w naszej ofercie: 8264 imprezy, 2722 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020! Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL ZDRAVETS ****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ LETNIA SZKOŁA SURVIVALU PODLESICE 2021
Taniej z Kartą Dużej Rodziny! [13.12-30.09.2021]
Z Rodzeństwem Taniej! [16.03-31.08.2021]
Polecamy [10.12-18.12.2021]

Współpraca z Obiektami Noclegowymi
   

współpraca z ecotravel

WSPÓŁPRACA Z OBIEKTAMI NOCLEGOWYMI

Nic nie płacisz za umieszczanie Twojej oferty!!!

Współpraca polega na ogólne przyjętych zasadach sprzedaży agencyjnej. EcoTravel.pl jako Agencja Turystyczna sprzedaje oferty turystyczne biur podróży jak i pośredniczy w sprzedaży miejsc noclegowych oraz organizowanych programów wypoczynku w obiektach noclegowych za udzieloną prowizję ustalaną w sposób indywidualny.


ZASADY WSPÓŁPRACY

1. W wypadku chęci współpracy otrzymają Państwo umowę ze strony ECOTRAVEL.

2. Wraz z podpisaniem umowy o współpracę Obiekt Noclegowy otrzyma ze strony Ecotravel login i hasło dostępu do Panelu dzięki któremu będzie można wprowadzać swoją ofertę organizowanych przez obiekt noclegowy pakietów - wczasy, weekendy itp.

3. Po otrzymaniu loginu i hasła ze strony Ecotravel mogą Państwo wprowadzać po przez Panel swoją ofertę pakietów pobytowych. Oferta będzie udostępniona do sprzedaży po sprawdzeniu jej przez Administratora. Po udostępnieniu oferty przez Administratora pojawi się ona w wybranym Typie i Rodzaju oferty w katalogu ofert na stronie www.ecotravel.pl.

4. Oferta będzie prezentowana w katalogu ofert turystycznych na stronie www.ecotravel.pl oraz w zależności o wybranego Typu oferty w odpowiednim dodatkowym serwisie należącym do Ecotravel:

5. Rozliczenie prowadzone jest na ogólnie przyjętych zasadach agencyjnych czyli udzielania prowizji przez obiekt noclegowy dla Ecotravel.


JAKIE PAKIETY OFERT MOŻNA WPROWADZAĆ

To nie jest prezentacja Twojego obiektu. Dajemy ci mozliwość sprzedaży twoich pakietów usług, które będa prezentowane nie tylko na naszej głównej stronie www.ecotravel.pl ale również w osobnym naszym serwisie dedykowanym względem typu. np. wprowadzasz propozycje Świąt Bożego Narodzenia wówczas oferta pojawi się również na stronie www.ofertyswiateczne.pl

Mając na myśli "pakiety ofert"rozumiemy je jako:

 1. oferty weekendowego pobytu (Majówki i inne),
 2. oferty świąteczne (Boże Narodzenie, Wigilie, Andrzejki, Mikołajki, Wielkanoc i inne)
 3. kolonie i obozy letnie, obozy zimowe, zimowiska (wg. programów realizowanych już przez obiekty)
 4. białe i zielone szkoły (wg. programów realizowanych już przez obiekty)
 5. konferencje, szkolenia, integracja dla firm
 6. programy wczasów zdrowotnych, programy SPA i inne
 7. oferty pobytów sylwestrowych i bali noworocznych
 8. oraz inne...

Wymagania ze strony obiektu noclegowego:

 1. wysłanie danych osoby kontaktowej: imię i nazwisko, adres mail, telefon celem utworzenia konta;
 2. przesłanie ksero aktualnej karty kwalifikacyjnej obiektu (przy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży) w przypadku domów i ośrodków wypoczynkowych;
 3. umieszczenie na stronie internetowej linka/buttona/baneru do serwisu www.ecotravel.pl - zobacz więcej »

ZGŁOSZENIE

Zaznaczamy sobie prawo do weryfikacji przesłanych zgłoszeń po którym nastąpi ewentualna współpraca. Weryfikacja może potrwać do kilku dni roboczych.

Zgłoszenia o współpracę prosimy kierować na e-mail: wspolpraca@ecotravel.pl.

powrót >>

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/wspolpraca-z-obiektami-noclegowymi.html" title="Współpraca z Obiektami Noclegowymi" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Współpraca z Obiektami Noclegowymi" style="vertical-align: middle;" /> Współpraca z Obiektami Noclegowymi</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Popularne
OBÓZ LET'S TALK PORONIN 2021
Bon Turystyczny [02.10-31.03.2022]
OBÓZ MŁODZIEŻOWY W BUŁGARII 2021 - HOTEL COLOSSEUM****
Polecamy [10.12-18.12.2021]
OBÓZ GOKARTOWO-QUADOWY
Polecamy [10.12-18.12.2021]
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.