w naszej ofercie: 8475 imprez, 5578 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Rodzinne Ski Safarii
Wszystko o tej ofercie wie:

RODZINNE SKI SAFARII

bez nocnych przejazdów autokarem!

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
85528242
oferta w pdf

Charakter imprezy

Rodzinna impreza typu ski – safari: codziennie jazda na innej stacji narciarskiej. Alpejskie słońce, świetnie przygotowane i różnorodne trasy, a co najważniejsze gwarancja śniegu. Zajęcia z instruktorami dla dzieci i dorosłych. Wyjazd autokarowy bez nocnych przejazdów, wyruszamy z Warszawy rano, a na wieczór jesteśmy w hotelu. Śmigamy na stacjach narciarskich, Goldeck, Katschberg, Ankogel, Gerlitzen, Bad Kleinkirchheim, a także na słynej Ski Arena w Nassfeld i Mölltaler Gletscher (lodowiec). Do dyspozycji setki kilometrów tras o różnym stopniu trudności, wszystkie dostępne w ramach jednego karnetu. Po nartach na dzieci czeka program animacyjny kliwerki, a rodzice mogą odpocząć w hotelowym basenie i saunie.

Seeboden - malowniczo położone miasteczko nad jeziorem Millstätter, świetny punkt wypadowy na wszystkie stoki Karyntii.

Program
Dzień 1 (sobota)
Wyjazd z Warszawy ul. Stryjeńskich 21 (na skrzyżowaniu z Belgradzką) o godz. 4:00. Przejazd dzienny do Austrii.
Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie.
Dzień 3 (niedziela)
Śniadanie. W pierwszy dzień narciarski/snowboardowy zabierzemy Was na stację narciarską Katschberg. 16 wyciągów i ponad 60 km tras, piękna 8 km trasa widokowa A1, atrakcje dla dzieci (renifery, śnieżny park z maskotką-błękitnym serduszkiem Katschi), dla zaawansowanych czarna trasa Direttissima. Wraz z instruktorami podzielimy się na grupy i rozpoczniemy śnieżne szaleństwo. Trasy łatwe: 10km, średnie: 40km, trudne: 10km.

Apress ski: gry i zabawy integracyjne

Dzień 4 (poniedziałek)
Śmigamy w Bad Kleinkirchheim- St. Oswald. Ponad 100 km świetnie przygotowanych tras, 25 wyciągów (w tym 4 gondole), trasa z pomiarem prędkości, dziecięcy Wonderland i czarna trasa alpejskiego pucharu świata, nazwana imieniem Franza Klammera. Trasy łatwe: 18 km, średnie: 77 km, trudne: 8 km.

Apress ski: Warto trochę wcześniej zejść ze stoku by skorzystać z relaxu i kąpieli w Römerbad – alpejskiej świątyni wellness, gdzie czeka na narciarzy i snowboardzistów kompleks basenów i saun. Wieczorny spacer po mieście.

Dzień 5 (wtorek)
Lodowiec Mölltaler Gletscher. Najdłuższą górską kolejką naziemną Mölltaler Gletscher Express wjedziemy w 8 minut z wysokości 1200 m. n.p.m. na 2200 m. n.p.m. Czeka tam na nas 70 km pięknie przygotowanych tras, restauracja z ogromnym tarasem słonecznym. Tego lata na lodowców został uruchomiony nowy 4-osobowy wyciąg Alteck. Trasy łatwe: 24 km, średnie: 26km , trudne: 21km, freeride: 16 km.

Apress ski:
zajęcia plastyczne

Dzień 6 (środa)
Stacja narciarskie Goldeck w miejscowości Spittal, najpiękniejszy widok na Karyntię i dolinę rzeki Drau. Idealne stoki by ćwiczyć jazdę na krawędziach, dla zaawansowanych czas na zabawę w fun carving. Po całym dniu białego szaleństwa warto zjechać prosto do kompleksu Drautal Perle najdłuższą czarną trasą w Alpach- Talabfarhrt (8,5 km). Trasy łatwe: 10 km, średnie: 12 km, trudne: 10 km.

Apress Ski: Po dniu spędzonym na warto skorzystać z hotelowej sauny i basenu

Dzień 7 (czwartek)
60 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych, prowadzacych we wszystkie strony swiata, nowoczensne wyciagi, szerokie zjazdy dla narciarzy o wszystkich stopniach trudnosci i najnowoczesniejsze technologie naśnieżania gwarantuja bajeczne, panoramiczne przeżycia narciarskie.
Trasy łatwe: 11 km, średnie: 34 km, trudne: 4 km.

Apress ski: Szalony wieczór gier- kalambury, jenga, twister i tabu rozbawią nas tego wieczoru.

Dzień 8 (piątek)
Ski Arena Nassfeld- największy ośrodek narciarski w Karyntii, zaliczany od lat do pierwszej dziesiątki najlepszych austriackich ośrodków. Stacja posiada bardzo nowoczesną infrastrukturę, która co roku jest rozbudowywana. Oprócz doskonale przygotowanych stoków narciarskich oraz gęstej sieci tras biegowych turystów przyciąga specyficzny klimat. W Nassfeld jest ponad 300 słonecznych dni w roku. Trasy łatwe: 30km, średnie: 69 km, trudne: 11 km.

Dzień 9 (sobota)
Pakowanie, wyjazd po śniadaniu. Powrót do Polski. Planowana godzina powrotu ok godz. 23

Program może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne (kierownik grupy sprawdza pogodę na poszczególnych stacjach codziennie rano i zabiera grupę tam gdzie czekają słoneczne stoki).

Ubezpieczenie

W cenie imprezy:
Ubezpieczenie Signal Iduna NNW (15000 zł) i KL (10000 euro), sprzęt sportowy 1000 zł

Ubezpieczenia Dodatkowe (za dopłatą):
Ubezpieczenie Signal Iduna OC 10000 euro (zalecane, +50 zł).
Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (+70 zł)
Podwyższone ubezpieczenie KL (30000 euro) + 50 zł
Podwyższone ubezpieczenie KL(30000 euro) przy chorobach przewlekłych (+200 zł)

Transport

Autokar klasy lux: barek, video, WC. Wyjazd i powrót z/do Warszawy, Częstochowy, Radomia, Katowic,.
Wyjazd z Warszawy ok. godz. 4.00 rano w sobotę z ulicy Stryjeńskich 21 (przy skrzyżowaniu z ul. Belgradzką)- parking przed kościołem Parafii Ofiarowania Pańskiego. Zbiórka o godz.: 04:00.
Na imprezach autokarowych Klientów obowiązuje limit bagażu: 1 szt. bagaż główny (plecak bez zewnętrznego stelaża, torba, walizka) o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie 3 wymiarów nie większych niż 180 cm, bagaż podręczny oraz sprzęt narciarski lub snowboardowy (spakowany w pokrowiec).

Świadczenia dodatkowe

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+70 zł), Ubezpieczenie OC (+50 zł), Podwyższone ubezpieczenie KL (30000 euro) (+50 zł), Podwyższone ubezpieczenie KL przy chorobach przewlekłych (+150 zł), Pokój jednoosobowy (+450 zł).

Co zabrać

Kask narciarski/snowboardowy zalecany dla wszystkich (jazda w kasku jest obowiązkowa w Austrii do lat 15). Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać ważny paszport. Zabieramy sprawny, sprawdzony i dopasowany sprzęt narciarsko - snowboardowy. Pieniądze na skipass. Zalecamy zabranie karty NFZ EKUZ (można ją odebrać bezpłatnie w oddziałach NFZ)

Terminy i ceny

os. dorosła dziecko Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

dorośli i młodzież ur. 1998 i wcześniej

dzieci ur. w 1999 lub później

Zniżki i dopłaty

Jeżdżę na snowboardzie : Dopłata 0 PLN
Jeżdżę na nartach : Dopłata 0 PLN
Dopłata do pokoju 1 osobowego : Dopłata 450 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji : Dopłata 70 PLN
Ubezpieczenie OC : Dopłata 50 PLN
Podwyższone ubezpieczenie KL : Dopłata 50 PLN
Podwyższone ubezpieczenie KL CP : Dopłata 200 PLN

Zakwaterowanie

Seehotel Steiner- Karyntia- Seeboden star star star

Seehotel Steiner 3*, rodzinne prowadzony, położony tuż nad jeziorem Millstätter. W hotelu restauracja, bar z kominkiem, lobby ze stanowiskiem komputerowym, basen i sauna. Duże i przytulne pokoje 2 - 4 osobowe z łazienką, wyposażone w suszarkę do włosów, ręczniki, TV sat, sejf, radio, balkon. Uwaga w pokojach 2 osobowych łóżka podwójne. W niektórych pokojach 4 osobowych łóżka piętrowe.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

2 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół), obiadokolacja (bufet sałatkowy, zupa, danie główne i deser). Pierwszy posiłek to śniadanie w niedzielę, a ostatni śniadanie w sobotę. Zalecamy zabranie suchego prowiantu na drogę oraz pieniędzy na posiłek tranzytowy.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Transport
Autokar klasy lux: barek, video, WC. Wyjazd i powrót do Warszawy, Częstochowy, Radomia, Katowic, Krakowa.
Wyjazd z Warszawy ok. godz. 20.00 z ulicy Stryjeńskich 21 (przy skrzyżowaniu z ul. Belgradzką)- parking przed kościołem Parafii Ofiarowania Pańskiego. Zbiórka o godz.: 19.45.
Na imprezach autokarowych Klientów obowiązuje limit bagażu: 1 szt. bagaż główny (plecak bez zewnętrznego stelaża, torba, walizka) o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie 3 wymiarów nie większych niż 180 cm, bagaż podręczny oraz sprzęt narciarski lub snowboardowy (spakowany w pokrowiec).

Autokar

Miejscowość
Warszawa
Częstochowa
Radom
Katowice
Kraków

Własny

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, korzystanie z sauny i basenu w hotelu, transport autokarem wraz z dowozem na stoki, opiekę wykwalifikowanej kadry (szkolenie narciarskie dla dorosłych 2 godziny dziennie, dla dzieci opieka polskojęzycznych instruktorów na stoku przez cały dzień: szkolenie oraz doskonalenie poznanych umiejętności), ubezpieczenie, podatek VAT. Uwaga: cena aktualna przy kursie nie przekraczającym za 1 euro 4,5 zł

Cena nie zawiera

- świadczen nie zawartych w ofercie

*Karnetu na wyciągi (skipassu), kaucji za skipass (5 euro - zwracanej ostatniego dnia pobytu po zwrocie karnetu).
*Wstępów do odwiedzanych obiektów: Römerbad 2 godziny-dorośli- 12 euro.
*Napojów do posiłków, posiłków tranzytowych.
*Dodatkowe ubezpieczenia (za dopłatą):
-ubezpieczenia OC 10000 euro (+50 zł);
-ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (+70 zł);
-podwyższone ubezpieczenie KL 30000 euro (+50 zł);
-podwyższone ubezpieczenie KL przy chorobach przewlekłych (+200 zł).
Pokoje jednoosobowe na zapytanie.

 

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.