w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Pamiętniki z podróży
   

Czy wyjeżdżając w podróż np. na wczasy, obozy młodzieżowe albo wycieczki ... zabieracie swój pamiętnik? A może prowadzicie dziennik z podróży? Słuchajcie! To naprawdę świetna niepowtarzalna i oryginalna pamiątka!

Z pamiętnika backpackera

Sketching Backpacker to młody, kreatywny Filipińczyk, którego pasją jest podróżowanie (backpacking), tworzenie ilustracji, malowanie i szkicowanie.

Na każdą ze swoich wypraw SB zabiera notes, z którego na miejscu tworzy autorski i oryginalny dziennik podróży. Poświęca na to przeważnie dzień lub dwa, kiedy siada na krawężniku i tworzy absolutnie unikalną w formie „opowieść” z wyprawy. Kartki papieru wypełniają się biletami wstępu, lokalnymi monetami, obrazkami, szkicami oraz sprasowanymi kwiatami i liśćmi.

Co może powstać z takiej mieszanki, zobaczcie sami!
Na co dzień Robert A. Alejandro, (bo właśnie tak nazywa się artysta) prowadzi agencję kreatywną specjalizującą się w projektowaniu graficznym – Raadesign.

Źródło: http://kwiatkibratki.pl/z-pamietnika-backpackera/

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/pamietniki-z-podrozy.html" title="Pamiętniki z podróży" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Pamiętniki z podróży" style="vertical-align: middle;" /> Pamiętniki z podróży</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.