTATYWNIE
 - basen ok. 5 Euro
 - dyskoteka ok. 5 Euro

JAK JEDZIEMY    

1 dzień
wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Cieszyn/Kudowa, przejazd nocny przez Czechy

2 dzień
przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, aklimatyzacja, obiadokolacja

3-8 dzień  
wypoczynek w Austrii

9 dzień
śniadanie, wyjazd z hotelu w godzianach popołudniowych, przejazd nocny przez Czechy

10 dzień
przejazd przez Cieszyn/ Kudowa, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

CENY SKIPASSÓW    
Skipass SKI AMADE (młodzieżowy karnet grupowy):
ur. w 1995 r. i młodsi: 92 Euro
ur. 1992-1994 r. : 109,50 Euro
starsi: 196 Euro
Kaucja za skipass: 5 Euro

INFORMACJE DODATKOWE    
 - UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. 
 - WYPOSAŻENIE: Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.  - Obowiązkowa kaucja – 20 Euro. Proponowane min. kieszonkowe 100 Euro + karnety narciarskie + impr. fakultat. + posiłki tranzytowe ok. 15 Euro. Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,0 PLN. Planowana liczba uczestników 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu str. 4. Konieczny paszport lub dowód osobisty, karta kwalifikacyjna.
 - Ceny SKI PASS są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Gwarancja Stałej Ceny : Dopłata 60 PLN
Gwarancja rezygnacji BUT + : Dopłata 55 PLN
Podwyższenie ubezpieczenia KL (20.000 Euro) : Dopłata 23 PLN
Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (CP) : Dopłata 110 PLN
Ubezpieczenie SKI (OC, kradzież sprzętu) : Dopłata 55 PLN

Zakwaterowanie

Jugendgastehaus PUTTERERSCHLOSSL

Jugendgastehaus Puttererschlössl - pensjonat specjalizujący się w obsłudze grup młodzieżowych z całej Europy. Położony w miejscowości Aigen im Ennstal w pobliżu jeziora Puttersee, skąd do wyciągów w Schladming dzieli nas ok. 25 minutowa przejażdżka autokarem. Mieszkamy  w  pokojach  4-5  osobowych  (możliwe  łóżka  piętrowe) z łazienkami. Do dyspozycji gości, są dwie sale restauracyjne na parterze. W hotelu znajdują się 2 dodatkowe sale na zajęcia, sala telewizyjna, sala do tenisa stołowego, piłkarzyki.
www.puttererschloessl.at

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

2 posiłki dziennie w restauracji ośrodka. Śniadania i obiadokolacja. Kuchnia austriacka i europejska. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Na odcinkach krajowych możliwy jest transport zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) zawsze pod opieką konwojenta i przesiadka do autokaru docelowego. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 20 minut przed planowana godzina odjazdu. Na poszczególnych przystankach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. BUT po uprzednim poinformowaniu zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca i godziny zbiórki oraz zmiany środka transportu na odcinkach krajowych.
Dojazd antenowy realizowany PKP, mikrobusem lub samochodem osobowym. Szczegółowe informacje o godzinie i miejscu zbiórki prosimy dowiadywać się na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy.

Autokar

 - przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE TRANSPORTU    
Transport zależnie od oferty odbywa się autokarami lub PKP. Na odcinkach krajowych możliwy jest przejazd zastępczym środkiem transportu (PKP, mikrobus, samochód osobowy) i następnie przesiadka do autokaru docelowego. Wszystkie wynajmowane przez nas autokary należą do sprawdzonych i uznanych w Polsce przewoźników, posiadają aktualne badania techniczne, licencję na przewóz osób, oraz inne dokumenty zezwalające na przewóz osób na terenie Polski i Europy. W zależności od trasy zapewniamy odpowiednią liczbę kierowców, zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce i Europie. Wszystkie nasze autokary wyposażone są w klimatyzację, TV z dvd/video. Autokary wyjeżdżające za granicę posiadają dodatkowo WC oraz barek z ciepłymi napojami za dodatkową opłatą u kierowcy. Postoje organizowane są co ok. 3 – 4 godziny (w Polsce zgodnie z rozkładem jazdy) w miejscach do tego przystosowanych tj. duże stacje benzynowe z zapleczem gastronomicznym, restauracje, parkingi. Na wszystkich miejscach postojowych znajdują się sanitariaty (czasami płatne) W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Transportowy Telefon Informacyjny – TTI czynny poza godzinami pracy biura. Nr TTI + 48 664097679. W tabelach podajemy godziny odjazdów autokarów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na poszczególnych odcinkach mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów.

TEL. - transport organizowany w zależności od liczby uczestników autokarem, mikrobusem, PKP, samochodem osobowym.

Miejscowość Godzina odjazdu Miejsce zbiórki Godzina powrotu Cena
Warszawa 18:00 parking przy Torwarze ok. 10:00 Dopłata 100 PLN
Radom 18:00 stacja LUKOIL z MC Donald's trasa nr 7 ok. 10:00 Dopłata 100 PLN
Szczecin 18:00 Trasa Zamkowa przy Baszcie ok. 10:00 Dopłata 150 PLN
Wrocław 23:45 CH bielany Wrocławskie stacja Lukoil ok. 04:00 Dopłata 50 PLN
Siedlce 15:00 Plac Danowskiego, parking przy Dworcu Głównym PKP ok. 13:00 Dopłata 150 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 6

Cena zawiera

przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (barek, video, WC), zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna Travel

Cena nie zawiera

dopłat transportowych, karnetów narciarskich, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych,napoi do obiadokolacji

CENY SKIPASSÓW    
Skipass SKI AMADE (młodzieżowy karnet grupowy):
ur. w 1995 r. i młodsi: 92 Euro
ur. 1992-1994 r. : 109,50 Euro
starsi: 196 Euro
Kaucja za skipass: 5 Euro

INFORMACJE DODATKOWE    
 - UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. 
 - WYPOSAŻENIE: Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.  - Obowiązkowa kaucja – 20 Euro. Proponowane min. kieszonkowe 100 Euro + karnety narciarskie + impr. fakultat. + posiłki tranzytowe ok. 15 Euro. Cena imprezy aktualna przy kursie Euro nie przekraczającym 4,0 PLN. Planowana liczba uczestników 40 osób. Obowiązuje ograniczenie bagażu str. 4. Konieczny paszport lub dowód osobisty, karta kwalifikacyjna.
 - Ceny SKI PASS są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Galeria

Do pobrania

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.