w naszej ofercie: 14615 imprez, 6155 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Obóz Rekreacyjny Macedonia Północna Ochryda 2024 Wylot z Radomia
Wszystko o tej ofercie wie:

OBÓZ REKREACYJNY MACEDONIA PÓŁNOCNA OCHRYDA 2024 WYLOT Z RADOMIA

Obozy Letnie 2024, Obóz Rekreacyjny Macedonia Północna 2024, obozy wypoczynkowe w Macedonii 2024, Wakacje młodzieżowe Macedonia 2024

Wiek: od 14 do 18 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
868226
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
Obóz Rekreacyjny Macedonia Struga 2022
Obóz Rekreacyjny Macedonia Struga 2022, obozy wypoczynkowe w Macedonii 2022, Wakacje młodzieżowe Macedonia 2022
Obóz rekreacyjny (13-18 lat)
Zapraszamy na wakacyjną wyprawę do egzotycznej, jeszcze mało znanej Macedonii położonej w sercu Bałkanów. Zatrzymamy się w świetnie ocenianym hotelu Drim****, położonym nad samym brzegiem Jeziora Ochrydzkiego z krystalicznie czystą wodą, w centrum miejscowości Struga pełnej lokalnych sklepów, restauracji i atrakcji. W hotelu do dyspozycji uczestników basen kąpielowy odkryty oraz kryty, prywatna piaszczysta plaża z serwisem plażowym, pokoje z klimatyzacją, dostęp do Wi-Fi. To niepowtarzalna szansą na oryginalną przygodę i komfortowy wypoczynek.
Program
W trakcie pobytu zwiedzimy z przewodnikiem Ochrydę, która jest kolebką słowiańskiej kultury i rajem dla archeologów. Zobaczymy między innymi: cerkwie św. Zofii, św. Bogurodzicy i św. Klemensa, słynna cerkiew św. Jana Teologa z Kaneo skąd wrócimy łódeczkami do portu. Odwiedzimy pierwszy uniwersytet, amfiteatr, a także górującą nad miastem twierdzę Samuela. Usytuowane nad pięknym jeziorem zabytki zapewniły miastu miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO . Dla chętnych możliwość skorzystania z bogatego atrakcji turystycznych i rozrywkowych w ramach programu fakultatywnego. Ponadto kąpiele w jeziorze i basenie, plażowanie, program rekreacyjny i rozrywkowy.
Program fakultatywny
Skopje i Kanion Matka – podczas wycieczki odbędziemy rejs słynnym Kanionem Matka, a następnie udamy się na zwiedzanie stolicy Macedonii – Skopje. Zobaczymy Muzeum Matki Teresy, Kamienny Most, kompleks pomników Aleksandra Wielkiego, meczet Mustafa Paszy, Twierdzę Skopsko Kale. Cena 40 EUR.
Rejs statkiem do Klasztoru św. Nauma – w trakcie wycieczki zwiedzimy skansen w Zatoce Kości, będący rekonstrukcją dawnej wioski. Zobaczymy zajmujący szczególne miejsce w historii Macedonii klasztor św. Nauma. Według legendy serce św. Nauma nigdy nie przestało bić. Następnie czeka nas rejs łódeczkami po krystalicznie czystych źródłach Czarny Drim. Cena 35 EUR.
Macedońskie wioski – niesamowite spotkanie z folklorem i nietkniętą przyrodą. Poznamy miejscowe zwyczaje i zobaczymy wiele ciekawych przedmiotów, np. najstarsze „pralki”, które mają ponad 250 lat. Cena 30 EUR.
Rejs statkiem z dyskoteką – 3-godzinny, wieczorny rejs po jeziorze z dyskoteką i bezalkoholowym all inclusive. Cena 30 EUR.
Informacje praktyczne
Należy zabrać własne ręczniki na plażę i basen.
Zalecane kieszonkowe około 100 EUR + koszty programu fakultatywnego.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.
Trasa przejazdu: Czechy – Słowacja – Węgry – Serbia – Macedonia (ok. 1400 km) ok. 26 godz.
Walutą w Macedonii jest denar (den), 1 EUR = ok. 61,5 den.
W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji i w Serbii (ok. 5-7 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF).
Do przekroczenia granic konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 09.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 13.00 przedostatniego dnia imprezy.

Obóz Rekreacyjny Macedonia Północna Ochryda 2024 Wylot z Radomia

Obozy Letnie 2024, Obóz Rekreacyjny Macedonia Północna 2024, obozy wypoczynkowe w Macedonii 2024, Wakacje młodzieżowe Macedonia 2024

Obóz rekreacyjny (14-18 lat)

- hotel przy plaży, z odkrytym basenem

- pokoje z klimatyzacją

- hotel blisko centrum

- zwiedzanie Ochrydy z przewodnikiem

Program

W trakcie pobytu zwiedzimy z przewodnikiem Ochrydę, która jest kolebką słowiańskiej kultury i rajem dla archeologów. Zobaczymy między innymi: cerkwie św. Zofii, św. Bogurodzicy i św. Klemensa, słynną cerkiew św. Jana Teologa z Kaneo, skąd wrócimy łódeczkami do portu. Odwiedzimy pierwszy uniwersytet, amfiteatr, a także górującą nad miastem twierdzę Samuela. Usytuowane nad pięknym jeziorem zabytki zapewniły miastu miejsce na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dla chętnych możliwość skorzystania z atrakcji turystycznych i rozrywkowych w ramach programu fakultatywnego. Ponadto kąpiele, plażowanie, program rekreacyjny i rozrywkowy.

Program fakultatywny

Skopje i Kanion Matka – podczas wycieczki odbędziemy rejs słynnym kanionem Matka, a następnie udamy się na zwiedzanie stolicy Macedonii Północnej – Skopje. Zobaczymy Muzeum Matki Teresy, Kamienny Most, kompleks pomników Aleksandra Wielkiego, meczet Mustafa Paszy, Twierdzę Skopsko Kale. Cena 65 EUR.

Rejs statkiem do Klasztoru św. Nauma – w trakcie wycieczki zwiedzimy skansen w Zatoce Kości, będący rekonstrukcją dawnej wioski. Zobaczymy zajmujący szczególne miejsce w historii Macedonii klasztor św. Nauma. Według legendy serce św. Nauma nigdy nie przestało bić. Następnie czeka nas rejs łódeczkami po krystalicznie czystych źródłach Czarny Drim. Cena 45 EUR.

Macedońskie wioski – niesamowite spotkanie z folklorem i nietkniętą przyrodą. Poznamy miejscowe zwyczaje i zobaczymy wiele ciekawych przedmiotów, np. najstarsze „pralki”, które mają ponad 250 lat. Cena 45 EUR.

Rejs statkiem z dyskoteką – 3-godzinny, wieczorny rejs po jeziorze, z dyskoteką i bezalkoholowym all inclusive. Cena 45 EUR.

Informacje praktyczne

 • Należy zabrać ręczniki.
 • Zalecane kieszonkowe ok. 100 EUR plus wybrany program fakultatywny.
 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
22.07-29.07.2024 4499 PLN Sprawdź

Wyślij zapytanie do oferty i Zapytaj o aktualne promocje ! 

Zniżki i dopłaty

Dieta wegetariańska : Dopłata 0 PLN
gwarancja niezmienności ceny : Dopłata 6% od sumy
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 10 PLN
Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) : Dopłata 10 PLN
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej - RG+RGS : Dopłata 3,3% od sumy
PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej z chorobami przewlekłymi - RG+RGS+CP : Dopłata 4,8% od sumy

Zakwaterowanie

Hotel star star star star

7 noclegów w hotelu Mizo****, położonym w strefie hotelowej Ochrydy, bezpośrednio nad brzegiem jeziora, z dostępem do plaży z leżakami i parasolami (opłata za serwis plażowy ujęta w dopłacie obowiązkowej). Na terenie hotelu odkryty basen kąpielowy, boiska rekreacyjne. Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR od osoby, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

 2 posiłki w restauracji hotelowej. Śniadania w formie bufetu, kolacje serwowane do stolika. Możliwość rezerwacji diety wegetariańskiej bez dopłat. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Prosimy o zabezpieczenie środków na zakup jedzenia i napoi w czasie do Polski.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Radom

Cena nie zawiera

- obowiązkowej dopłaty za realizację programu - 30 EUR płatne u pilota,
- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- opłat za program fakultatywny,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł.

- obowiązkowej dopłaty programowej zbieranej przez pilota w wysokości ok. 50 EUR (bilety wstępu, przewodnik lokalny, opłata klimatyczna, serwis plażowy),

- opłat za program fakultatywny,

- dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (od 4,4% ceny imprezy), które, w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Cena zawiera

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Możliwość rezerwacji diety wegetariańskiej bez dopłat. W trakcie wycieczek suchy prowiant (2 kanapki, 0,5 litra wody, owoc) zamiast obiadu. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant za kolację (2 kanapki, 0,5 litra wody, owoc). Z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków lub napoi.
Transport: autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o CO VID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NN W - 15.000 PLN , BP - 1000 PLN .
Opieka pedagogiczna. 
Realizacja programu.

 • Zakwaterowanie: 7 noclegów.
 • Wyżywienie: 2 posiłki w restauracji hotelowej. Śniadania w formie bufetu, kolacje serwowane do stolika. Możliwość rezerwacji diety wegetariańskiej bez dopłat. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Prosimy o zabezpieczenie środków na zakup jedzenia i napoi w czasie do Polski.
 • Transport: samolot LOT z Radomia, transfery lotniskowe w Ochrydzie.
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL-60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW-15.000 PLN, BP–1.000 PLN.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.
 • Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.