w naszej ofercie: 11033 imprezy, 7150 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Rabaty z Ecotravel
Ruszamy z Rabatową Ofensywą!

Już od dziś na wybrane propozycje z oferty dostępnej na naszej stronie będzie można skorzystać z specjalnych okazyjnych rabatów. Dla przyjaciół chcących jechać wspólnie dajemy rabat już od 2 osób i to dla każdego z osobna(!). Rodzeństwo które pojedzie z nami również otrzyma rabat(!) a naszych Stałych Klientów nagrodzimy rabatem sięgającym nawet 7%(!).

Stały Klient Ecotravel

Dziękujemy, że jesteś znów Nami!

Cieszymy się, że znów jesteś z nami i raz jeszcze chcesz wspólnie zaplanować kolejną podróż. Jeśli jechałeś już z nami przed laty i ponownie zdecydujesz się na wyjazd z Ecotravel mamy dla Ciebie specjalny rabat na wybraną ofertę. Jeśli jedziesz z nami trzeci raz lub więcej zwiększymy Twój rabat.

Teraz w wybranych ofertach obozów i kolonii oznaczonych specjalną ikonką " Ikonka Stały Klient " otrzymasz:
rabat 5% za drugi wyjazd z ECOTRAVEL
rabat 7% za trzeci i kolejne wyjazdy z ECOTRAVEL

Warunki promocji:
- Promocja "Stały Klient" łączy się z promocją "Z Rodzeństwem Taniej" lub "Z Przyjaciółmi Taniej"!
Nie można go łączyć z innymi promocjami w tym z ofertami "Last & First Minute".
Jeśli jedziesz z nami ponownie napisz to przy rezerwacji.

Przyjaciele Ecotravel

Nie zostawiaj przyjaciół w domu - Zabierz ich na Wakacje!

Bez przyjaciół wakacje są poprostu nudne bo każdy przecież wie, że z przyjaciółmi najlepsza jest zabawa. Mamy dla Ciebie i Twoich przyjaciół wspaniałą propozycję wyjazdu "Z Przyjaciółmi Taniej". Im więcej przyjaciół zabierasz tym wiekszy rabat otrzymacie!

Teraz w wybranych ofertach obozów i kolonii oznaczonych specjalną ikonką " Z Przyjaciółmi Taniej " otrzymasz rabat w wysokości:
» 2 przyjaciół: 50 zł/os.
» 3 przyjaciół: 80 zł/os.
» 4 przyjaciół: 100 zł/os.
» 5 i więcej przyjaciół: 120 zł/os.

Warunki promocji:
- Promocji tej nie można łączyć z innymi promocjami w tym ofertami "Last & First Minute" i "Z Rodzeństwem Taniej"
- Przyjaciół musi być minimum dwójka, zapisanych jednego dnia na ten sam wyjazd. Przy rezerwacji należy wpisać nazwiska przyjaciół.

Rodzeństwo Ecotravel

Wysłanie rodzeństwa wspólnie na wakacje to naprawdę nie lada finansowy wyczyn.

Fajnie jest mieć rodzeństwo i spędzać wakacje razem z siostrą czy bratem. Jednak wysłanie wszystkich na obóz czy kolonię to dla domowego budżetu dość spory wydatek. Dlatego też dla wszystkich rodziców zdecydowanych na wysłanie swoich pociech na wakacyjne obozy i kolonie przez Ecotravel przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową "Z Rodzeństwem Taniej!".

Teraz w wybranych ofertach obozów i kolonii oznaczonych specjalną ikonką Z Rodzeństwem Taniej  każde z rodzeństwa otrzyma rabat w wysokości 50 zł/os.!

Warunki promocji:
- Promocja nie dotyczy rodzeństwa ciotecznego tj. kuzynostwa.
- Promocja dotyczy rezerwacji rodzeństwa na ten sam obóz.
- Promocji tej nie można łączyć z innymi promocjami w tym z ofertami "Last & First Minute" i "Z Przyjaciółmi Taniej".

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-10-02
2020-07-29
2020-03-20
2020-03-16
2020-03-12
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/rabaty-z-ecotravel.html" title="Rabaty z Ecotravel" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Rabaty z Ecotravel" style="vertical-align: middle;" /> Rabaty z Ecotravel</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.