w naszej ofercie: 10822 imprezy, 5592 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Majówka 2013 Moskwa + St. Petersburg
Wszystko o tej ofercie wie:

MAJÓWKA 2013 MOSKWA + ST. PETERSBURG

Objazdowy Weekend Majowy 2013 po Rosji

Wyżywienie: śniadanie (BB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
87784430
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
  1 dzień (sobota) - wyjazd z Polski. Przejazd na nocleg tranzytowy na Łotwie. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  2 dzień (niedziela) - po śniadaniu wyjazd w kierunku Sankt Petersburga. Przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Przejazd przez Rosję. Po trasie postój w Pskowie, w którym zobaczymy m.in. Kreml oraz cerkiew św. Trójcy. Przejazd do hotelu w Sankt Petersburgu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

  3 dzień (poniedziałek) - śniadanie. Przejazd na miejsce spotkania z przewodnikiem. Zwiedzanie St. Petersburga, który był ukochanym dzieckiem Piotra I, m.in.: cerkiew i klasztor Smolny, Teatr Mariński, Cypel Wyspy Wasilewskiej, nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Admiralicja, Plac Pałacowy, budynek Sztabu Generalnego, pomnik Piotra I – Miedziany Jeździec. Dla chętnych osób wizyta w Kunstkamera - muzeum ze słynną kolekcją Piotra Wielkiego. Przejazd do Carskiego Sioła (25 km na południe od miasta). Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej wraz z Bursztynową Komnatą oraz Wielką Salą Tronową. Czas na odpoczynek w carskim ogrodzie. Powrót do Petersburga, obiadokolacja. Wieczór folklorystyczny dla chętnych (fakultatywnie). Nocleg.

  4 dzień (wtorek) - śniadanie. Dalsze zwiedzanie St. Petersburga, m.in.: Pałac Zimowy z jednym z największych muzeów świata Ermitażem; krążownik Aurora – symbol rewolucji październikowej, Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka (wnętrza), z którego złotej kopuły roztacza się najpiękniejsza panorama miasta, Newski Prospekt- główna arteria miasta, katedra Kazańska, Sobór Zmartwychwstania Pańskiego (bez zwiedzania wnętrz), Twierdza Pietropawłowska (najstarsza budowla miasta) z Soborem św. Piotra i Pawła (miejsce spoczynku rosyjskich carów), Sobór św. Mikołaja. Czas wolny. Po południu rejs stateczkiem rzekami i kanałami Sankt Petersburga (fakultatywnie). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  5 dzień (środa) - śniadanie. Wyjazd do Moskwy. Po trasie krótki postój na Polskim Cmentarzu Wojennym w Miednoje. Przyjazd do Moskwy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  6 dzień (czwartek) - śniadanie. Zwiedzanie Moskwy m.in. moskiewski Kreml z Car-Działem, Car-Dzwonem oraz soborem Zaśnięcia Matki Bożej, Plac Czerwony, mauzoleum Lenina, cerkiew Wasyla Błogosławionego (z zewnątrz), pomnik Minina i Pożarskiego, gmach GUMu. Spacer starym Arbatem i czas wolny. Powrót do hotelu (dla chętnych powrót moskiewskim metrem), obiadokolacja, nocleg.

  7 dzień (piątek) - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dalszy ciąg zwiedzania Moskwy: Galeria Trietiakowska, klasztor Nowodziewiczy („miniatura Kremla”), wzgórza Worobiowe (panorama Moskwy). Przejazd na nocleg w okolice Smoleńska. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  8 dzień (sobota)
  - śniadanie. Krótkie zwiedzanie Smoleńska: Kreml, Sobór Uspieński. Wizyta w Katyniu – miejsce kaźni polskich oficerów. Wizyta na smoleńskim lotnisku Siewiernyj, gdzie 10 kwietnia 2010 r. uległ katastrofie samolot Tu-154M z prezydentem RP i polską delegacją udającą się do Katynia na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Wyjazd do Polski.

  9 dzień (niedziela)
  - przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych. Powrót do poszczególnych miejscowości.

  Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania. Do uczestnictwa w wycieczce niezbędny jest ważny paszport. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed rozpoczęciem programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Osoba w pok. 2os. Osoba na dokw. Osoba w pok. 3os. Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

27.04-05.05.2013

Deklaracja HB : Dopłata 336 PLN
Wiza rosyjska : Dopłata 230 PLN
Kup sobie spokój : Dopłata 80 PLN

Zakwaterowanie

Majówka/Rosja/ Moskwa + St. Petersburg star star


Hotel **/***. Noclegi w pokojach 2, 3-osobowych.

Wyżywienie

śniadanie (BB)

W cenie 7 śniadań. Obowiązkowo należy wykupić 7 obiadokolacji w cenie preferencyjnen 70 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze.

Cena zawiera

 • 7 noclegów w hotelach **/*** w pokojach 2-osobowych z łazienkami,
 • 7 śniadań i 7 obiadokolacji
,
 • program turystyczny
,
 • opiekę pilota
,
 • ubezpieczenie Kl/NW,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta).

Cena nie zawiera

 • wiza rosyjska 230 zł obowiązkowo płatna przy wykupieniu wycieczki
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 135 euro/os.
 • rejs statkiem po rzekach Petersburga ok. 15 euro/os.
 • dopłata do wyżywienia HB 70 euro/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

 • Kup Sobie Spokój: 80 zł/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup sobie spokój" nie podlega zwrotowi
 • ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji: 3-4% od wartości imprezy

Wymagane dokumenty


Dokumentem uprawniającym do podróżowania na terenie Rosji jest paszport ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia terminu ważności wizy na wjazd do Rosji.

WIZA
Wiza Rosyjska wymaga złożenia następujących dokumentów: paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty rozpoczęcia imprezy, w paszporcie wymagana jest wolna strona, przeznaczona na wizę), zdjęcie paszportowe (kolorowe), wypełniony wniosek wizowy. Dokumenty należy złożyć najpóźniej 45 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.

UWAGA!!!
Poczynając od dnia 1 września 2012 roku rosyjskie urzędy konsularne w Polsce będą przyjmować wyłącznie elektroniczne wnioski wizowe wypełnione w języku rosyjskim bądź angielskim i wydrukowane za pomocą specjalnej strony internetowej Departamentu Konsularnego MSZ Rosji: http://visa.kdmid.ru
Wypełnione elektronicznie wnioski należy przesłać do naszego biura 45 dni przed datą rozpoczęcia imprezy.

Ubezpieczenie

Galeria

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.