w naszej ofercie: 11033 imprezy, 7150 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Poznajmy się! Oto Edyta...
   

Edyta Ecotravel

Dzisiaj przedstawiamy Edytę :) Dzielną i niezmordowaną w wyznaczonym przez siebie kierunku. Burza pomysłów do których przekonuje wszystkich i które z pieczołowitością realizuje. Nigdy nie zostawia niczego na potem…

Jej działką w Ecotravel jest m.in. sprzedaż ofert agencyjnych i robi to naprawdę dobrze. Zawsze wypytuje klienta bardzo dokładnie o jego potrzeby i stara się jak może znaleźć ofertę najlepiej spełniającą jego oczekiwania. Jeśli jest jakikolwiek problem zawsze na bieżąco stara się wszystko wyjaśniać - trafiając w „ręce” Edyty możesz mieć pewność, że cię tak przemagluje, że naprawdę znajdziesz z nią to czego szukasz!

To nie wszystko! Dodatkowo Edyta przygotowuje także wyjazdy grupowe - firmowe i szkolne- tutaj można by rzec dziewczyny konkurują między sobą (tj. Ola z Edytą) która coś fajniejszego od drugiej wymyśli a przy tym się dzieje mówię Wam! :)

... więc jeśli masz w planach wczasy, kolonię, zimowisko albo sylwester czy wycieczkę objazdową lub wyjazd grupowy itd. to śmiało kieruj zapytanie bezpośrednio do Edyty - email: edyta@ecotravel.pl lub tel.: +48 12 6489977 wew. 21

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/poznajmy-sie-oto-edyta.html" title="Poznajmy się! Oto Edyta..." ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Poznajmy się! Oto Edyta..." style="vertical-align: middle;" /> Poznajmy się! Oto Edyta...</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.