w naszej ofercie: 15980 imprez, 4640 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Pekin + Szanghaj - dwie metropolie i wodne miasta UNESCO 2020
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA PEKIN + SZANGHAJ - DWIE METROPOLIE I WODNE MIASTA UNESCO 2020

Wycieczki samolotowe do Chin 2020, Zwiedzanie Pekinu Szanghaju 2020, Wycieczki egzotyczne do Chin 2020

Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (HB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
11438982
oferta w pdf
    • Szczegóły oferty
    • Zadaj pytanie
    • Oceń ofertę (Ocen: 0)
    • ZAMÓWIENIE WSTĘPNE
WYCIECZKA PEKIN + SZANGHAJ - DWIE METROPOLIE I WODNE MIASTA UNESCO 2020
Wycieczki samolotowe do Chin 2020, Zwiedzanie Pekinu Szanghaju 2020, Wycieczki egzotyczne do Chin 2020
PROGRAM RAMOWY:
PEKIN - WIELKI MUR CHIŃSKI - SUZHOU - ZHOUZHUANG - SZANGHAJ
Dzień 1
Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Pekinu.
Dzień 2
przylot do Pekinu wcześnie rano. Przesunięcie czasu wynosi 7 godzin w przód. Transfer do hotelu. Po kilkugodzinnym odpoczynku udamy się na zwiedzanie najważniejszej w Pekinie Świątyni Nieba (Tiāntán), która dwa razy do roku stawała się siedzibą cesarza Chin. Przywódca Państwa Środka przybywał tu, by prosić o urodzajne plony. Kompleks świątynny jest dziś jednym z najlepiej zachowanych przykładów chińskiej sztuki sakralnej i arcydziełem architektury dynastii Ming. Przez pięć stuleci prawo wejścia do świątyni było wyłącznie przywilejem cesarza i jego dworu. Dopiero w 1918 r. po raz pierwszy udostępniono ją zwiedzającym, a w 1998 r. cały taoistyczny kompleks został wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Świątynia mieści się w centrum 270-hektarowego parku, świetnie utrzymanego, kolorowego, z mnóstwem drzew, krzewów i różnorodnych kwiatów. Chińczycy upodobali sobie park do celów rekreacyjnych. Mnóstwo jest tutaj tancerzy, gimnastyków i śpiewaków, którzy publicznie popisują się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. Po zakończeniu zwiedzania kolacja i nocleg.
Dzień 3
po śniadaniu przejedziemy na zwiedzanie Pałacu Letniego (Yíhéyuán) - dawnej rezydencji chińskich cesarzy. Nazwa Yiheyuan oznacza Ogród Pielęgnowania Harmonii. Panuje tu perfekcyjna symbioza skały, wody i roślin, a wszystko urządzane jest według pewnego porządku, aby pokazać naturalne prawa i harmonię. Centralnym punktem Pałacu jest Wzgórze Długowieczności (Wanshoushan, 60 m wysokości) oraz sztuczne jezioro Kunming, które zajmuje 2/3 całego parku. Cały kompleks liczy 70 tys. m² zabudowanej przestrzeni z licznymi ogrodami, altankami, pawilonami, galeriami i klasycznymi rezydencjami. Po zakończeniu wizyty w Pałacu Letnim udamy się poza Pekin na spotkanie z jednym z 7 cudów świata - Wielkim Murem. Najważniejszy symbol Chin jest tak popularny, że samą sekcję w Badalingu dziennie odwiedza 70.000 osób. Całkowita długość muru w tym regionie wynosi 4,8 kilometra i jest najlepiej zachowaną częścią. Z Badaling udamy się wprost do najbardziej sportowej z okolicznych wiosek - Wioski Olimpijskiej Pekin 2008. Po zakończeniu zwiedzania kolacja oraz Kung Fu show (opcjonalnie, dodatkowo płatne).
Dzień 4
po śniadaniu udamy się na największy na świecie Plac Niebiańskiego Spokoju (Tian’anmen), którego obszar zajmuje 50 hektarów. Plac Tiananmen jest miejscem najważniejszych wydarzeń w Pekinie. Tu odbywały się wszystkie demonstracje, tu również w obecności 500 000 osób ustanowiona została Chińska Republika Ludowa. Bezpośrednio z Placu przekroczymy bramy Zakazanego Miasta (Gù Gōng), miejsca magicznego, osnutego aurą tajemniczości, którego historia sięga początków XV wieku i które było świadkiem najważniejszych wydarzeń z udziałem członków dynastii Ming oraz Qing. Mieszkało tutaj 24 cesarzy. Wejście do Miasta bez zaproszenia było zabronione, a jeśli komuś nawet się udało wejść to groziła mu kara śmierci. Będziecie zatem szczęściarzami, którzy zwiedzą to niesamowite miejsce na zaproszenie i co najważniejsze nic, poza byciem oczarowanym, Wam nie grozi. Na zakończenie wizyty w Pekinie zaplanowaliśmy wizytę w miejscu kultu buddyjskiego – Świątyni Lamy (Świątyni Harmonii i Pokoju, Yonghegong). Ten tybetański klasztor jest jedną z najbardziej imponujących buddyjskich świątyń poza Tybetem. Podobno każde pomyślane tam życzenie spełnia się. Po kolacji, nocnym pociągiem, udamy się do Suzhou (podróż w przedziałach sypialnych).
Dzień 5
przyjazd do Suzhou w godzinach porannych. Następnie transfer do hotelu i śniadanie. Zwiedzanie miasta, znanego z tradycyjnych ogrodów, wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO rozpoczniemy oczywiście od... Ogrodów Mistrza Sieci. Miasto od wieków słynęło z produkcji jedwabiu i handlu. Czerpało z tego nieprawdopodobne zyski i było nieprzyzwoicie wręcz bogate. Bogactwo przyciągało chińskie elity, które chętnie się tu osiedlały. Byli to urzędnicy cesarscy na emeryturze, artyści, najznaczniejsi kupcy. Tu rozwijały się i kwitły poezja, muzyka, malarstwo pejzażowe. W tej atmosferze zrodziła się moda na eleganckie i wystawne ogrody. Ciężko jest opisać jak wielką wyobraźnią wykazali się twórcy ogrodów. To trzeba zobaczyć na własne oczy. W dalszej części dnia przejedziemy do dystryktu Shantang, bardzo popularnego miejsca, które pomaga zrozumieć dla czego Chińczycy nazywają Suzhou Wenecją Wschodu. Na zakończenie dnia powrót do hotelu i kolacja.
Dzień 6
po śniadaniu wyjazd do fabryki jedwabiu. Będzie to bardzo ciekawa i edukacyjna wizyta, podczas której zapoznamy się z tajnikami produkcji jedwabiu i zobaczymy poświęcone mu muzeum. W dalszej części dnia przejedziemy do Zhouzhuang – wodnego miasta UNESCO. Najmłodsze budynki w Starym Mieście mają ponad 100 lat, a najstarsze sięgają czasów dynastii Ming. Miasto pocięte jest licznymi kanałami, po których przejażdżka stanowi główną atrakcję pobytu. Po zakończeniu zwiedzania powrót do hotelu na kolację i nocleg.
Dzień 7
po śniadaniu wyjazd do jednego z największych miast na świecie - Szanghaju. Największe miasto w oszałamiającym tempie wzbogaca się o kolejne wieżowce, ścigające się o miano najwyższych na świecie. Oprócz nowoczesności znajdziemy tu również buddyjskie świątynie pachnące drzewem sandałowym, gwar Starego Miasta, romantyczne uliczki wodnych miast i soczystą zieleń miejskich ogrodów. Zwiedzanie Szanghaju rozpoczniemy od buddyjskiej Świątyni Nefrytowego Buddy, gdzie najważniejszym eksponatem jest dwumetrowy, bogato zdobiony posąg o wadze ponad jednej tony. Świątynia jest czynnym miejscem kultu, przy świątyni mieszka 70 mnichów. Ulica Nankińska to kolejny punkt naszego programu. Od dzielnicy Jing’an na zachodzie ciągnie się najdłuższa ulicą handlowa Chin. Około 5,5 km kolorowych witryn sklepowych, restauracji, magów, kolejek dla dzieci i wszystkich innych atrakcji, zachęcających do wydawania juanów. Spacer zakończymy na przepięknym deptaku Bund, położonym wzdłuż rzeki Huangpu, skąd panorama na nowoczesny Pudong jest najpiękniejsza. Na zakończenie dnia odbędziemy podróż do cesarskich Chin z okresu dynastii Ming i Quing. Stare Miasto kontrastuje z nowoczesnością Szanghaju. Do 1949 r., czyli do chwili proklamowana Chińskiej Republiki Ludowej, Stare Miasto podlegało chińskiemu prawu i administracji, podczas gdy pozostały obszar Szanghaju znajdował się w zagranicznej strefie wpływów. Mieszkali tu głownie Chińczycy. Dzielnica okryła się w tych czasach złą sławą, jako siedziba mafii, gangów i handlarzy opium. Jej dzisiejszy urok z pewnością wyjątkowo wypadnie na każdym zdjęciu. Po zakończeniu zwiedzania kolacja. Dla chętnych show akrobatyczne (dodatkowo płatne).
Dzień 8
po śniadaniu odwiedzimy jeden z symboli miasta - Muzeum Narodowe, mieszczące się na Placu Ludowym. Muzeum mieści w sobie kolekcję ponad 120 tys. sztuk reliktów kultury chińskiej i zajmuje powierzchnię 12 tys. m². Następnie przejedziemy do dystryktu Fracuska Koncesja. W Dzielnicy Francuskiej, po chińsku zwanej Luwano, można poczuć się jak w Europie. Dla Chińczyków to miejsce największego lansu. Przebierają się tutaj w markowe ciuchy i dumnie spacerują machając torebkami najsłynniejszych europejskich projektantów. Z "Francji" pojedziemy do Perły Orientu - tak właśnie nazywana jest wieża telewizyjna. Wieża ta ma 468 metrów i jest piątą pod względem wysokości wieżą na świecie. Z góry widać dokładnie zakola Huangpu oraz Suzhou, dzielnicę wieżowców na Pudongu i Bund. Na zakończenie dnia wybierzemy się na zakupy do klasycznego domu towarowego. Dla chętnych możliwy jest rejs widokowy rzeką Huangpu (dodatkowo płatny).
Dzień 9
transfer na lotnisko. Wylot i przylot do Warszawy.
Biuro Podróży zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.
Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.
DOKUMENTY:
Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Do Chin potrzebna jest wiza. Procedurę składania wniosków wyjaśni uczestnikowi pracownik biura. W przypadku zmieniających się regulacji wizowych, biuro będzie informować wszystkich uczestników wyjazdu. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji wycieczki, każdy uczestnik otrzyma listę niezbędnych do zabrania rzeczy: wyposażenia apteczki, odzieży, dokumentów, ect.
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.
DOBRZE WIEDZIEĆ:
w Chinach obowiązującą walutą jest renminbi (yuan): 1 PLN = 1,82 CNY. Pieniądze można wypłacać w bankomatach lub wymieniać w bankach (dolary i euro).
Zdrowie:
prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych

WYCIECZKA PEKIN + SZANGHAJ - DWIE METROPOLIE I WODNE MIASTA UNESCO 2020
Wycieczki samolotowe do Chin 2020, Zwiedzanie Pekinu Szanghaju 2020, Wycieczki egzotyczne do Chin 2020

PROGRAM RAMOWY:


PEKIN - WIELKI MUR CHIŃSKI - SUZHOU - ZHOUZHUANG - SZANGHAJ

Dzień 1
Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wylot do Pekinu.

Dzień 2
przylot do Pekinu wcześnie rano. Przesunięcie czasu wynosi 7 godzin w przód. Transfer do hotelu. Po kilkugodzinnym odpoczynku udamy się na zwiedzanie najważniejszej w Pekinie Świątyni Nieba (Tiāntán), która dwa razy do roku stawała się siedzibą cesarza Chin. Przywódca Państwa Środka przybywał tu, by prosić o urodzajne plony. Kompleks świątynny jest dziś jednym z najlepiej zachowanych przykładów chińskiej sztuki sakralnej i arcydziełem architektury dynastii Ming. Przez pięć stuleci prawo wejścia do świątyni było wyłącznie przywilejem cesarza i jego dworu. Dopiero w 1918 r. po raz pierwszy udostępniono ją zwiedzającym, a w 1998 r. cały taoistyczny kompleks został wpisany na listę dziedzictwa UNESCO. Świątynia mieści się w centrum 270-hektarowego parku, świetnie utrzymanego, kolorowego, z mnóstwem drzew, krzewów i różnorodnych kwiatów. Chińczycy upodobali sobie park do celów rekreacyjnych. Mnóstwo jest tutaj tancerzy, gimnastyków i śpiewaków, którzy publicznie popisują się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. Po zakończeniu zwiedzania kolacja i nocleg.

Dzień 3
po śniadaniu przejedziemy na zwiedzanie Pałacu Letniego (Yíhéyuán) - dawnej rezydencji chińskich cesarzy. Nazwa Yiheyuan oznacza Ogród Pielęgnowania Harmonii. Panuje tu perfekcyjna symbioza skały, wody i roślin, a wszystko urządzane jest według pewnego porządku, aby pokazać naturalne prawa i harmonię. Centralnym punktem Pałacu jest Wzgórze Długowieczności (Wanshoushan, 60 m wysokości) oraz sztuczne jezioro Kunming, które zajmuje 2/3 całego parku. Cały kompleks liczy 70 tys. m² zabudowanej przestrzeni z licznymi ogrodami, altankami, pawilonami, galeriami i klasycznymi rezydencjami. Po zakończeniu wizyty w Pałacu Letnim udamy się poza Pekin na spotkanie z jednym z 7 cudów świata - Wielkim Murem. Najważniejszy symbol Chin jest tak popularny, że samą sekcję w Badalingu dziennie odwiedza 70.000 osób. Całkowita długość muru w tym regionie wynosi 4,8 kilometra i jest najlepiej zachowaną częścią. Z Badaling udamy się wprost do najbardziej sportowej z okolicznych wiosek - Wioski Olimpijskiej Pekin 2008. Po zakończeniu zwiedzania kolacja oraz Kung Fu show (opcjonalnie, dodatkowo płatne).

Dzień 4
po śniadaniu udamy się na największy na świecie Plac Niebiańskiego Spokoju (Tian’anmen), którego obszar zajmuje 50 hektarów. Plac Tiananmen jest miejscem najważniejszych wydarzeń w Pekinie. Tu odbywały się wszystkie demonstracje, tu również w obecności 500 000 osób ustanowiona została Chińska Republika Ludowa. Bezpośrednio z Placu przekroczymy bramy Zakazanego Miasta (Gù Gōng), miejsca magicznego, osnutego aurą tajemniczości, którego historia sięga początków XV wieku i które było świadkiem najważniejszych wydarzeń z udziałem członków dynastii Ming oraz Qing. Mieszkało tutaj 24 cesarzy. Wejście do Miasta bez zaproszenia było zabronione, a jeśli komuś nawet się udało wejść to groziła mu kara śmierci. Będziecie zatem szczęściarzami, którzy zwiedzą to niesamowite miejsce na zaproszenie i co najważniejsze nic, poza byciem oczarowanym, Wam nie grozi. Na zakończenie wizyty w Pekinie zaplanowaliśmy wizytę w miejscu kultu buddyjskiego – Świątyni Lamy (Świątyni Harmonii i Pokoju, Yonghegong). Ten tybetański klasztor jest jedną z najbardziej imponujących buddyjskich świątyń poza Tybetem. Podobno każde pomyślane tam życzenie spełnia się. Po kolacji, nocnym pociągiem, udamy się do Suzhou (podróż w przedziałach sypialnych).

Dzień 5
przyjazd do Suzhou w godzinach porannych. Następnie transfer do hotelu i śniadanie. Zwiedzanie miasta, znanego z tradycyjnych ogrodów, wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO rozpoczniemy oczywiście od... Ogrodów Mistrza Sieci. Miasto od wieków słynęło z produkcji jedwabiu i handlu. Czerpało z tego nieprawdopodobne zyski i było nieprzyzwoicie wręcz bogate. Bogactwo przyciągało chińskie elity, które chętnie się tu osiedlały. Byli to urzędnicy cesarscy na emeryturze, artyści, najznaczniejsi kupcy. Tu rozwijały się i kwitły poezja, muzyka, malarstwo pejzażowe. W tej atmosferze zrodziła się moda na eleganckie i wystawne ogrody. Ciężko jest opisać jak wielką wyobraźnią wykazali się twórcy ogrodów. To trzeba zobaczyć na własne oczy. W dalszej części dnia przejedziemy do dystryktu Shantang, bardzo popularnego miejsca, które pomaga zrozumieć dla czego Chińczycy nazywają Suzhou Wenecją Wschodu. Na zakończenie dnia powrót do hotelu i kolacja.

Dzień 6
po śniadaniu wyjazd do fabryki jedwabiu. Będzie to bardzo ciekawa i edukacyjna wizyta, podczas której zapoznamy się z tajnikami produkcji jedwabiu i zobaczymy poświęcone mu muzeum. W dalszej części dnia przejedziemy do Zhouzhuang – wodnego miasta UNESCO. Najmłodsze budynki w Starym Mieście mają ponad 100 lat, a najstarsze sięgają czasów dynastii Ming. Miasto pocięte jest licznymi kanałami, po których przejażdżka stanowi główną atrakcję pobytu. Po zakończeniu zwiedzania powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 7
po śniadaniu wyjazd do jednego z największych miast na świecie - Szanghaju. Największe miasto w oszałamiającym tempie wzbogaca się o kolejne wieżowce, ścigające się o miano najwyższych na świecie. Oprócz nowoczesności znajdziemy tu również buddyjskie świątynie pachnące drzewem sandałowym, gwar Starego Miasta, romantyczne uliczki wodnych miast i soczystą zieleń miejskich ogrodów. Zwiedzanie Szanghaju rozpoczniemy od buddyjskiej Świątyni Nefrytowego Buddy, gdzie najważniejszym eksponatem jest dwumetrowy, bogato zdobiony posąg o wadze ponad jednej tony. Świątynia jest czynnym miejscem kultu, przy świątyni mieszka 70 mnichów. Ulica Nankińska to kolejny punkt naszego programu. Od dzielnicy Jing’an na zachodzie ciągnie się najdłuższa ulicą handlowa Chin. Około 5,5 km kolorowych witryn sklepowych, restauracji, magów, kolejek dla dzieci i wszystkich innych atrakcji, zachęcających do wydawania juanów. Spacer zakończymy na przepięknym deptaku Bund, położonym wzdłuż rzeki Huangpu, skąd panorama na nowoczesny Pudong jest najpiękniejsza. Na zakończenie dnia odbędziemy podróż do cesarskich Chin z okresu dynastii Ming i Quing. Stare Miasto kontrastuje z nowoczesnością Szanghaju. Do 1949 r., czyli do chwili proklamowana Chińskiej Republiki Ludowej, Stare Miasto podlegało chińskiemu prawu i administracji, podczas gdy pozostały obszar Szanghaju znajdował się w zagranicznej strefie wpływów. Mieszkali tu głownie Chińczycy. Dzielnica okryła się w tych czasach złą sławą, jako siedziba mafii, gangów i handlarzy opium. Jej dzisiejszy urok z pewnością wyjątkowo wypadnie na każdym zdjęciu. Po zakończeniu zwiedzania kolacja. Dla chętnych show akrobatyczne (dodatkowo płatne).

Dzień 8
po śniadaniu odwiedzimy jeden z symboli miasta - Muzeum Narodowe, mieszczące się na Placu Ludowym. Muzeum mieści w sobie kolekcję ponad 120 tys. sztuk reliktów kultury chińskiej i zajmuje powierzchnię 12 tys. m². Następnie przejedziemy do dystryktu Fracuska Koncesja. W Dzielnicy Francuskiej, po chińsku zwanej Luwano, można poczuć się jak w Europie. Dla Chińczyków to miejsce największego lansu. Przebierają się tutaj w markowe ciuchy i dumnie spacerują machając torebkami najsłynniejszych europejskich projektantów. Z "Francji" pojedziemy do Perły Orientu - tak właśnie nazywana jest wieża telewizyjna. Wieża ta ma 468 metrów i jest piątą pod względem wysokości wieżą na świecie. Z góry widać dokładnie zakola Huangpu oraz Suzhou, dzielnicę wieżowców na Pudongu i Bund. Na zakończenie dnia wybierzemy się na zakupy do klasycznego domu towarowego. Dla chętnych możliwy jest rejs widokowy rzeką Huangpu (dodatkowo płatny).

Dzień 9
transfer na lotnisko. Wylot i przylot do Warszawy.

Biuro Podróży zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania.

Opłata rezerwacyjna wynosi 30% ceny imprezy. Pozostałe dopłaty: 30% na 90 dni przed imprezą i 40% na 30 dni przed imprezą. W przypadku rezerwacji na mniej niż 90 dni przed imprezą opłata rezerwacyjna wynosi 60% i dopłata do 40% na 30 dni przed imprezą.

DOKUMENTY:
Na wyjazd niezbędny jest paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z minimum 1 wolną stroną. Do Chin potrzebna jest wiza. Procedurę składania wniosków wyjaśni uczestnikowi pracownik biura. W przypadku zmieniających się regulacji wizowych, biuro będzie informować wszystkich uczestników wyjazdu. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji wycieczki, każdy uczestnik otrzyma listę niezbędnych do zabrania rzeczy: wyposażenia apteczki, odzieży, dokumentów, ect.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO:
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

DOBRZE WIEDZIEĆ:
w Chinach obowiązującą walutą jest renminbi (yuan): 1 PLN = 1,82 CNY. Pieniądze można wypłacać w bankomatach lub wymieniać w bankach (dolary i euro).

Zdrowie:
prosimy o podanie informacji o uczuleniach, przyjmowanych lekach, chorobach przewlekłych

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata do pokoju jednoosobowego : Dopłata 1000 PLN
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) : Dopłata 30 PLN
Ubezpieczenie KL/NNW : Dopłata 100 PLN
wiza chińska : Dopłata 450 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

Hotele 3 gwiazdkowe Superior lub 4 gwiazdkowe, pokoje dwuosobowe.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja (HB)

W cenie wyjazdu zapewnione jest wyżywienie w postaci dwóch posików dziennie - śniadania i obiadokolacje.

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość
Warszawa

Cena zawiera

- bogaty program zwiedzania z polskim pilotem
- wyżywienie HB – dwa posiłki dziennie
- hotele 3 superior / 4
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- śniadania w formie bufetu w hotelu 7x
- obiadokolacje w restauracjach 7x
- przelot klasa ekonomiczna – lot z przesiadką
- bagaż główny 23 kg + podręczny 7 kg
- transport klimatyzowanym autokarem i pociąg nocny

- bogaty program zwiedzania z polskim pilotem
- wyżywienie HB – dwa posiłki dziennie
- hotele 3 superior / 4
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- śniadania w formie bufetu w hotelu 7x
- obiadokolacje w restauracjach 7x
- przelot klasa ekonomiczna – lot z przesiadką
- bagaż główny 23 kg + podręczny 7 kg
- transport klimatyzowanym autokarem i pociąg nocny

Cena nie zawiera

Obowiązkowe
- wiza i pośrednictwo wizowe: 450 PLN/os.
- obowiązkowy pakiet biletów wstępu: 300 USD/os. (płatne u pilota)
- ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN
Opcjonalne
- dopłata do pokoju jednoosobowego: 1000 PLN

Obowiązkowe
- wiza i pośrednictwo wizowe: 450 PLN/os.
- obowiązkowy pakiet biletów wstępu: 300 USD/os. (płatne u pilota)
- ubezpieczenie KL/NNW: 100 PLN
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 30 PLN

Opcjonalne
- dopłata do pokoju jednoosobowego: 1000 PLN

comments powered by Disqus
Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.