w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Sylwester na Promie
   

SYLWESTER NA PROMIE

Jak sami wiecie... wiele jest form jak i miejsc do spędzania zbliżającego się Sylwestra. Jest wręcz ogromna ilość ciekawych i interesujących propozycji czy ofert przygotowanych w pensjonatach, domach wczasowych, ośrodkach SPA, hotelach w Polsce czy zagranicą... ale czy myśleliście kiedyś o spędzeniu tej jedynej magicznej nocy w sposób szczególny i wyjątkowy?sylwester

Proponujemy Wam sylwester na promie :) Tak tak! Dosłownie na statku, na promie, na morzu! Oferty takiego wypoczynku są bardzo atrakcyjne, gdyż nieco inne od pozostałych a również ciekawe i co za tym idzie na pewno zapadają głęboko w pamięć każdego Sylwestrowego Imprezowicza.

Ofert niestety nie ma dużo, gdyż takie oferty są dostępne jedynie przez armatorów pływających na naszym pięknym Morzy Bałtyckim a co za tym idzie tak zwany „start” rozpoczyna się w Gdańsku, Gdyni lub Świnoujściu. Przeważnie taki pobyt noworoczny trwa 2 dni, np. 31.12-01.01.2012 choć jest  niekiedy możliwość przedłużenia pobytu sylwestrowego o 1 czy 2 dni (oczywiście za dodatkową opłatą).

Gdy już zdecydujemy się na rezerwacje to musimy wybrać opcje zakwaterowania, a jest ich dość sporo gdyż jak wiecie prom posiada kilkaset miejsc w wielu kabinach różnego rodzaju, które dzielą się w zależności od ilości miejsc w kabinie jak i standardu -  od tego również zależy ostateczna  cena jaka wyniesie Was za pobyt - na aktualny Sylwester 2011/2012 wychodzi tak plus/minus od 395 zł/os. w kabinie 4 os. bez okna do 1050 zł/os. w kabinie 2 os. z oknem o wyższym standardzie.

W cenę wliczony jest pobyt na promie + wyżywienie wg. programu - ale proszę mi wierzyć menu jest niezwykle bogate i naprawdę jest w czym wybierać - oczywiście jest również wliczona zabawa sylwestrowa.  Do ceny dochodzą jeszcze dodatkowe opłaty, które szczegółowo są ujęte w ofertach - takie jak opłata za parking na promie czy dopłata za ew. wolne łóżko w kabinie. Każdy z chcących spędzić nowy rok na promie otrzymuje po rezerwacji Voucher z którym stawiacie się na promie na odprawę biletowa i zaczyna się zabawa.

Co się dalej będzie działo…?
Wypływamy  w rejs po zatoce i oczywiście jest realizowany program z oferty czyli między innymi szaleństwa na parkiecie, noworoczna kolacja, pokaz sztucznych ogni itd. Oczywiście cały czas można korzystać z dobrodziejstw jakie oferuje dany prom czyli m.in. pobyt SPA, zrobić zakupy w sklepach pokładowych,  spędzić czas w barze czy zjeść wykwintne posiłki w restauracjach itd. Promy oferują również dostęp do Internetu więc również możecie na bieżąco informować znajomych o wyjątkowym sylwestrze na promie :) Rano wita Was noworoczne śniadanie a dla wytrwałych jest oczywiście opcja przedłużenia pobytu (po wcześniejszej rezerwacji).

Przywitanie nowego roku na promie jest bardzo ciekawą propozycją  dla osób znudzonych tradycyjnymi wyjazdami, którzy z roku na rok korzystają ze standardowych opcji i chcieli by zaznać nowych wrażeń jakie z pewnością da pobyt na otwartym morzu... Nie sądzicie?

Tutaj znajdziecie kilka propozycji ofert sylwestrowych na promie http://www.ecotravel.pl/oferty/sylwester/na-promie - a jak bedziecie mieli dodatkowe pytania to skontaktujcie się ze mna :)

Pozdrawiam!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/sylwester-na-promie.html" title="Sylwester na Promie" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Sylwester na Promie" style="vertical-align: middle;" /> Sylwester na Promie</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.