w naszej ofercie: 11017 imprez, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Wielkie Sprzątanie Doliny Prądnika
   

Jak sami wiecie od samego początku istnienia Biura Podróży Ecotravel organizowaliśmy wycieczki szkolne, grupowe czy zielone szkoły do Ojcowa, Ojcowskiego Parku Narodowego a tym samym oczywiście do Doliny Prądnika... Dlatego jest ona nam szczególnie nam bliska i nie mogliśmy nie wsiąść udziału w tak ważnym dla Doliny Prądnika wydarzeniu.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do co rocznej już akcji "Sprzątania Doliny Prądnika" organizowanej przez Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody, która odbędzie się już niebawem tj. 31 marca 2012 czyli w najbliższą sobotę. 

Sprzątanie Doliny Prądnika Ecotravel

Ecotravel również przyłącza się do akcji Towarzystwa na Rzecz Ochrony Przyrody wspierając ją środkami na potrzebny sprzęt, który zostanie przeznaczony do przeprowadzenia akcji.

Tych, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście Bardzo Prosimy o wsparcie akcji poprzez udostępnianie na swoich tablicach Facebookowych i innych serwisach niniejszego plakatu i informowania znajomych o tym szczególnym wydarzeniu dla Doliny Prądnika.

Dolina Prądnika nam podziękuje swoim pięknem podczas spacerów i wycieczek!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/wielkie-sprzatanie-doliny-pradnika.html" title="Wielkie Sprzątanie Doliny Prądnika " ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Wielkie Sprzątanie Doliny Prądnika " style="vertical-align: middle;" /> Wielkie Sprzątanie Doliny Prądnika </a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.