w naszej ofercie: 8537 imprez, 5583 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Majówka 2013 Przepiękne Włochy Północne
Wszystko o tej ofercie wie:

MAJÓWKA 2013 PRZEPIĘKNE WŁOCHY PÓŁNOCNE

Objazdowy Weekend Majowy 2013 po północnych Włoszech

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
87776566
oferta w pdf

  1 dzień (sobota) - wyjazd z Polski.

  2 dzień (niedziela) - w godzinach popołudniowych przyjazd w okolice Wenecji, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Następnego dnia od rana zwiedzanie Włoch.

  3 dzień (poniedziałek) - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Wenecji. Rejs vaporetto do placu św. Marka, zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. Po zwiedzaniu przejazd autokarem w okolicę Werony/Padwy na nocleg. Obiadokolacja w hotelu. 

  4 dzień (wtorek) - przejazd na zwiedzanie Padwy, urokliwego miasta uniwersyteckiego, które przez około 600 lat, wykształciło niezliczone włoskie umysły. Dante, Petrarka i Galileusz to tylko trzy nazwiska spośród 40 000 poprzedników studentów, którzy dziś ożywiają to niewielkie miasteczko. W programie zwiedzania: wizyta w bazylice św. Antoniego, spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Następnie przejazd na zwiedzanie Werony, która swoją popularność zdobyła dzięki roli w sztuce angielskiego dramaturga Wiliama Szekspira – „Romeo i Julii”. Dom Julii, a w szczególności jej balkon, to jeden z najbardziej znanych zabytków we Włoszech. W trakcie zwiedzania planowany jest spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti.
 Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg. 

  5 dzień (środa) - po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Cinque Terre i rozpoczęcie jednej z najpiękniejszych przygód, jakimi uraczyć może Italia. Ludzie, tradycja, krajobraz, architektura zawieszonych lub wciętych w klify kolorowych wiosek. To wszystko  zostało wpisane na listę UNESCO jako obszar chroniony krajobrazu kulturowego. W programie przejazd pociagiem lub statkiem do Riomaggiore, znanego z wielu cudownych pocztówek, następnie spacer Drogą Miłości do Manaroli. Czas wolny na kąpiel i plażowanie.
 Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicach Genui.

  6 dzień (czwartek)  - po śniadaniu zwiedzanie Genui, największego z włoskich portów, jednego z najbogatszych miast. W programie zwiedzanie gotyckiej katedry San Lorenzo, spacer obok domu Krzysztofa Kolumba na Piazza Ferrari, via Garibaldi z pięknymi pałacami, cmentarz Stajen. Następnie przejazd na wieczorne zwiedzanie Mediolanu: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco to najsłynniejsze zabytki stolicy włoskiego biznesu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

  7 dzień (piątek) - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Como. Swego czasu Madonna wpadała tu w odwiedziny do Gianniego Versace, a teraz Brad Pitt chętnie odwiedza swojego przyjaciela George'a Clooneya. Como to porośnięty palmami raj na ziemi. W programie: spacer po centrum, rejs statkiem z Lezzeno do kolorowych grot i nad wodospad Nesso. Czas wolny, odpoczynek na plaży. Woda jest tak czysta, że widać, jak pływają w niej metrowej długości ryby, zaś wysoka temperatura przy brzegu zachęca do kąpieli. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych.

  8 dzień (sobota) - przekroczenie granicy Polski w godzinach porannych.

  Program zwiedzania może ulec zmianie. Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.
  Każdy Uczestnik zobowiązany jest posiadać dokument tożsamości. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 95 euro na bilety wstępu i zestawy słuchawkowe, wjazdówki do miast oraz miejscowych przewodników. Opłata zbierana będzie przez Pilota przed rozpoczęciem objazdu. Niniejsza kwota może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w wycieczce. 
  Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

Terminy i ceny

Osoba w pok. 3os. Osoba na dokw. Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

27.04-04.05.2013

Deklaracja HB : Dopłata 240 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Majówka/Przepiękne Włochy Północne star star star


W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach***. 1 nocleg w okolicach Wenecji, 2 noclegi w okolicach Padwy lub Werony, 1 nocleg w okolicach Genui, 1 nocleg w okolicach Mediolanu. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

W cenie 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 5 obiadokolacji w cenie 50 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w pln.

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 5 noclegów w hotelach***,
 • 5 śniadań,
 • zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Wenecji, zwiedzanie Padwy, zwiedzanie Werony, zwiedzanie Riomaggiore, zwiedzanie Cinque Terre, zwiedzanie Genui, Droga Miłości, zwiedzanie Mediolanu, zwiedzanie Como
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota.

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenie KL, NW: 50 pln/os.,
 • dopłata do wyżywienia HB - 50 euro/os (płatne w autokarze) lub 240pln przy rezerwacji w Polsce
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast oraz miejscowi przewodnicy około 95 euro/os

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi oraz dopłatami paliwowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy.
 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 100pln/os.
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50pln/os.

Wyżywienie


W cenie 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 5 obiadokolacji w cenie 50 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w pln.

Ubezpieczenie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.