w naszej ofercie: 9499 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Tata Rządzi z Ecotravel
   

Konkurs Tata Rządzi!

Zapraszamy was do konkursu w którym to Ecotravel jest sponsorem nagrody głównej - Zwyciężca pojedzie na ufundowaną przez nas Wycieczkę do Disneyland-u pod Paryżem dla 2 osób! Oprócz tego można również wygrac samą książkę "Tata Rządzi". Konkurs trwa od 11 maja 2011 roku do 15 czerwca 2011 roku. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronahc konkursowych (patrz poniżej).

O Książce... Przezabawny pamiętnik ojca, który postanowił zostać w domu i zająć się swymi trzema córkami. Z tego survivalu pisał felietony publikowane w „Sunday Times”, a teraz mamy książkę. Bardzo śmieszną, prawdziwą, „nieocenzurowaną” :)

Tata Rządzi z Ecotravel

Andrew Clover jest współczesnym angielskim aktorem serialowym, autorem scenariuszy filmowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim to znakomity performer i komik, piszący sam dla siebie.

Parę lat temu napisał książkę o sobie, swojej żonie, i o dwóch córeczkach - o ich "poczęciu", wspólnym "noszeniu ciąży", o porodach, i wreszcie o wychowywaniu obu małych kobiet.

Jako komik, bez etatu i bez stałych dochodów, wobec intratnej posady swojej żony, to on był zmuszony do zajmowania się dziećmi, kiedy żona wróciła do pracy. Wiązało się to z wieloma stresami, frustracją, utratą szacunku do siebie, etc. Aliści, okazało się, że była to dla niego nie tylko swoista szkoła przetrwania, ale także pewna iluminacja - stając się ojcem, przewartościował swój świat, wewnętrzny i zewnętrzny. Te zmiany zachodzą stopniowo, ale śledzenie ich jest zajęciem zgoła fascynującym.

Humor Clovera, miejscami dość rubaszny, czasem sytuacyjny, skojarzeniowy, a nawet subtelny, leży u podstaw całego tekstu, a język, którym się posługuje, jest soczysty, czasem przaśny, czasem literacki - wszystko to czyni tę książkę barwną i interesującą.

Książka jest zbiorem "zasad" a rebours, krótkich opowiadanek o samym autorze, o tym jak poznał i zdobył swoją żonę, o tym jak, podobnie do większości mężczyzn, ze zgrozą myślał o dziecku, o tym jak zabawne i mądre są jego córki, jak się kupuje dom w Londynie, jak się zdobywa miejsce w przedszkolu i szkole, jak wygląda porodówka i jak pracuje służba zdrowia.... A także o swoich pomysłach, rolach filmowych, występach "z gołym tyłkiem" dla kasy, swoich znajomych, wizytach na wsi u ludzi bogatych i u snobów, i o nich samych. To barwny kalejdoskop obyczajów we współczesnej Anglii, z budzącymi się uczuciami ojcowskimi i odpowiedzialnością rodzicielską w tle.

Clover opisuje podróż, którą rozpoczął jako ojciec mimo woli i zakończył jako najszczęśliwszy człowiek w Północnym Londynie, ponieważ nauczył się od swoich córek tego, że jeśli chcesz się dobrze bawić, to musisz rozpocząć zabawę.

Andrew Clover o swojej książce:

To jest książka o zasadach, jakich nauczyły mnie moje córki. Część z nich jest tylko niemądra... Kiedy obok przejeżdża pociąg, musisz mu pomachać. Kiedy dojdziesz do ostatniego schodka, musisz zeskoczyć. Jeśli masz takie szczęście, że znajdziesz łazienkę, w której światło zapala się za pociągnięciem sznureczka, musisz pociągnąć za ten sznurek tak ze dwieście lub trzysta razy. Ale niektóre z tych zasad są bardziej głębokie... Nie śpiesz się. Podrzyj plan. Jeśli chcesz się naprawdę dobrze bawić, to najlepiej namaluj sobie na twarzy mordkę tygrysa.

Strona Główna Konkursu: Tata Rządzi Konkurs »

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/tata-rzadzi-z-ecotravel.html" title="Tata Rządzi z Ecotravel" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Tata Rządzi z Ecotravel" style="vertical-align: middle;" /> Tata Rządzi z Ecotravel</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.