w naszej ofercie: 12469 imprez, 4448 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Obóz Młodzieżowy w Grecji 2024 - Zarezerwuj już dziś! Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak Sprawdzić? Porady od Ecotravel

Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak to Sprawdzić?

Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak Sprawdzić? Porady od Ecotravel

Rozpoczęcie planowania wakacyjnej przygody na obozie lub kolonii wiąże się z wieloma pytaniami. Jednym z nich, które często pojawia się wśród opiekunów, jest pytanie o towarzystwo dla swojego dziecka. Czy na wybrany obóz lub kolonię jadą rówieśnicy? Kto już zapisał się na ten obóz w wieku mojego dziecka? 

W Biurze Podróży Ecotravel rozumiemy te obawy. Chcemy, aby każde dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie, a przede wszystkim, żeby miało szansę na nawiązanie nowych, cennych przyjaźni. W tym celu wprowadziliśmy kilka rozwiązań.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy na wybrany obóz lub kolonię jadą już zapisani uczestnicy w podobnym wieku, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Można zadzwonić pod numer telefonu +48 12 6489977 lub napisać do Biura Obsługi Klienta na email bok@ecotravel.pl. Choć z przyczyn ochrony prywatności nie możemy podać pełnych danych o uczestnikach, nasz zespół z przyjemnością sprawdzi i potwierdzi, czy na danym wyjeździe są już zapisani uczestnicy w podobnym wieku. 

Jednakże, warto pamiętać, że najlepszym sposobem na zapewnienie sobie towarzystwa rówieśników na obozie lub kolonii jest wybranie oferty z odpowiednią kategorią wiekową. Na naszej stronie internetowej każda z ofert obozów i kolonii posiada informację o sugerowanym wieku uczestników.

Kolejnym rozwiązaniem, które gwarantuje dobre towarzystwo, jest przekonanie swoich przyjaciół do wspólnego wyjazdu. Wspólna przygoda, niezapomniane chwile i wspólne wspomnienia - to jest to, co czyni wakacje na obozie czy kolonii wyjątkowymi! Dodatkowo możecie uzyskać specjalną zniżkę - Zapytajcie nas o nią!

Pamiętaj jednak, że wyjazd na obóz to okazja nie tylko na poznanie nowych miejsc i krajów, ale również na poznanie nowych znajomości i nawiązanie nowych przyjaźni. Dzieci i młodzież mają okazję nawiązać kontakty z rówieśnikami z różnych stron kraju, co jest niezwykle wartościowym doświadczeniem. 

Czytając te słowa, pamiętaj, że wyjazd na obóz to nie tylko fantastyczna przygoda, ale także niezapomniane wrażenia, nowe umiejętności i cenne relacje. Wybierz obozy i kolonie z Biurem Podróży Ecotravel - i zafunduj sobie najlepszą wakacyjną przygodę!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-06-14
2024-06-13
2024-05-29
2024-02-27
2023-12-12
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/rowiesnicy-na-obozie-i.html" title="Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak Sprawdzić? Porady od Ecotravel" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak Sprawdzić? Porady od Ecotravel" style="vertical-align: middle;" /> Rówieśnicy na Obozie i Kolonii - Jak Sprawdzić? Porady od Ecotravel</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.