w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Tanie Sylwestrowanie
   

Dosłownie każdy z Nas, prędzej czy później, myśli o sylwestrze i przywitaniu nowego roku w sposób szczególny... Najlepiej jakby to było zagranicą no i w dodatku aby było tanio... i choć w parze te dwa pojęcia nie za bardzo do siebie pasują to i na to jest rozwiązanie w postaci Express Sylwestra!

Jak sama nazwa wskazuje, Express  Sylwester to oferty ekspresowych kilkudniowych (zazwyczaj 2-dniowych) zagranicznych wyjazdów sylwestrowych. Ze względu na iście „expressowy” charakter wyjazdu miejscami docelowymi tego typu imprez są kraje sąsiadujące z Polską czyli Niemcy (Berlin, Tropical Islands), Czechy (Złota Praga i pięknymi Hradczanami), Austria (Wiedeń), Węgry (Budapeszt), Ukraina (Lwów) i Słowacja. To chyba najbardziej popularne i najczęściej wybierane kierunki przez turystów i jednocześnie oferowane na „expressowe” wyjazdy sylwestrowe.

I tutaj zapewne zastanawiasz się dlaczego akurat „Express Sylwester”? Już odpowiadam:
- bo można zwiedzić wiele ciekawych i interesujących miejsc,
- poznać kulturę i obyczaje regionu docelowego,
- poznać wielu ciekawych ludzi,
- spędzić miło czas,
- powitać Nowy Rok w jednym z najbardziej znanych europejskich miejsc,
- pozwoli  oderwać się od problemów życia codziennego,
- bo cena jest przystępna :)))))
- wyjazdy autokarowe organizowane są z większości miast w Polsce,
- nie musisz martwić się o załatwienie wszelkich formalności z rezerwacją wyjazdu np. kupno biletu autokarowego, rezerwacja przewodnika, kupno biletów wstępu, dodatkowe ubezpieczenie – to wszystko już jest w cenie :)

A do kogo skierowana jest oferta "Express Sylwestra"?
Muszę przyznać, że nie ma konkretnej grupy docelowej do której skierowana jest oferta. Uczestnikami kilkudniowych wyjazdów możesz być Ty, ja, osoby dorosłe, młodzież, grupy znajomych, pary, single, dzieciaki – dosłownie wszyscy, którzy pragną poznać ciekawe miejsca, spędzić sylwestra w jednej z europejskich stolic lub w innym, wartym zobaczenia miejscu np. Tropical Islands, Eger, Poczdam, Salzburg.

Dodatkowy atutem przemawiającym za rezerwacją wyjazdów typu Sylwester Express jest oczywiście cena. Zastanawiasz się w jakim przedziale cenowym mieszczą się takie oferty? Odpowiedź jest prosta: najniższym.  Ceny podstawowe oferty kształtują się na poziomie 179 zł do około 299 zł/os.

Skoro już mówimy o cenie podstawowej, to dobrze byłoby przedstawić co zazwyczaj wchodzi w jej skład:
- przejazd autokarem (wc, video, barek, klimatyzacja) lub busem (klimatyzacja);
- butelkę (0,2 l) wina musującego;
- ubezpieczenie TU Europa KL (15000 euro), NNW (3000 euro) i bagażu (300 euro);
- opiekę pilota.

Do ceny podstawowej oferty zazwyczaj doliczyć należy:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
- opłaty za miejscowych przewodników,
- bilety wstępu do innych obiektów turystycznych  typu Tropical Island itp.?

Oczywiście, jak to przy każdym wyjeździe warto zapoznać się z wszelkimi szczegółami i detalami zawartymi w ofercie i na umowie tak by nie być po prostu rozczarowanym na miejscu. I choć Express Sylwester wygląda na iście sylwestrową "przeprawę"... to w rzeczywistości może być ciekawą alternatywą wobec standardowych imprez sylwestrowych.


Tutaj znajdziecie oferty sylwestrowe a wśród nich własnie takie Express Sylwestry :)
http://www.ecotravel.pl/katalog/sylwester 

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/tanie-sylwestrowanie.html" title="Tanie Sylwestrowanie" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Tanie Sylwestrowanie" style="vertical-align: middle;" /> Tanie Sylwestrowanie</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.