w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Weekend Majowy
   

Weekend Majowy - popularna Majówka :)

Czy zaczęliście się już zastanawiać gdzie chcecie spędzić ten najprzyjemniejszy weekend w roku? Wszak weszło na już w tradycje by majówkę spędzać po za domem a nie przed telewizorem…

Jak było w zeszłym roku? Każdy wie… Weekend majowy kiepsko nam w kalendarz wskoczył - 1 i 2 maja wypadały w sobotę i niedzielę. W tym roku już jest lepiej! Tegoroczna majówka wypada dosyć ciekawie bo tylko „inwestując” 4 dni urlopu, możemy zyskać aż 8 dni wolnego (30.04-08.05.2011) :) Czyż to nie brzmi wspaniale?

Wiedząc już ile dni mamy na zaplanowanie wypoczynku, zastanówmy się jak i gdzie go spędzić – a tutaj mamy już w czym wybierać. Znajdzie się coś dla każdego - osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą wybierać w ofertach weekendowych z takimi atrakcjami jak: nordic walking, kajaki, rowery, wieczorowe eventy, ogniska, zwiedzanie i jeszcze wiele, wiele innych… Oczywiście są też między nami i Tacy, którzy najlepiej siebie widzą w leniuchowaniu :) Dla Was też znajdą się najróżniejsze propozycje majowych pobytów weekendowych – SPA, ciepłe kraje, plaże.

Jeśli mówimy o naszym rodzimym kraju najpopularniejszym regionem do wypoczynku z roku na rok staje się Warmia i Mazury, głównie na znaczny wzrost chętnych do wypoczynku spowodowany jest chęcią bycia nad wodą - a jak wiemy niekiedy maj ciepły jest jak lipiec - kto wie, może uda się do wody wskoczyć :-). W obecnym roku można również zauważyć wzrost zainteresowania na weekendowy wypoczynek niewielkich 6-10 osobowych grup znajomych szczególnie w miejscach mniej uczęszczanych przez duże tłumy turystów.

Wśród  znacznej ilości proponowanych wyjazdów możemy również znaleźć wypoczynek połączony z odnową biologiczną w obiektach SPA. Tego typu pobyty możemy znaleźć nad morzem, np. w Dąbkach, Łebie ale też i w górach - Lądek Zdrój, Wisła.

Ostatnimi czasy można zauważyć również wzrost liczby na oferty weekendowe w których proponowany jest dojazd autokarem. Jest to jeszcze opcja postępująca małymi kroczkami ale mamy nadzieję że stanie się bardzo popularna i że będzie w wkrótce możliwe dojechanie autokarem we wszystkie strony wypoczynku :).

Dla osób lubiących zwiedzanie i chcących poznawać nowe miejsca możemy również polecić różne weekendowe wycieczki objazdowe - zaczynając od naszych sąsiadów - Czechy, Słowacja, Niemcy, Ukraina, Litwa do tych dalszych - Austria, Węgry, Bułgaria, Włochy. Są dostępne również wycieczki, które biegną przez kilka krajów. Można zatem zwiedzić dużo więcej miejsc za jednym razem i nie trzeba poświęcać dodatkowego urlopu.

Nie da się ukryć - Weekend Majowy jest dla nas jakby wstępem do wakacji no i jest co raz bliżej i jeśli nie wiesz jeszcze „co ze sobą zrobić” warto poświęcić chwile i po zastanowieniu zebrać paczkę znajomych i korzystać z tej wspaniałej co rocznej majówki.

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/weekend-majowy.html" title="Weekend Majowy" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Weekend Majowy" style="vertical-align: middle;" /> Weekend Majowy</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.