w naszej ofercie: 8376 imprez, 6012 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Maroko dla ambitnych 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA MAROKO DLA AMBITNYCH 2023

Casablanka – Rabat – Meknes – Fez – Atlas Środkowy – Merzouga - wąwóz Todra - Ouarzazate - Zagora - Essaouira - Marrakesz

Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
96037750
oferta w pdf
  • Szczegóły oferty
  • Zadaj pytanie
  • Oceń ofertę (Ocen: 0)
  • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE

MAROKO dla ambitnych...
Zwiedzanie największych atrakcji Maroka: słynnej Casablanki, tysiącletniego miasta Fez, Zagory, wioski Ait Bennhaddou, Marrakeszu, miasteczka Essaouira. Podziwianie gór Atlasu Środkowego oraz kanionu Tzin Tichka w górach Atlasu Wysokiego.
Wycieczka do Maroko
Wycieczka objazdowa do Maroko od jego północnych wybrzeży aż po głębokie południe. Zwiedzanie orientalnych dzielnic Marrakeszu, Casablanki, Rabatu Fezu, czy Essaouiry. Ponadto spacer niezwykłym kanionem Todhra. Podczas wycieczki do Maroko nie może zabraknąć wyprawy na południowe krańce kraju, by przeżyć niezwykłą noc pod gwiazdami na pustyni Merzougi. Możliwość przejażdżki na wielbłądzie o zachodzie słońca.
wyjazd powrót cena ilość miejsc  
25-04-2023 06-05-2023 5300 PLN + 1628 EUR ostatnie miejsca! REZERWUJ
14-05-2023 25-05-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
08-08-2023 19-08-2023 5300 PLN + 1628 EUR dostępne REZERWUJ
16-09-2023 27-09-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
09-10-2023 20-10-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
02-11-2023 13-11-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
mapaMAPA: Maroko dla ambitnychpdfpobierz
PDF
Casablanka – Rabat – Meknes – Fez – Atlas Środkowy – Merzouga - wąwóz Todra - Ouarzazate - Zagora - Essaouira - Marrakesz
Wyprawa zaczyna się od zwiedzania Casablanki, która kryje w sobie wiele ciekawych dzielnic oraz meczetów, między innymi meczet Hassana II, największy meczet w Maroku. Następnie zwiedzanie administracyjnej stolicy Maroka – Rabat, gdzie na szczególną uwagę zasługuje Pałac Królewski o Dar El Marhzen , średniowieczna twierdza  Kasba Oudaia, Mauzoleum króla Mohameda V oraz wieża  Hassan. Dalej zapoznanie się z dawną stolicą kraju Meknes oraz miasta Fez, historia którego sięga tysięcy lat. W trakcie przejazdu przez góry Atlasu Środkowego można podziwiać lasy cedrowe. Zwiedzanie wąwozu Todhra zapiera dech w piersiach ze względu na swoją prawie 300m wysokość. Dla miłośników filmów ciekawym będzie miasto Kasby Taourirt. Wyjazd do Zagory posłuży dobrą okazją do zwiedzania licznych oaz. Niezwykłą wartość kulturową ma wioska Ait Bennhaddou, która jesr wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następną perełką jest miasto Marrakesz, drugie najstarsze miasto Maroka, będzie tu okazja do zakupu różnych pamiątek. Spacer w obrębi starych murów miasteczka Essaouira, które położone nad Oceanem Atlantyckim doda niezapomnianych wrażeń.
DZIEŃ 1.
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Lot przez jeden z europejskich portów lotniczych do Casablanki. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 2.
Po śniadaniu zwiedzanie miasta: dzielnica Habbous – wybudowana przez Francuzów, plac Mohammeda V, meczet Hassana II (największy w Maroku). Wyjazd do Rabatu, administracyjnej stolicy Maroka. Zwiedzanie miasta: Pałacu Królewskiego Dar El Marhzen  (z zewnątrz), średniowiecznej twierdzy Kasba Oudaia, Mauzoleum króla Mohameda V, (gdzie cały dzień alim recytuje w grobowcu wersety Koranu), wieży Hassan – punktu orientacyjnego miasta. Następnie przejazd do Meknes dawnej stolicy Maroka, wybudowanej w XVII wieku przez króla Mulaja Ismaila. Kolacja i nocleg.
Maroko, uliczki w Rabacie
DZIEŃ 3.
Podziwianie starych murów oraz najważniejszej bramy w Meknes – Bab Mansur. Zwiedzanie Mediny – starej dzielnicy, położonej na wzgórzu, otoczonej glinianymi murami. Wizyta w dawnych spichlerzach i stajni królewskiej. Następnie przejazd do Volubilis, malowniczo położonego na łagodnych stokach doliny Wadi Kroumane, dawnego rzymskiego miasta. Zwiedzanie rozległego kompleksu pięknych romańskich ruin, gdzie zaobserwować można różnicę pomiędzy rzymskim, a arabskim stylem planowania urbanistycznego ówczesnych miast. Przejazd do Fezu. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 4.
Śniadanie. Zwiedzanie tysiącletniego miasta Fez założonego przez króla Mulaja Idissa I.: medresy Attarine lub Bou Inania, meczetu Kajrawijin (z zewnątrz), który był największym uniwersytetem na świecie w XIV wieku. Nauczano tu przede wszystkim teologii islamskiej i prawa. Następnie odwiedzimy suk Nejjarine. Główną atrakcją tego placu jest fontanna Nejjarine, wyłożona wielokolorową kafelkową mozaiką. Na sukach – sielankowych miejscach dla podróżnych, można wyczuć unoszący się w powietrzu zapach wyrobów skórzanych. Na sprzedaż wystawione są szale, jedwabne tkaniny, wyroby garncarskie i ceramiczne, świece, różańce, a także owoce: figi, daktyle i słodycze. Oprócz tego w całym mieście spotkać można indywidualnych handlarzy, ludzi zajmujących się ostrzeniem noży, wytwórców igieł, szewców, tokarzy… Zwiedzanie Pałacu Królewskiego (z zewnątrz). Po południu czas wolny. Kolacja i nocleg.
DZIEŃ 5.
Wcześnie rano wyjazd do Merzougi. Przejazd przez góry Atlasu Środkowego. Po drodze podziwiać będziemy lasy cedrowe oraz stację narciarską w Ifrane, aż dotrzemy do regionów pustynnych. Dalej podróżować będziemy wzdłuż gajów palmowych Doliny Ziz. Przejazd przez Erfoud, jedną z największych oaz Maroka i dalsza podróż do Merzougi, gdzie o zachodzie słońca możliwa będzie przejażdżka wielbłądem po piaszczystych wydmach za niewielką opłatą. Kolacja i nocleg w oberży lub pod namiotem na skraju pustyni.
pustynia w Maroko
DZIEŃ 6.
Po śniadaniu wyjazd  do Rissani, głównego miasta regionu Tafilalet. Zwiedzanie, z zewnątrz, położonego na skraju miasteczka mauzoleum Mulaja Ali Sherifa. Przyjazd do Tinghir, a dalej przejazd do imponującego wąwozu Todhra, którego prawie pionowe ściany mają wysokość około 300 m, a odległość między nimi w najwęższym miejscu wynosi 10 m. Jest to obszar, gdzie rzadkie gatunki ptaków zakładają swoje gniazda. Powrót na kolację i nocleg do hotelu w Tinghir.
Wąwoz Todhra, Maroko
DZIEŃ 7.
Śniadanie. Przejazd do Ouarzazate wzdłuż tak zwanego „szlaku tysięcy kazb” i dalej na zachód do El Kelaa M’Gouna. Każdego roku w maju plemiona berberyjskie tego regionu zbierają się, aby uczestniczyć w obchodach Święta Róż. Przyjazd do Ourzazate. Zwiedzanie z zewnątrz znajdującej się na skraju miasta Kasby Taourirt, która stała się bardzo popularną scenerią do filmów. Następnie podziwianie z zewnątrz dobrze zachowanej Kasby Tiffoultoute - położonej ok. 12 km na zachód od Ourzazate. Powrót do miasta na kolacja i nocleg.
bazar w Maroko
DZIEŃ 8.
Śniadanie. Całodzienny wyjazd do Zagory. Droga przejazdu prowadzi doliną Dry i gajami palmowymi. Zagora jest świetną bazą wypadową do zwiedzania oaz oraz do dalszych wypraw w głąb Sahary. Nazywana jest często „małym Marrakeszem”. Powrót do Ourzazate. Kolacja i nocleg.Wycieczka do Maroko
DZIEŃ 9.
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie wioski Ait Bennhaddou, usytuowanej malowniczo w dolinie Assif Mellah. Miejsce to leży  na starym szlaku karawanowym, którym transportowano niegdyś złoto i niewolników z Timbuktu do Marrakeszu. Ta ufortyfikowana osada wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Ze względu na krajobraz kręcono tu szereg filmów między innymi: „Klejnot Nilu”, „Gladiator”,„ Aleksander”. Następnie przejazd do Marrakeszu przez położony na wysokości 2260 m n.p.m. kanion - Tizin Tichka gór Atlasu Wysokiego. Wieczorem po przyjeździe wizyta na słynnym placu Jemaa El Fna i sąsiednim bazarze. Plac roi się od ludzi o każdej porze dnia. Mamy tutaj okazję do zetknięcia się z prawdziwym folklorem tego berberyjskiego miasta: zaklinacze węży, akrobaci, gawędziarze, drobni rzemieślnicy, fryzjerzy, sprzedawcy owoców i uliczni handlarze. Kolacja i nocleg.
wioska w gorach atlasu wysokiego
DZIEŃ 10.
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Marrakeszu - drugiego najstarszego miasta, zwanego „perłą południa”. Wizyta w historycznym ogrodzie Menara, podziwianie meczetu Koutoubia oraz grobowców Saadytów. Odwiedziny w Pałacu Bahia. Przejście labiryntem uliczek suku ze swoimi malutkimi sklepikami. Okazja do zakupu miejscowych pamiątek: przypraw, skórzanych i drewnianych wyrobów, dywanów, olejków, ceramiki. Następnie odpoczynek w hotelu. Czas wolny, na samodzielne spacery, zakupy lub dla chętnych – fakultatywnie kolacja w restauracji Chez Ali z udziałem w spektaklu folklorystycznym – Fantasia Show (słynna marokańska inscenizacja wojenna na koniach). Powrót do hotelu na nocleg.
DZIEŃ 11.
Śniadanie. Całodzienny wyjazd do miasteczka Essaouira położonego nad Oceanem Atlantyckim, które swój obecny kształt  zawdzięcza chrześcijańskiemu więźniowi, francuskiemu architektowi (Theodore Cornut). Wiele budynków nosi wyraźne cechy architektury europejskiej, co jest rzadko spotykane w orientalnych medinach. Spacer w obrębie starych murów miejskich. Wizyta w  porcie rybackim, na licznych bazarach. Niedaleko mediny znajduje się piękna piaszczysta plaża  z szafirową wodą,  która zachęca do kąpieli. Powrót do Marrakeszu. Pożegnalna kolacja i nocleg.
plaza w Essaouria, Maroko
DZIEŃ 12.
Transfer na lotnisko i wylot do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych. Przylot do Warszawy.
 
TERMINY 2023:
25.04 - 06.05.2023
14.05 - 25.05.2023
08.08 - 19.08.2023
16.09 - 27.09.2023
09.10 - 20.10.2023
02.11 - 13.11.2023
ROZKŁAD RAT:
I rata: 1000 PLN płatne przy podpisaniu umowy
II rata: część PLN + część walutowa x kurs sprzedaży Pekao SA płatne na 35 dni przed rozpoczęciem imprezy (minus I rata)
Wycieczka objazdowa o średnim stopniu trudności.
CENA ZAWIERA
- przelot na trasie Warszawa - Casablanka, Marrakesz - Warszawa
- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.
- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne: mikrobus
- opiekę polskiego pilota - przewodnika
- opiekę miejscowych przewodników :Rabat, Meknes, Fez, Marrakesz
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)
CENA NIE ZAWIERA
- biletów wstępu: 40 EUR
- wycieczka samochodami terenowymi  na pustynie + przejażdżka na wielbłądach: 46 EUR/os. (minimum 4 osoby)
- Fantasia Show w Marrakeszu: 40 EUR/os.
- zwyczajowych napiwków: ok. 40 EUR
- dopłaty do pokoju 1-os. 385 EUR
DODATKOWE WYMAGANIA
Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
Zasady związane z Covid-19: przy wjeździe:
Wymagany jest test PCR z 48 godzin przed wylotem oraz rezerwacja hotelu na miejscu (w tym dla osób zaszczepionych)
Szybki test dla wszystkich pasażerów po przyjeździe.
Wypełnienie w samolocie lub na lotnisku po przylocie deklaracji o braku symptomów covidowych oraz o możliwości kontaktu w razie potrzeby.
wyjazd powrót cena ilość miejsc  
25-04-2023 06-05-2023 5300 PLN + 1628 EUR ostatnie miejsca! REZERWUJ
14-05-2023 25-05-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
08-08-2023 19-08-2023 5300 PLN + 1628 EUR dostępne REZERWUJ
16-09-2023 27-09-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
09-10-2023 20-10-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ
02-11-2023 13-11-2023 4880 PLN + 1597 EUR dostępne REZERWUJ

Wycieczka Maroko dla ambitnych...

Zwiedzanie największych atrakcji Maroka: słynnej Casablanki, tysiącletniego miasta Fez, Zagory, wioski Ait Bennhaddou, Marrakeszu, miasteczka Essaouira. Podziwianie gór Atlasu Środkowego oraz kanionu Tzin Tichka w górach Atlasu Wysokiego.

Wycieczka do Maroko

Wycieczka objazdowa do Maroko od jego północnych wybrzeży aż po głębokie południe. Zwiedzanie orientalnych dzielnic Marrakeszu, Casablanki, Rabatu Fezu, czy Essaouiry. Ponadto spacer niezwykłym kanionem Todhra. Podczas wycieczki do Maroko nie może zabraknąć wyprawy na południowe krańce kraju, by przeżyć niezwykłą noc pod gwiazdami na pustyni Merzougi. Możliwość przejażdżki na wielbłądzie o zachodzie słońca.

Casablanka – Rabat – Meknes – Fez – Atlas Środkowy – Merzouga - wąwóz Todra - Ouarzazate - Zagora - Essaouira - Marrakesz

Wyprawa zaczyna się od zwiedzania Casablanki, która kryje w sobie wiele ciekawych dzielnic oraz meczetów, między innymi meczet Hassana II, największy meczet w Maroku. Następnie zwiedzanie administracyjnej stolicy Maroka – Rabat, gdzie na szczególną uwagę zasługuje Pałac Królewski o Dar El Marhzen , średniowieczna twierdza  Kasba Oudaia, Mauzoleum króla Mohameda V oraz wieża  Hassan. Dalej zapoznanie się z dawną stolicą kraju Meknes oraz miasta Fez, historia którego sięga tysięcy lat. W trakcie przejazdu przez góry Atlasu Środkowego można podziwiać lasy cedrowe. Zwiedzanie wąwozu Todhra zapiera dech w piersiach ze względu na swoją prawie 300m wysokość. Dla miłośników filmów ciekawym będzie miasto Kasby Taourirt. Wyjazd do Zagory posłuży dobrą okazją do zwiedzania licznych oaz. Niezwykłą wartość kulturową ma wioska Ait Bennhaddou, która jesr wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następną perełką jest miasto Marrakesz, drugie najstarsze miasto Maroka, będzie tu okazja do zakupu różnych pamiątek. Spacer w obrębi starych murów miasteczka Essaouira, które położone nad Oceanem Atlantyckim doda niezapomnianych wrażeń.

DZIEŃ 1.

Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie. Lot przez jeden z europejskich portów lotniczych do Casablanki. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 2.

Po śniadaniu zwiedzanie miasta: dzielnica Habbous – wybudowana przez Francuzów, plac Mohammeda V, meczet Hassana II (największy w Maroku). Wyjazd do Rabatu, administracyjnej stolicy Maroka. Zwiedzanie miasta: Pałacu Królewskiego Dar El Marhzen  (z zewnątrz), średniowiecznej twierdzy Kasba Oudaia, Mauzoleum króla Mohameda V, (gdzie cały dzień alim recytuje w grobowcu wersety Koranu), wieży Hassan – punktu orientacyjnego miasta. Następnie przejazd do Meknes dawnej stolicy Maroka, wybudowanej w XVII wieku przez króla Mulaja Ismaila. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 3.

Podziwianie starych murów oraz najważniejszej bramy w Meknes – Bab Mansur. Zwiedzanie Mediny – starej dzielnicy, położonej na wzgórzu, otoczonej glinianymi murami. Wizyta w dawnych spichlerzach i stajni królewskiej. Następnie przejazd do Volubilis, malowniczo położonego na łagodnych stokach doliny Wadi Kroumane, dawnego rzymskiego miasta. Zwiedzanie rozległego kompleksu pięknych romańskich ruin, gdzie zaobserwować można różnicę pomiędzy rzymskim, a arabskim stylem planowania urbanistycznego ówczesnych miast. Przejazd do Fezu. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 4.

Śniadanie. Zwiedzanie tysiącletniego miasta Fez założonego przez króla Mulaja Idissa I.: medresy Attarine lub Bou Inania, meczetu Kajrawijin (z zewnątrz), który był największym uniwersytetem na świecie w XIV wieku. Nauczano tu przede wszystkim teologii islamskiej i prawa. Następnie odwiedzimy suk Nejjarine. Główną atrakcją tego placu jest fontanna Nejjarine, wyłożona wielokolorową kafelkową mozaiką. Na sukach – sielankowych miejscach dla podróżnych, można wyczuć unoszący się w powietrzu zapach wyrobów skórzanych. Na sprzedaż wystawione są szale, jedwabne tkaniny, wyroby garncarskie i ceramiczne, świece, różańce, a także owoce: figi, daktyle i słodycze. Oprócz tego w całym mieście spotkać można indywidualnych handlarzy, ludzi zajmujących się ostrzeniem noży, wytwórców igieł, szewców, tokarzy… Zwiedzanie Pałacu Królewskiego (z zewnątrz). Po południu czas wolny. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 5.

Wcześnie rano wyjazd do Merzougi. Przejazd przez góry Atlasu Środkowego. Po drodze podziwiać będziemy lasy cedrowe oraz stację narciarską w Ifrane, aż dotrzemy do regionów pustynnych. Dalej podróżować będziemy wzdłuż gajów palmowych Doliny Ziz. Przejazd przez Erfoud, jedną z największych oaz Maroka i dalsza podróż do Merzougi, gdzie o zachodzie słońca możliwa będzie przejażdżka wielbłądem po piaszczystych wydmach za niewielką opłatą. Kolacja i nocleg w oberży lub pod namiotem na skraju pustyni.

DZIEŃ 6.

Po śniadaniu wyjazd  do Rissani, głównego miasta regionu Tafilalet. Zwiedzanie, z zewnątrz, położonego na skraju miasteczka mauzoleum Mulaja Ali Sherifa. Przyjazd do Tinghir, a dalej przejazd do imponującego wąwozu Todhra, którego prawie pionowe ściany mają wysokość około 300 m, a odległość między nimi w najwęższym miejscu wynosi 10 m. Jest to obszar, gdzie rzadkie gatunki ptaków zakładają swoje gniazda. Powrót na kolację i nocleg do hotelu w Tinghir.

DZIEŃ 7.

Śniadanie. Przejazd do Ouarzazate wzdłuż tak zwanego „szlaku tysięcy kazb” i dalej na zachód do El Kelaa M’Gouna. Każdego roku w maju plemiona berberyjskie tego regionu zbierają się, aby uczestniczyć w obchodach Święta Róż. Przyjazd do Ourzazate. Zwiedzanie z zewnątrz znajdującej się na skraju miasta Kasby Taourirt, która stała się bardzo popularną scenerią do filmów. Następnie podziwianie z zewnątrz dobrze zachowanej Kasby Tiffoultoute - położonej ok. 12 km na zachód od Ourzazate. Powrót do miasta na kolacja i nocleg.

DZIEŃ 8.

Śniadanie. Całodzienny wyjazd do Zagory. Droga przejazdu prowadzi doliną Dry i gajami palmowymi. Zagora jest świetną bazą wypadową do zwiedzania oaz oraz do dalszych wypraw w głąb Sahary. Nazywana jest często „małym Marrakeszem”. Powrót do Ourzazate. Kolacja i nocleg.Wycieczka do Maroko

DZIEŃ 9.

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie wioski Ait Bennhaddou, usytuowanej malowniczo w dolinie Assif Mellah. Miejsce to leży  na starym szlaku karawanowym, którym transportowano niegdyś złoto i niewolników z Timbuktu do Marrakeszu. Ta ufortyfikowana osada wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Ze względu na krajobraz kręcono tu szereg filmów między innymi: „Klejnot Nilu”, „Gladiator”,„ Aleksander”. Następnie przejazd do Marrakeszu przez położony na wysokości 2260 m n.p.m. kanion - Tizin Tichka gór Atlasu Wysokiego. Wieczorem po przyjeździe wizyta na słynnym placu Jemaa El Fna i sąsiednim bazarze. Plac roi się od ludzi o każdej porze dnia. Mamy tutaj okazję do zetknięcia się z prawdziwym folklorem tego berberyjskiego miasta: zaklinacze węży, akrobaci, gawędziarze, drobni rzemieślnicy, fryzjerzy, sprzedawcy owoców i uliczni handlarze. Kolacja i nocleg.

DZIEŃ 10.

Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Marrakeszu - drugiego najstarszego miasta, zwanego „perłą południa”. Wizyta w historycznym ogrodzie Menara, podziwianie meczetu Koutoubia oraz grobowców Saadytów. Odwiedziny w Pałacu Bahia. Przejście labiryntem uliczek suku ze swoimi malutkimi sklepikami. Okazja do zakupu miejscowych pamiątek: przypraw, skórzanych i drewnianych wyrobów, dywanów, olejków, ceramiki. Następnie odpoczynek w hotelu. Czas wolny, na samodzielne spacery, zakupy lub dla chętnych – fakultatywnie kolacja w restauracji Chez Ali z udziałem w spektaklu folklorystycznym – Fantasia Show (słynna marokańska inscenizacja wojenna na koniach). Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 11.

Śniadanie. Całodzienny wyjazd do miasteczka Essaouira położonego nad Oceanem Atlantyckim, które swój obecny kształt  zawdzięcza chrześcijańskiemu więźniowi, francuskiemu architektowi (Theodore Cornut). Wiele budynków nosi wyraźne cechy architektury europejskiej, co jest rzadko spotykane w orientalnych medinach. Spacer w obrębie starych murów miejskich. Wizyta w  porcie rybackim, na licznych bazarach. Niedaleko mediny znajduje się piękna piaszczysta plaża  z szafirową wodą,  która zachęca do kąpieli. Powrót do Marrakeszu. Pożegnalna kolacja i nocleg.

DZIEŃ 12.

Transfer na lotnisko i wylot do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych. Przylot do Warszawy.

TERMINY 2023:
25.04 - 06.05.2023
14.05 - 25.05.2023
08.08 - 19.08.2023
16.09 - 27.09.2023
09.10 - 20.10.2023
02.11 - 13.11.2023

ROZKŁAD RAT:
I rata: 1000 PLN płatne przy podpisaniu umowy
II rata: część PLN + część walutowa x kurs sprzedaży Pekao SA płatne na 35 dni przed rozpoczęciem imprezy (minus I rata)

Wycieczka objazdowa o średnim stopniu trudności.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca
08.08-19.08.2023 5300 PLN Sprawdź

Zniżki i dopłaty

25.04-06.05.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1628 EUR

14.05-25.05.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1597 EUR

08.08-19.08.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1628 EUR

16.09-27.09.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1597 EUR

09.10-20.10.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1597 PLN

02.11-13.11.2023

Dopłata walutowa : Dopłata 1597 PLN
dopłaty do pokoju 1-os. : Dopłata 385 EUR

Zakwaterowanie

Hotel

 

- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.
- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne: mikrobus

- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.

 

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

- przelot na trasie Warszawa - Casablanka, Marrakesz - Warszawa
- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.
- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne: mikrobus

- przelot na trasie Warszawa - Casablanka, Marrakesz - Warszawa
- przejazdy wewnętrzne: mikrobus

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- przelot na trasie Warszawa - Casablanka, Marrakesz - Warszawa
- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.
- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne: mikrobus
- opiekę polskiego pilota - przewodnika
- opiekę miejscowych przewodników :Rabat, Meknes, Fez, Marrakesz
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

- przelot na trasie Warszawa - Casablanka, Marrakesz - Warszawa
- zakwaterowanie: hotele 3***/ 4****, pokoje 2-os.
- wyżywienie: śniadania i kolacje na całej trasie - przejazdy wewnętrzne: mikrobus
- opiekę polskiego pilota - przewodnika
- opiekę miejscowych przewodników :Rabat, Meknes, Fez, Marrakesz
- ubezpieczenie Europa (KL 30 000 EUR i NNW 3 000 EUR)

Cena nie zawiera

- biletów wstępu: 40 EUR
- wycieczka samochodami terenowymi  na pustynie + przejażdżka na wielbłądach: 46 EUR/os. (minimum 4 osoby)
- Fantasia Show w Marrakeszu: 40 EUR/os.
- zwyczajowych napiwków: ok. 40 EUR
- dopłaty do pokoju 1-os. 385 EUR
DODATKOWE WYMAGANIA
- Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
- Zasady związane z Covid-19: przy wjeździe:
- Wymagany jest test PCR z 48 godzin przed wylotem oraz rezerwacja hotelu na miejscu (w tym dla osób zaszczepionych)
- Szybki test dla wszystkich pasażerów po przyjeździe.
- Wypełnienie w samolocie lub na lotnisku po przylocie deklaracji o braku symptomów covidowych oraz o możliwości kontaktu w razie potrzeby.

- biletów wstępu: 40 EUR
- wycieczka samochodami terenowymi  na pustynie + przejażdżka na wielbłądach: 46 EUR/os. (minimum 4 osoby)
- Fantasia Show w Marrakeszu: 40 EUR/os.
- zwyczajowych napiwków: ok. 40 EUR
- dopłaty do pokoju 1-os. 385 EUR

DODATKOWE WYMAGANIA
- Należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
- Zasady związane z Covid-19: przy wjeździe:
- Wymagany jest test PCR z 48 godzin przed wylotem oraz rezerwacja hotelu na miejscu (w tym dla osób zaszczepionych)
- Szybki test dla wszystkich pasażerów po przyjeździe.
- Wypełnienie w samolocie lub na lotnisku po przylocie deklaracji o braku symptomów covidowych oraz o możliwości kontaktu w razie potrzeby.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.