w naszej ofercie: 10248 imprez, 6142 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Słowacki Raj 2024
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA SŁOWACKI RAJ 2024

Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczka Objazdowa Słowacja - Słowacki Raj 2024 - Zwiedzanie Słowacji: Orawski Zamek Wodospad Lucky Vlkolinec Szczyrbskie Pleso Lewocza Gejzer Siva BradaSpiski Zamek Vrbicke jezioro Chopok

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
831916
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Wycieczka Weekend na Słowacji 2022
Wycieczka Weekend na Słowacji 2022, Wycieczki Objazdowe 2022 na Słowację, Słowacja na Weekend, Wycieczka Weekendowa na Słowację 2022
Zamek Orawski - Święty Krzyż - Dolina Demianowska - Park Narodowy Słowacki Raj - Dobszyńska Jaskinia Lodowa - Lewocza - dawna stolica Spiszu - Zamek Spiski - Chopok i panorama Tatr
Program
1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przyjazd do Oravskiego Podzámku – słynnego Orawskiego Zamku, największego zabytku północnej Słowacji, którego doskonale rozbudowane fortyfikacje obronne sprawiły, iż nigdy nie został on zdobyty przez oblegających. Po zwiedzaniu kompleksu przejedziemy do Świętego Krzyża, gdzie zobaczymy największą, drewnianą świątynię w Europie Środkowej, a później do Doliny Demianowskiej nad polodowcowe Jezioro Vrbickie - największy naturalny zbiornik wodny w Tatrach Niżnych, pomnik przyrody objęty najwyższym stopniem ochrony. Czas wolny na chwilę relaksu w otoczeniu przepięknego krajobrazu. Przejazd do hotelu w okolice Popradu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Słowacki Raj, gdzie zwiedzimy Dobszyńską Jaskinię Lodową – unikatowy naturalny rezerwat przyrody. Jaskinia należy do najcenniejszych jaskiń lodowych na świecie, a od roku 2000 znajduje się na liście światowego dziedzictwa przyrody. Po wyjściu z jaskini przejazd na spacer do Tomaszowskiego Widoku – tarasu skalnego, znajdującego się 200 m nad przełomową rzeką Hornad, skąd rozpościerają się wspaniałe widoki na okolicę. Następnie przejazd do Lewoczy - dawnej stolicy Spiszu i najpiękniejszego miasta Słowacji, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, gdzie zwiedzimy miasto z Bramą Koszycką, która stanowi wrota do zabytkowego centrum, rynek z „klatką hańby” oraz trójnawowy kościół św. Jakuba, drugi co do wielkości gotycki kościół na Słowacji. Przejedziemy zobaczyć ruiny średniowiecznego Zamku Spiskiego, jednego z największych w tej części kompleksu zamkowego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu przejazd autokarem do dolnej stacji kolejki linowej, którą wjedziemy na Chopok (2024 m n.p.m.), drugi najwyższy szczyt Tatr Niżnych. Na jego zboczach powstało największe słowackie centrum narciarskie, które latem przemienia się w oazę soczystej zieleni. Po dojeździe na górną stację kolejki, ze szczytu będziemy mogli podziwiać niesamowitą panoramę okolicznych szczytów. Czas wolny. Następnie wyruszymy w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Informacje praktyczne
- Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
- Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport.
- Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic,Tych i Bielska-Białej. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce podane są w rozkładzie jazdy.
- Przejazd: Katowice – Orawski Zamek (ok. 150 km) - ok. 3,5 godz.
- Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 500 km.
Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą:

Wycieczka Słowacki Raj 2024

Wycieczki Objazdowe 2024, Wycieczka Objazdowa Słowacja - Słowacki Raj 2024 - Zwiedzanie Słowacji: Orawski Zamek Wodospad Lucky Vlkolinec Szczyrbskie Pleso Lewocza Gejzer Siva BradaSpiski Zamek Vrbicke jezioro Chopok

Orawski Zamek - Vlkolinec - Wodospad Lucky - Spacer koronami drzew - Łomnicka Przełęcz - Szczyrbskie Pleso - Słowacki Raj - Przełom Hornadu - Lewocza - Gejzer Siva Brada - Spiski Zamek - Vrbicke jezioro - Chopok - Liptowski Mikulasz

Program

1 dzień:

Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy. Przejazd na Słowację do Orawskiego Zamku, którego doskonałe fortyfikacje sprawiły, że nigdy nie został zdobyty. Następnie pojedziemy zobaczyć Vlkolinec - jeden z najpiękniejszych zakątków Słowacji i jedyna wieś wpisana na listę UNESCO. Przejazd do wsi Lúčky, gdzie będziemy podziwiać Wodospad Luczański - kilka kaskad spadających z wysokości 12 m do położonych poniżej jeziorek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień:

Po śniadaniu przejazd do Bachledowej Doliny i spacer w koronach drzew. Usytuowana na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego Ścieżka Bachledka ukazuje wyjątkową przyrodę Magury Spiskiej. Powrót do Popradu i czas wolny. Fakultatywnie: relaks na basenach termalnych lub górska wycieczka: przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy w Wysokich Tatrach. Wyjazd kolejkami na Łomnicką Przełęcz i piesze przejście ze Skalnatego Plesa (Łomnicki Staw) na Hrebienok (trasa piękna widokowo, po kamieniach, w większości cały czas w dół, wymagana dobra kondycja), zjazd kolejką do Smokowca. Przejazd nad Szczyrbskie Jezioro, spacer wzdłuż jeziora. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Po śniadaniu czas wolny Fakultatywnie: relaks na basenach termalnych lub górska wycieczka: udamy się do Parku Narodowego Słowacki Raj, gdzie przejdziemy przełomem Hornadu po zawieszonych wysoko nad wodą mostach i legendarnych stupaczkach czyli przykutych do skały platformach zawieszonych ponad nurtem rzeki (trasa piękna widokowo, wymagana dobra kondycja). W godzinach popołudniowych przejazd do Lewoczy - dawnej stolicy Spiszu i najpiękniejszego miasta Słowacji, w całości wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie i czas wolny. Następnie pojedziemy zobaczyć ruiny średniowiecznego Zamku Spiskiego, jednego z największych w tej części Europy kompleksu zamkowego, wpisanego na listę światowego dziedzictwa, a po drodze zobaczymy m.in. gejzer Siva Brada i osady cygańskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień:

Po śniadaniu przejazd do Doliny Demianowskiej nad Vrbicke jezioro – naturalny wodny zbiornik w Tatrach Niżnych. Wjazd kolejką na Chopok i krótkie przejście górskie z ośrodka narciarskiego na szczyt, z którego roztacza się wspaniały widok – na horyzoncie zobaczymy Pilsko i Babią Górę. Następnie przejazd do Liptowskiego Mikulasza, krótki spacer i czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Program fakultatywny

- baseny termalne w Popradzie – koszt ok. 30 EUR

- górska wycieczka - koszt ok. 30 EUR

Informacje praktyczne

Podana kwota na realizację programu może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczy obywateli UE) lub paszport. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych i Bielska-Białej. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce podane są w rozkładzie jazdy. Zalecamy strój sportowy i wygodne obuwie – stosowne do wyjścia w góry. Przejazd: Kraków – Oravski Podzamok (ok. 140 km) – ok. 3 godz.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
11.07-14.07.2024 2304 PLN Sprawdź
15.08-18.08.2024 2304 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

bezpieczna rezerwacja= 6 % Daje możliwość bezkosztowego odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny, do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. : Dopłata 6% od sumy
Dopłata do pokoju 1 osobowego : Dopłata 350 PLN
Dopłata za miejsce z przodu autokaru : Dopłata 100 PLN
gwarancja niezmienności ceny= 6 % Chroni przed ewentualnym wzrostem ceny imprezy. : Dopłata 6% od sumy
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 2 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 2 PLN
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi - RG+CP+CQ : Dopłata 6,4% od sumy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną - RG+CQ : Dopłata 4,4% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star

3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** w Popradzie lub okolicy. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, TV.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

3 śniadania, 3 obiadokolacje serwowane.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar

Miejscowość Cena
Warszawa Dopłata 200 PLN
Łódź Dopłata 150 PLN
Piotrków Trybunalski Dopłata 150 PLN
Radomsko Dopłata 100 PLN
Częstochowa Dopłata 100 PLN
Sosnowiec Dopłata 70 PLN
Poznań Dopłata 250 PLN
Leszno Dopłata 230 PLN
Wrocław Dopłata 200 PLN
Opole Dopłata 100 PLN
Gliwice Dopłata 70 PLN
Kraków Dopłata 100 PLN
Katowice bez dopłaty
Tychy bez dopłaty
Bielsko Biała bez dopłaty

Cena nie zawiera

Cena nie obejmuje:
- kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, Tour Guide. Koszt – ok. 55 EUR.
Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.
 • - kosztów realizacji programu ponoszonych przez uczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, Tour Guide. Koszt – ok. 135 EUR.
 • - programu fakultatywnego.
 • - dodatkowych ubezpieczeń.

Podana wysokość pakietu kosztów programowych ma charakter orientacyjny. Może on ulec nawet znaczącej zmianie w związku z ograniczeniami covidowymi, zmianami taryf i koniecznością wcześniejszych opłat rezerwacyjnych. Szczegółowych informacji udzieli pilot na wycieczce.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:

 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
 • Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
 • Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

Cena zawiera

Zakwaterowanie:
2 noclegi w hotelu o standardzie **/*** w okolicy Popradu. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie:
2 śniadania, 2 kolacje.
Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
 • Zakwaterowanie:
 • 3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** w Popradzie lub okolicy. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, TV.
 • Wyżywienie:
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje serwowane.
 • Transport:
 • Komfortowy autokar z WC, klimatyzacją, barkiem i video.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł.
 • Realizacja programu turystycznego.
 • Opieka pilota.
comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.