w naszej ofercie: 9577 imprez, 3117 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2024! Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Spraw radość swoim bliskim kupując Bon Podarunkowy! Zrealizuj go przy rezerwacji dowolnie wybranej oferty dostępnej na naszej stronie. Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca? Mamy dla Ciebie szczególnie ciekawe oferty Wycieczek Objazdowych. Sprawdź i jedź z nami na wielkie odkrywanie Europy. Poznaj smak prawdziwej przygody na prawdziwej wyprawie. Wszystkie kontynenty czekają na Ciebie. Odkryj raz jeszcze dziewicze miejsca w których człowiek jest tylko gościem w dzikim świecie natury...
Zimowe obozy młodzieżowe – połącz przyjemne z pożytecznym!

Nie masz planów na zbliżające ferie? Nie chcesz spędzić wolnych dwóch tygodni przed ekranem komputera lub telewizora? Kiedy pogoda w Twoim mieście nie sprzyja lepieniu bałwana – postaw na zimowy obóz młodzieżowy. To doskonały sposób na niezapomniane chwile, podczas których połączysz przyjemne z pożytecznym. 

 

Zimowe obozy młodzieżowe – połącz przyjemne z pożytecznym!

Obozy młodzieżowe zyskują na popularności. Stanowią one doskonałą alternatywę dla ferii spędzonych w domu. Zwłaszcza że nie brakuje ciekawych ofert wyjazdów nie tylko w kraju, ale i za granicą – i to w tematyce, którą z łatwością dopasujesz do swoich zainteresowań. Oto kilka powodów, by tegoroczne ferie spędzić na wyjeździe z rówieśnikami!

Obozy młodzieżowe – w Polsce i za granicą 

Dużym zainteresowaniem cieszą się obozy młodzieżowe za granicą. Tego typu wyjazdy organizowane są zwykle dla dzieci w wieku 12–18 lat. Wśród najpopularniejszych zimowisk wymienić warto choćby obozy językowe w Wielkiej Brytanii oraz te sportowe – we Francji, Włoszech czy Słowacji. Zagraniczne wyjazdy to świetna okazja, aby nie tylko wypocząć po trudach roku szkolnego, ale i obcować z nową kulturą, zobaczyć znane zabytki i poznać historię odwiedzanego kraju. Propozycje, jak i same programy wyjazdów dopasowane są do zainteresowań młodzieży. Nie brakuje w nich atrakcji o charakterze integracyjnym – na uczestników czekają liczne konkursy, zadania grupowe i gry miejskie. 

Oczywiście, aby spędzić niezapomniane ferie, nie musisz wcale wyjeżdżać za granicę. Bogata oferta zimowisk obejmuje także znane i lubiane ośrodki w górach – Szczyrk, Karpacz czy Białka Tatrzańska to zaledwie kilka z nich. Tego typu kolonie połączone są zwykle z nauką jazdy na nartach lub snowboardzie.

Zimowska dla młodzieży – zdobądź nowe umiejętności 

Obozy zimowe najczęściej związane są ze sportowymi aktywnościami. Pobyt w górskich rejonach to świetna okazja do nauki zimowych dyscyplin czy poprawienia zdobytych już umiejętności. Pobyt na zimowisku świetnie wpływa też na kondycję i odporność organizmu, przygotowując go do rozpoczęcia letniego semestru w szkole. Wolisz jednak zimowisko bez nart w roli głównej? Nic prostszego! W ofercie wyjazdów dla młodzieży nie brakuje innych propozycji. Od obozów aktorskich i fotograficznych, przez dziennikarskie i z youtuberami, aż po te kulinarne i modowe – jest z czego wybierać. Fanom aktywności do gustu przypadną ferie z aerobikiem, jazdą konną czy siatkarskie. Poszukiwaczy przygód zadowoli zimowisko survivalowe. Na wszystkich chcących podszkolić znajomość języka obcego czekają obozy językowe, organizowane w Wielkiej Brytanii, ale też na Malcie. 

Nauka poprzez zabawę – i wiele więcej!

Zimowiska to wspaniała forma spędzenia wolnego czasu. Oprócz tego, że łączą przyjemne z pożytecznym, to kształtują także samodzielność i podnoszą pewność siebie. Uczestnicy obozów, będąc z dala od domu, mają szansę na zawiązanie nowych znajomości z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Oderwanie od szkolnej rutyny to także świetny sposób na odstresowanie i spożytkowanie nagromadzonej energii, a przez to też poprawę zdrowia psychicznego. A przywiezione z wyjazdu wspomnienia zostają z nimi na długi czas!

comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2024-01-09
2023-10-17
2023-10-10
2023-02-27
2023-01-18
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/zimowe-obozy-mlodziezowe-.html" title="Zimowe obozy młodzieżowe – połącz przyjemne z pożytecznym!" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Zimowe obozy młodzieżowe – połącz przyjemne z pożytecznym!" style="vertical-align: middle;" /> Zimowe obozy młodzieżowe – połącz przyjemne z pożytecznym!</a>

 


Zapisz się do naszego Newslettera.

Łap okazje, zgarniaj specjalne zniżki i rabaty.


Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.