w naszej ofercie: 8122 imprezy, 2817 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :) Już jest oferta na Ferie Zimowe 2022! Nie daj się wyprzedzić innym... Zbierz swoją paczkę znajomych i wybierz się z nimi na zimowisko lub obóz narciarski czy snowboardowy » Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym miejscu z najbliższymi - Największa oferta sylwestrowa czeka na Ciebie » 
  
 
 
  Zapraszamy na Wycieczki Szkolne - Sprawdzone programy wycieczek krajowych i zagranicznych - Osobna wycena na zamówienie - Sprawdź i Jedź z nami » Zapraszamy na wycieczki do największych i najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Europie! Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Zwiedzanie Londynu cz. 3
Druga połowa dnia była spokojniejsza. Najpierw wypiliśmy piwko w prawdziwym brytyjskim pubie w Soho, gdzie były zaskakujące niskie ceny, a obsługa zrobiła nam sesję zdjęciową. Obejrzeliśmy też reklamy świetlne, znane na całym Świecie. Spacer po China Town zaowocował spróbowaniem mochi.

 

China Town
Soho
Ta słynna dzielnica rozrywkowa pełna jest sex shopów, ale my woleliśmy wypić piwo w prawdziwym brytyjskim pubie. Mam wrażenie, że Brytyjczycy mają zupełnie inny sposób na picie browaru. Z moich obserwacji wynika, że uwielbiają stać z kuflem na zewnątrz lokalu i gadać, paląc papierosy. A może zmusza ich do tego zakaz palenia wewnątrz ;-)
 

 

 


Piccadilly Circus
Kolejna darmowa atrakcja, przyciągająca turystów z całego Świata. W tym miejscu spotykają się też Londyńczycy. Odwiedź to miejsce po zmroku, aby zobaczyć świetlne reklamy.
  

 

 

 

 Fontanna z figurą Anterosa na Piccadilly Circus

 

Cztery konie Heliosa z brązu niedaleko Piccadilly Circus

 

 

China Town
Przed odwiedzeniem China Town wyobrażałam sobie, że wygląda tak jak w filmach - tajemniczo i niebezpiecznie. W rzeczywistości jest bardziej, jakby to powiedzieć, komercyjne. Jest tam wiele restauracji i sklepów, gdzie można kupić niesamowicie dziwaczne chińskie produkty. Ponieważ wcześniej widziałam w telewizji ryżowo-fasolowe ciastka mochi (moczi), kupiłam je. Były naprawdę smaczne. Na pewno znajdziecie coś ciekawego.
   

 

 

Ciastka ryżowo-fasolowe - mochi
  
Czekajcie na więcej! :) Zobaczcie też wcześniejsze nasze dni ze zwiedzania Londynu:

Nie jestem wielką podróżniczką, globtroterką ani backpacker'em, ale kocham podróżować - czasem na własną rękę, samochodem, autobusem, samolotem, z plecakiem, z walizką, z biurem podróży, czasem w dalekie strony, a czasem w całkiem bliskie. Pisząc bloga, chcę pokazać Ci kawałek Świata, widziany moimi oczami. Wszystkie blogowe opinie mają charakter subiektywny. Z moich porad korzystasz na własną odpowiedzialność.
 
comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2021-08-27
2021-08-26
2020-03-12
2020-03-12
2020-02-17
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/zwiedzanie-londynu-cz-3.html" title="Zwiedzanie Londynu cz. 3" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Zwiedzanie Londynu cz. 3" style="vertical-align: middle;" /> Zwiedzanie Londynu cz. 3</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.