w naszej ofercie: 9704 imprezy, 6001 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia
Botswana    Izrael    Jordania    Meksyk    RPA    Sri Lanka   

TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

Na jaki egzotyczny kierunek warto się wybrać właśnie teraz pod koniec roku? Co wybrać z pośród wielu propozycji? W tym tygodniu warto się zastanowic nad tymi propozycjami - Podpowiadamy!

---

RPA - Zimbabwe (Wodospady Wiktorii) - Botswana

RPA - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* - śniadania i obiadokolacje - wylot z Warszawy - termin: 08-17.11.2017 - przelot liniami Qatar Airways - cena 8599 pln/os.

 

Zwiedzamy Kapsztad, oceniany jako jedno z najpiękniejszych miast świata, otoczony wspaniałymi górami o niepowtarzalnych kształtach i położony nad dwoma oceanami: Indyjskim i Atlantyckim.

 

Zobaczycie Państwo również miasteczko uniwersyteckie Stellenbosch, znane z unikalnej holendersko-przylądkowej architektury. Obowiązkowym punktem naszej wycieczki będzie Przylądek Dobrej Nadziei, w którego miejscu spotykają się ciepły i zimny prąd morski, co skutkuje wrażeniem obecności dwóch oceanów. Na plaży Boulders spotkacie się Państwo także z pingwinami afrykańskimi. W następnych dniach będziemy w Johannesburgu oraz na safari w Kruger Parku, gdzie będą mieli Państwo przyjemność ujrzeć bogactwo fauny i flory tej części Afryki z wszystkimi przedstawicielami „Wielkiej Piątki” najniebezpieczniejszych zwierząt kontynentu na czele.

 

Ostatnie dni naszego programu obejmują wizytę:

 • w kanionie rzeki Blyde (jedna z najpiękniejszych tras krajobrazowych w Afryce południowej)
 • nad wodospadami Wiktorii (jedne z najwspanialszych wodospadów świata) z wodospadem Wiktorii na rzece Zambezi, będącym jednym z siedmiu cudów natury świata wg listy Światowego Dziedzictwa UNESCO i stanowiącym granicę między Zambią a Zimbabwe
 • w Johannesburgu i legendarnym Złotym Mieście (Egoli)

---

Perły Cejlonu i bajeczne Malediwy

Sri Lanka - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* – śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy – termin: 07-18.11.2017 – przelot liniami Emirates – cena 7599 pln/os.

 

Program to idealne połączenie zwiedzania i poznania kultury Sri Lanki wraz z wypoczynkiem na słonecznych Malediwach. Zobaczymy m.in. świątynię Shivy, kolistą świątynię Watadage oraz ważącą 25 ton kamienną księgę Galpotha z cejlońskimi inskrypcjami pochwalnymi. Odwiedzimy plantację przypraw oraz manufakturę batiku, gdzie poznamy niezwykłą technikę malarską. Zwiedzanie Sri Lanki zakończymy w Nuwara Eliya, które znane jest z orzeźwiającego mikroklimatu i produkcji herbaty. Ósmego dnia przelot na Malediwy i wypoczynek w hotelu Sun Island Resort.

---

Izrael z Jordanią

Izrael z Jordanią - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* – śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy – termin: 21-28.11.2017 – przelot liniami Wizzair – cena 2599 pln/os.

 

Zwiedzanie rozpoczniemy w Jerozolimie od Kościoła Matki Jezusa, miejsca gdzie według tradycji Jezus nauczał apostołów. W programie również Betlejem oraz Cezarea - jeden z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Izraelu, pozostałości starożytnego miasta i portu, zbudowanego przez Heroda Wielkiego. W Jordanii zobaczymy dawne miasta w ich pełnej okazałości, m.in. Petrę – jedno z najbardziej urzekających miejsc na Bliskim Wschodzie, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i nowych cudów świata.

 

---

 

Teneryfa

Teneryfa - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Wyloty z: Katowic, Wrocławia, Krakowa, Warszawy – ceny od 1579 pln/os.

 

Lato w środku zimy? To możliwe! Gdzie? Na gorącej Teneryfie, gdzie słońce świeci prawie cały rok. Teneryfa to nie tylko lazurowe morze i złocisty piasek. To również najwyższy na świecie wyspiarski wulkan - Teide czy unikatowe lasy wawrzynowe. W naszej ofercie szeroki wybór hoteli we wszystkich kurortach na Teneryfie: m.in. Playa de las Americas, Puerto de la Cruz czy Costa Adeje.

---

Imperium Azteków

Imperium Azteków - TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia

 

Hotel 3* - śniadania i obiadokolacje – wylot z Warszawy - termin: 13-20.02.2018 - przelot liniami Air France – cena 5999 pln/os.

Program rozpoczynamy od zwiedzania Mexico City, jednej z największych aglomeracji miejskich świata. Na zakończenie zwiedzania Mexico City czekać będzie pyszna kolacja w stylu meksykańskim na łodziach. W kolejnych dniach zobaczymy m.in. Bazylikę Matki Bożej z Guadalupe, największe Sanktuarium Maryjne na świecie; Cuernavaca, nazywane "Miastem Wiecznej Wiosny", czy kapiący od złota kościół Św. Pryski i Św. Sebastiana. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

---

Szczegóły oferty i zapytania dostępne u naszych Doradców - biuro@ecotravel.pl +48 12 6489977

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2023-07-13
2023-07-13
2017-10-04
2013-06-25
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/top-5-kierunkow-egzotycznych.html" title="TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia" style="vertical-align: middle;" /> TOP 5 Kierunków Egzotycznych wartych rozważenia</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.