w naszej ofercie: 11555 imprez, 6173 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Kolonia Krasnal Camp Kościerzyna 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

KOLONIA KRASNAL CAMP KOŚCIERZYNA 2023

Kolonia Krasnal Camp Kościerzyna 2023, Moja Pierwsza Kolonia w Kościerzynie w Polsce 2023, Kolonie dla najmłodszych dzieci w Polsce 2023, Kolonie i Obozy w Polsce 2023, Wakacje w Polsce 2023

Wiek: od 6 do 10 lat
Wyżywienie: cztery posiłki dziennie (4P)
Ocena oferty:
Kod oferty:
794817
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Kolonia KRASNAL CAMP Kościerzyna 2021
Kolonia KRASNAL CAMP Kościerzyna 2021, Ogromna i różnorodna ilość zabaw i animacji, Moja Pierwsza Kolonia w Kościerzynie w Polsce 2021, Kolonie dla najmłodszych dzieci w Polsce 2021, Kolonie i Obozy w Polsce 2021, Wakacje w Polsce 2021
Autorski program kolonii  KRASNAL CAMP – jest propozycją, dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z koloniami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie są  absolutnie oddani pracy z Dziećmi. Potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy i działania, ale także przypilnować Maluchy  podczas wieczornej toalety a jak trzeba to utulić do snu.
UWAGA! Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!
MIEJSCOWOŚĆ: 
Kościerzyna to malownicze miasto położone w na Pojezierzu Kaszubskim uznanym za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Teren otaczający miasto obfituje w liczne jeziora, rzeki i wzniesienia oraz przepiękne lasy.
Dni tematyczne:
1.Dzien Rekruta
Powitanie uczestników przez Wychowawców. Dla zatroskanych Rodziców, w końcu powierzacie nam swoje największe Skarby,  przekażemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym możecie się Państwo skontaktować w dowolnej chwili podczas pobytu Dziecka na obozie. Rozpoczynamy zabawę - zajęcia integracyjne.
KOLOROWY SPADOCHRON: jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych. Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Zagracie w złap przesyłkę, naleśnika, sałatkę owocowa i nie tylko …
KOMANDO FOKI:  1,2,3 PADNIJ! Na początek czeka na Was musztra, która wprowadzi wszystkich w wojskowy klimat. Wspólne tworzenie wojskowej piosenki, tor przeszkód, pajęcza sieć oraz wiele innych zabaw spowodują, że nasi Młodzi Rekruci zacieśnią nowe więzi i pokonają nieśmiałość. Po tym dniu wszyscy staną się jedną drużyną.
2. Dzień Artysty
KOLOROWE ŚWIECZNIKI NA LETNIE WIECZORY: wystarczy słoik, materiały plastyczne
i wyobraźnia Dziecka, żeby stworzyć piękną ozdobę do pokoju. Pod okiem animatora przygotujecie magiczne i kolorowe świeczniki.
BALONOWE FIGURY:  żyrafa, słoń, piesek? Nauczycie się jak robi się zwierzęta i inne przedmioty z balonów. Każdy będzie miał swojego stworka. Na koniec wspólnie ułożycie historie o waszych stworkach i balonowych rzeźbach.
TANECZNYM KROKIEM: nauczycie się tańczyć belgijkę. Wspólnie przećwiczycie podstawowe kroki, a kto wie czy ktoś nie okaże się urodzonym tancerzem...
MALOWANIE BŁOTEM :  tego jeszcze nie było!  Stworzycie unikalne dzieła malując błotem,
 w błocie.
3. Dzień Botanika
PIESZA WYCIECZKA LEŚNYMI ŚCIEŻKAMI: Pan Leśniczy zabierze Was na pełen przygód spacer po lesie, na którym poszukacie jakie zwierzęta i ptaki tu mieszkają oraz jaką rolę pełni las w Waszym życiu.
SURVIVALOWE ABC: dowiecie się jak przetrwać w lesie i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo. Zbudujecie szałas i dowiecie się jak rozpalać ognisko. Stworzona przez was konstrukcja posłuży jako baza do dalszych zabaw i leśnych przygód.
MŁODY BOTANIK i LEŚNE STWORY: Młodzi Botanicy będą mieli do wykonania ciekawe zadania. Ale to nie wszystko, ze znalezionych leśnych skarbów wykonacie jedyne w swoim rodzaju dzieło. Będzie mogli dać się ponieść waszej wyobraźni i kreatywności.
OGNISKO Z KIEŁBASKAMI: tego nie trzeba tłumaczyć - ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu z pieczeniem kiełbasek to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń. Zabawy przy ognisku przeprowadzone przez animatora uatrakcyjnią wspólne spotkanie, zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.
4. Dzień Inżyniera
PASTA DLA SŁONIA CZYLI WYBUCHOWE LABORATORIUM:  wybuchy, eksplozje, dziwne substancje i kolorowe płyny. Przeprowadzicie eksperymenty godne szalonego naukowca
 i poznacie laboratoryjne sekrety. 
MONSTER PROJEKT BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW: nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze toaletowym to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Dajcie się ponieść fantazji!
KULTOWA GRA W KAPSLE: oczywiście najpierw sami skonstruujecie tory i  trasy. Im trudniejsza trasa – kręta, dłuższa z różnymi przeszkodami tym weselsza będzie rozgrywka. Wygrywa gracz, którego kapsel jako pierwszy dotrze do mety.
DYTSKOTEKA: każdy bawi się jak umie, a może zaprezentujecie tańce których nauczyliście się podczas naszych warsztatów?
5. Dzień Sportowca
LASEROWY PAINTBALL - LASER TAG: paintball bez kulek?  Tak to Laser Tag! Jest to bezpieczna alternatywa dla gier typu paintball polecana szczególnie młodszym uczestnikom. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy.
KOLOROWA OLIMPIADA SPORTOWA:  przygotujecie własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić w Borach Tucholskich podczas zwariowanego wyścigu rzędów!
BITWA WODNA- BALLONIADA:  dwa ognie? Nuda! Zagracie według nowych reguł w zbijaka. Przekonamy się kto pozostanie suchy, a kto będzie musiał się wysuszyć!  Uwaga  - uczestnicy muszą mieć ubrania na zmianę.
FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegracie pasjonujący mecz unihokeja.
6. Dzień Detektywa
MAFIJNE PORACHUNKI:  w Perle Borów pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Zagracie w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.
DAKTYLOSKOPIA: jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.
NA TROPIE: tajemnicza mapa, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i…. przygodowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. Prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.
ZGADNIJ KTO: zagracie w zwariowaną grę integracyjną „CZÓŁKO”. Ciekawe kto najlepiej poradzi sobie z zadawaniem pytań, które są kluczowe w rozwiązywaniu kryminalnych zbrodni przez detektywów.
7. Dzień Dezertera
SELFIE TIME - chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  Stworzycie wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!
Rozdanie nagród i dyplomó1)w. Zakończenie kolonii 
DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE:
SŁONECZNY PATROL: kąpiele w jeziorze to tak zwana opcja MUST BE dla każdego kolonisty. Na piaszczystej plaży będziecie mogli poleniuchować, aby zebrać siły na zabawy i kąpiele wodne. A to wszystko  pod czujnym okiem ratownika (kąpielisko strzeżone).
KOKOTAIL ZABAW:  w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami będziecie poznawać animacje i zabawy, które są od wieków popularne na każdym letnim wyjeździe.
UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.
INFORMACJE DODATKOWE:
KADRA: 
Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Biurem Podróży to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.
UBEZPIECZENIE: 
SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) + 120 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na  COVID-19 + 90 zł
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych stanowi odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora.
UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną. Ubezpieczenie nie obejmuje kwarantanny oraz nadzoru epidemiologicznego!

Kolonia Krasnal Camp Kościerzyna 2023
Kolonia Krasnal Camp Kościerzyna 2023, Moja Pierwsza Kolonia w Kościerzynie w Polsce 2023, Kolonie dla najmłodszych dzieci w Polsce 2023, Kolonie i Obozy w Polsce 2023, Wakacje w Polsce 2023

MIEJSCOWOŚĆ: 

Kościerzyna to malownicze miasto położone w na Pojezierzu Kaszubskim uznanym za jeden z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Teren otaczający miasto obfituje w liczne jeziora, rzeki i wzniesienia oraz przepiękne lasy.

Autorski program kolonii  KRASNAL CAMP – jest propozycją, dla dzieci, które jeszcze nigdy nie były na zorganizowanym wyjeździe poza domem lub dopiero rozpoczynają przygodę z koloniami. Ogromna i różnorodna ilość zabaw i animacji została tak skonstruowana aby Uczestnicy nie mieli czasu na nudę i tęsknotę. Specjalnie wyselekcjonowani Opiekunowie są  absolutnie oddani pracy z Dziećmi. Potrafią ciekawie przekazać wiedzę, pocieszyć, zachęcić do zabawy i działania, ale także przypilnować Maluchy  podczas wieczornej toalety a jak trzeba to utulić do snu.

Dni tematyczne: 

1. Dzień Rekruta

 • Powitanie uczestników przez Wychowawców. Dla zatroskanych Rodziców, w końcu powierzacie nam swoje największe Skarby,  przekażemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym możecie się Państwo skontaktować w dowolnej chwili podczas pobytu Dziecka na obozie. Rozpoczynamy zabawę - zajęcia integracyjne. 
 • KOLOROWY SPADOCHRON: jest to HIT wszelkich zabaw animacyjnych. Ruch na świeżym powietrzu nigdy nie był tak przyjemny, jak przy użyciu Chusty Klanzy. Zagracie w złap przesyłkę, naleśnika, sałatkę owocowa i nie tylko … 
 • KOMANDO FOKI:  1,2,3 PADNIJ! Na początek czeka na Was musztra, która wprowadzi wszystkich w wojskowy klimat. Wspólne tworzenie wojskowej piosenki, tor przeszkód, pajęcza sieć oraz wiele innych zabaw spowodują, że nasi Młodzi Rekruci zacieśnią nowe więzi i pokonają nieśmiałość. Po tym dniu wszyscy staną się jedną drużyną. 

2. Dzień Artysty

 • MUZEM KASZUBSKI PARK ETNOGRAFICZNY: zobaczycie niezwykły skansen i  dowiecie się jak funkcjonowała wieś, a przy okazji zobaczycie ponad 50 obiektów kultury ludowej. Prawdziwa podróż w czasie!
 • BALONOWE FIGURY:  żyrafa, słoń, piesek? Nauczycie się jak robi się zwierzęta i inne przedmioty z balonów. Każdy będzie miał swojego stworka. Na koniec wspólnie ułożycie historie o waszych stworkach i balonowych rzeźbach.
 • KOLOROWE ŚWIECZNIKI NA LETNIE WIECZORY: wystarczy słoik, materiały plastyczne i wyobraźnia Dziecka, żeby stworzyć piękną ozdobę do pokoju. Pod okiem animatora przygotujecie magiczne i kolorowe świeczniki
 • TANECZNYM KROKIEM: nauczycie się tańczyć belgijkę. Wspólnie przećwiczycie podstawowe kroki, a kto wie czy ktoś nie okaże się urodzonym tancerzem... 
 • KRĘCIMY LIP DUBA: nakręcicie wspólnie z wychowawcą teledysk! Będzie przy tym super zabawa i pamiątka z wakacji dla waszych rodziców.

3. Dzień Podróżnika

 • MUZEUM KOLEJNICTWA: zobaczycie niecodzienną kolekcję pojazdów szynowych, pochodzących z różnych okresów. Znajdujące się tam parowozy zaskoczą Was swoim rozmiarem. 
 • WODNY CHILLOUT:  wycieczka do Aqua Centrum w Kościerzynie; kompleksu sportowo-rekreacyjnego w skład którego wchodzi: basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, masaże podwodne, bicze i parasole wodne oraz przede wszystkim  - zjeżdżalnia! 
 • PIESZA WYCIECZKA LEŚNYMI ŚCIEŻKAMI:  Pan Leśniczy zabierze Was na pełen przygód spacer po lesie, na którym poszukacie jakie zwierzęta i ptaki tu mieszkają oraz jaką rolę pełni las w Waszym życiu.
 • SURVIVALOWE ABC: zbudujecie szałas, a stworzona przez was konstrukcja posłuży jako baza do dalszych zabaw i leśnych przygód. 

4. Dzień Inżyniera

 • KRAINA KOLORHULA:  to miejsce magiczne i wyjątkowe. Uczestnicy przeniosą się do świata fantazji - zaprezentują własny świat, wykorzystując kreatywność i wyobraźnię.  Zbudują własne krainy, herby, wybiorą króla i królową, stworzą prawo swojej krainy
 • WYBUCHOWE LABORATORIUM:  wybuchy, eksplozje, dziwne substancje i kolorowe płyny. Przeprowadzicie eksperymenty godne szalonego naukowca  i poznacie laboratoryjne sekrety.  
 • MONSTER PROJEKT BUDOWANIA ŚMIECIO-POTWORÓW: nadacie drugie życie rzeczom, które pozornie wydają się bezużyteczne. Makulatura, plastikowe butelki, rolki po papierze toaletowym to idealne materiały do stworzenia czegoś niebanalnego. Dajcie się ponieść fantazji! 
 • WARSZTAT MAŁEGO KONSTRUKTORA: ze specjalnych kolorowych patyczków, które dzięki giętkości i elastyczności można również wyginać, będziecie tworzyć wspaniałe przestrzenne budowle i konstrukcje. 
 • DYSKOTEKA: każdy bawi się jak umie, a może zaprezentujecie tańce których nauczyliście się podczas naszych warsztatów?

5. Dzień Sportowca

 • ZORBING: ekstremalny  sport w KULI SFERYCZNEJ. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia! Tą animację każdy zapamięta na bardzo długo! 
 • KOLOROWA OLIMPIADA SPORTOWA:  przygotujecie własne nazwy drużyn, okrzyki i piosenki zagrzewające do rywalizacji. Sprawdzimy, która grupa będzie rządzić w Borach Tucholskich podczas zwariowanego wyścigu rzędów! 
 • BITWA WODNA- BALLONIADA:  dwa ognie? Nuda! Zagracie według nowych reguł w zbijaka. Przekonamy się kto pozostanie suchy, a kto będzie musiał się wysuszyć!  Uwaga  - uczestnicy muszą mieć ubrania na zmianę. 
 • FLOORBALLOWA ROZGRYWKA: podzieleni na drużyny rozegracie pasjonujący turniej unihokeja.
 • DEEP STRETCH: przy relaksacyjnej muzyce porozciągamy się, aby rozluźnić ścięgna i mięśnie. 

6. Dzień Detektywa

 • MAFIJNE PORACHUNKI:  w Kościerzynie pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Zagracie w kultową „MAFIĘ” grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji. 
 • DAKTYLOSKOPIA: jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób. 
 • NA TROPIE: tajemnicza mapa, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i…. przygodowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. Prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę. 
 • ZGADNIJ KTO: stworzycie portrety pamięciowe sowich kolegów. Czy zapamiętacie  wszystkie charakterystyczne cechy, może pomoże wzór z ubrania? Będziecie rysować i śmiać się do łez.
 • OGNISKO Z KIEŁBASKAMI: tego nie trzeba tłumaczyć - niezapomniane chwile przy wielkim ogniu z pieczeniem kiełbasek to odpowiedni czas na podsumowanie całej kolonii. Zabawy przy ognisku przeprowadzone przez animatora uatrakcyjnią wspólne spotkanie.

7. Dzień Dezertera

 • SELFIE TIME:  chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  Stworzycie wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji! 
 • Rozdanie nagród i dyplomów. Zakończenie kolonii.

DODATKOWE ZABAWY I ATRAKCJE: 

 • SŁONECZNY PATROL: kąpiele w jeziorze to tak zwana opcja MUST BE dla każdego kolonisty. Na piaszczystej plaży będziecie mogli poleniuchować, aby zebrać siły na zabawy i kąpiele wodne. A to wszystko  pod czujnym okiem ratownika (kąpielisko strzeżone).
 • KOKOTAIL ZABAW:  w codzienne bloki zajęciowe wplecione będą gry sportowo – integracyjne, a wieczorami będziecie poznawać animacje i zabawy, które są od wieków popularne na każdym letnim wyjeździe. 

W przypadku nagłego i niezależnego od Organizatora wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników oraz warunków atmosferycznych. Fotorelacja z kolonii będzie udostępniona drogą elektroniczną.

INFORMACJE DODATKOWE:

KADRA: Wychowawcy i Kierownicy współpracujący od wielu lat z Organizatorem to najczęściej nauczyciele lub osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy opiekuńczo-wychowawczej. Wszystkie osoby mają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, aby w profesjonalny sposób pracować z dziećmi i młodzieżą.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia:

 1. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 100 zł,
 2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę +150 zł
 3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę + 220 zł
 4. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 100 zł

UWAGA! Wszystkie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej Organizatora i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Dodatkowe ubezpieczenia stanowią oddzielny produkt turystyczny i należy je opłacić najpóźniej w ciągu 5 dni od dokonania rezerwacji.  W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł stosowna kwota ubezpieczenia zostanie automatycznie odjęta od wpłaty i zaksięgowana na poczet uruchomienia polisy ubezpieczeniowej.

UWAGA! W przypadku nagłego i niezależnego od Organizatora wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Cena kolonii została  skalkulowana przy aktualnych kosztach paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. na dzień 01.12.2023 r.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży : Dopłata 100 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę : Dopłata 150 PLN
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 oraz kwarantannę : Dopłata 220 PLN
ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat ZIELONA SZARLOTA

Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA to kameralny pensjonat, otoczony drzewami, położony  przy samym jeziorem Osuszyno (zejście do jeziora z terenu ośrodka). Teren w całości jest ogrodzony i przeznaczony dla wypoczywających tam dzieci. Niewielki budynek kolonijny przeznaczony jest dla 50 osób, przeznaczony wyłącznie dla naszych „dzieci”. Pokoje 2-4 os., węzły sanitarne na korytarzach/piętrach.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: boisko do gry siatkowej, kosz do gry w koszykówkę,  duży zielony teren rekreacyjny, wyznaczony plac na ognisko, stołówka, świetlica , osobna sala przeznaczona na warsztaty artystyczne i zajęcia ruchowe.

Pensjonat kolonijny ZIELONA SZARLOTA to kameralny pensjonat, otoczony drzewami, położony  przy samym jeziorem Osuszyno (zejście do jeziora z terenu ośrodka). Teren w całości jest ogrodzony i przeznaczony dla wypoczywających tam dzieci. Niewielki budynek kolonijny przeznaczony jest dla 50 osób, przeznaczony wyłącznie dla naszych „dzieci”. Pokoje 2-4 os., węzły sanitarne na korytarzach/piętrach. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem
DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: boisko do gry siatkowej, kosz do gry w koszykówkę,  duży zielony teren rekreacyjny, wyznaczony plac na ognisko, stołówka, świetlica , osobna sala przeznaczona na warsztaty artystyczne i zajęcia ruchowe.

Wyżywienie

cztery posiłki dziennie (4P)

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Własny

UWAGA! Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grup uczestników, jednak zalecamy  dowiezienie dzieci osobiście – to złagodzi ich stres związany z pierwszym wyjazdem.

Cena zawiera

- zakwaterowanie,
- wyżywienie,
- opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
- program kolonii, 
- ubezpieczenie NNW, 
- opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
- podatek VAT.

zakwaterowanie,
wyżywienie,
opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,
program kolonii, 
ubezpieczenie NNW, 
opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
podatek VAT,
pamiątkowe gadżety,
wysyłkę zdjęć z obozu.

Cena nie zawiera

transportu*

* Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grup uczestników, jednak zalecamy  dowiezienie dzieci osobiście – to złagodzi ich stres związany z pierwszym wyjazdem

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.