w naszej ofercie: 11731 imprez, 3243 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Klub Urwisa Akademia Avengers Wisła 2023
Wszystko o tej ofercie wie:

KLUB URWISA AKADEMIA AVENGERS WISŁA 2023

Klub Urwisa Akademia Avengers Wisła 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych w Wiśle 2023,Odkryj w sobie moc superbohatera, Obozy i Kolonie Fantastyczne, Obozy Lego, Obozy Marvel 2023

Wiek: od 9 do 13 lat
Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (FB)
Ocena oferty:
Kod oferty:
276921550
oferta w pdf

Klub Urwisa Akademia Avengers Wisła 2023

Klub Urwisa Akademia Avengers Wisła 2023, Obozy i kolonie dla najmłodszych w Wiśle 2023,Odkryj w sobie moc superbohatera, Obozy i Kolonie Fantastyczne, Obozy Lego, Obozy Marvel 2023

Odkryj w sobie moc superbohatera. Nie tylko kostiumowi superherosi cechują się fantastycznymi zdolnościami! Ty również dzięki swojej sprawności fizycznej, inteligencji i sprycie możesz zwalczyć szeroko pojęte zło i nieść pomoc innym! Zapraszamy do malowniczej Wisły, gdzie będziecie mogli uczestniczyć w specjalnych misjach, rozwijać swoje postaci i zdobywać punkty doświadczenia.

Program

Zostań SuperBohaterem!    

Szeroko omówimy naszych ulubionych Superbohaterów i ich najciekawsze moce.  

Iron Man. Wykażemy się pomysłowością i przedsiębiorczością niczym Iron Man. Przy pomocy przeróżnych materiałów i dodatków własnoręcznie przygotowujemy maski, koszulki, peleryny.
Kapitan Ameryka. Wcielimy się w tego bohatera i stworzymy swoją niezniszczalną tarczę, która posłuży nam nie tylko w obronie, ale i ataku przeciwnika. Ponadto przetestujemy swoją kondycję fizyczną w porannym wojskowym treningu oraz nauczymy się składać flagę.
Hulk.  Zielona bestia o nadludzkie sile i zwinności powstała w wyniku wybuchu gamma-bomb. Podczas obozu przetestujemy swoją zwinność i siłę a także zbudujemy własną gamma-bomb!  
Thor. Czy odnajdziemy w sobie wewnętrzną moc, odznaczymy się odwagą i odpowiedzialnością by być godnym  podnieść młot? Stworzymy swój własny model młota. 
Czarna Wdowa. Przekonamy się jakich technik szyfrowania, manipulowania i porozumiewania się w grupie używa szpieg doskonały. Kalambury SuperBohaterów oraz zabawa w szpiegów Decrypto.
Hawkeye - Przetestujemy swoje umiejętności strzeleckie precyzyjne. Będziemy strzelać nie tylko z łuku a także sprawdzimy swoje umiejętności zastawiania pułapek.
Rękawica Nieskończoności. Staniemy do walki o losy wszechświata. Podejmiemy ryzyko i wcielimy się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołączymy do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołamy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? 
Punkty Doświadczenia.W każdej konkurencji będą do zdobycia punkty doświadczenia, które będzie można wymieniać na nagrody!

Zostań SuperBohaterem!    

 • Szeroko omówimy naszych ulubionych Superbohaterów i ich najciekawsze moce.  
 • Iron Man. Wykażemy się pomysłowością i przedsiębiorczością niczym Iron Man. Przy pomocy przeróżnych materiałów i dodatków własnoręcznie przygotowujemy maski, koszulki, peleryny.
 • Kapitan Ameryka. Wcielimy się w tego bohatera i stworzymy swoją niezniszczalną tarczę, która posłuży nam nie tylko w obronie, ale i ataku przeciwnika. Ponadto przetestujemy swoją kondycję fizyczną w porannym wojskowym treningu oraz nauczymy się składać flagę.
 • Hulk.  Zielona bestia o nadludzkie sile i zwinności powstała w wyniku wybuchu gamma-bomb. Podczas obozu przetestujemy swoją zwinność i siłę a także zbudujemy własną gamma-bomb!  
 • Thor. Czy odnajdziemy w sobie wewnętrzną moc, odznaczymy się odwagą i odpowiedzialnością by być godnym  podnieść młot? Stworzymy swój własny model młota. 
 • Czarna Wdowa. Przekonamy się jakich technik szyfrowania, manipulowania i porozumiewania się w grupie używa szpieg doskonały. Kalambury SuperBohaterów oraz zabawa w szpiegów Decrypto.
 • Hawkeye - Przetestujemy swoje umiejętności strzeleckie precyzyjne. Będziemy strzelać nie tylko z łuku a także sprawdzimy swoje umiejętności zastawiania pułapek.
 • Rękawica Nieskończoności. Staniemy do walki o losy wszechświata. Podejmiemy ryzyko i wcielimy się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołączymy do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołamy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? 
 • Punkty Doświadczenia.W każdej konkurencji będą do zdobycia punkty doświadczenia, które będzie można wymieniać na nagrody!

Misje Super Heroes

 • LEGO Marvel Super Heroes, Spider-Man. Tylko połączone moce Spidermana, Spider-Girl i Scarlet Spidera pozwolą rozprawić się z Zielonym Goblinem. Składać będziemy unikalne zestawy takie jak: Thor vs. Hulk Arena czy Walka o Cysternę ze Spider Manem i Kapitanem Ameryka.
 • Turniej gier VR. Dzięki goglom VR dosłownie przeniesiemy się w kostium Iron Man’a i będziemy wykonywać określone misje. ! Będzie też porządna dawka emocji i zdrowej rywalizacji podczas turniejów na konsolach PS5 i PS4.
 • Pojedynki na Laser X. Niesamowita gra high-tech o zasięgu 60 metrów. Kolorowe efekty świetlne oraz dźwięki stereo z pewnością będą dodatkową atrakcją.

Produkcja Marvel

 • Warsztaty komiksowe. Będziemy tworzyć autorskie komiksy. Rusz głową i uwolnij wyobraźnię. 
 • Ale Kino! Przegląd kultowych scen z animacji i filmów z SuperBohaterami w roli głównej. 

Podróże małe i duże 

 • Górskie wycieczki. Łagodne podejścia, inspirujące spacery i lokalne ciekawostki. Odkryjmy razem piękno beskidzkich szlaków oraz otaczająca nas przyrodę. Jako wyzwanie proponujemy wyjście z przewodnikiem na Stożek oraz wycieczkę do pobliskiego rezerwatu przyrody Mrózków. Po drodze zwiedzimy najwyższy most kolejowy w kraju.   

Czas zabawy

 • Talent show. Wieczorny konkurs obozowych talentów.
 • Olimpiada sportowa na wesoło.
 • Pamiątkowa sesja zdjęciowa.
 • Góralskie ognisko z pieczeniem kiełbasek.
 • Dyskoteki przebierane z motywem przewodnim.
 • Quizy i konkursy z nagrodami.      
 • Gry podwórkowe i zabawy integracyjne na świeżym powietrzu.
 • GigaGry Kingsize. Mega Jenga, Mega Twister, Mega Puzzle, Mega Scrabble, Mega Bierki, Dobble XXL, Yatzy, Chińczyk i inne plenerowe wersje Waszych ulubionych gier 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu

Malowniczy ogród zoologiczny położony na 1,5 ha terenu posiadający 3 km przyrodniczych ścieżek edukacyjnych. To fantastyczna możliwość obcowania z naturą na wyciągnięcie ręki. Na rozległym terenie parku można podziwiać, karmić, a nawet głaskać dziką zwierzynę: żubry, jelenie szlachetne, dziki, sarny, daniele, kozy i muflony. Główną atrakcją parku jest stacja ptaków drapieżnych: sokolornia i sowiarnia, które są obsługiwane przez wykwalifikowanych sokolników. Do dyspozycji najmłodszych gości również: plac zabaw, bajkowa aleja z ruchomą ekspozycją, polana piknikowa i urocze miejsca widokowe.

Energylandia

Energylandia – całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, podzielonych na 4 strefy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park. Ponadto warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje.

Aquapark Tropikana - Hotel Gołębiewski

1,5 h wodnej zabawy na całego! Kolorowe baseny, 5-torowa zjeżdżalnia o długości 550 metrów, "cebula" dla umiejących pływać i żądnych wrażeń pływaków, brodzik z bardzo ciepłą wodą, fala i bicze wodne.

Przygodowy Pakiet Obozowy

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:

 • latarka ręczna z kompletem baterii,
 • bidon,
 • dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć z obozu

 • Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz
 • poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL      
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek
 • pieszych, obuwie sportowe, bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową      
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy
 • środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii    
 • ręcznik plażowy, strój kąpielowy/kąpielówki i klapki
 • własny bidon na wodę

Informacje dodatkowe

Transport

 • Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem i/lub pociągiem
 • Zastrzegamy sobie prawo do organizowania na trasie przesiadek (zgodnie z regulaminem dojazdów).
 • Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 350 zł.
 • Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
 • Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Gwarancja aklimatyzacji

Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.

Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Energylandia : Dopłata 190 PLN
Galeria najlepszych zdjęć : Dopłata 39 PLN
Gwarancja aklimatyzacji : Dopłata 200 PLN
Karta Dużej Rodziny : Zniżka 100 PLN
Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu : Dopłata 120 PLN
Pakiet Parasol : Dopłata 125 PLN
Pakiet Super Parasol : Dopłata 200 PLN
Park Wodny Tropikana : Dopłata 120 PLN
Przygodowy Pakiet Obozowy : Dopłata 150 PLN
Rabat Rodzinny : Zniżka 30 PLN

Zakwaterowanie

Pensjonat

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle

Uroczy pensjonat w dzielnicy Wisły Kopydło. Do dyspozycji wygodne, klimatyczne pokoje 3-, 4- i 5-osobowe z łazienkami oraz 3 sale zajęciowe. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży z ogrodem, terenem zielonym do organizacji ognisk, gier, zabaw i zajęć sportowych.  Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.

Wyżywienie

śniadanie, obiad i kolacja (FB)

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się ciepłą kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną. 

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Autokar lub Pociąg

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem
Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.
Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.
Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.
Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem

Miejscowość Cena
Częstochowa Dopłata 158 PLN
Gdańsk Dopłata 268 PLN
Katowice Dopłata 158 PLN
Kielce Dopłata 350 PLN
Kraków Dopłata 158 PLN
Leszno Dopłata 350 PLN
Lublin Dopłata 350 PLN
Łódź Dopłata 228 PLN
Opole Dopłata 350 PLN
Poznań Dopłata 258 PLN
Rzeszów Dopłata 350 PLN
Szczecin Dopłata 350 PLN
Toruń Dopłata 258 PLN
Warszawa Dopłata 268 PLN
Wrocław Dopłata 258 PLN
Transport z podanych miejscowości organizowany przy min: 5

Własny

Cena nie zawiera

 • Dojazdu,  dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej).

Dopłaty: 

 • Aquapark Tropikana - Hotel Gołębiewski - 120 zł 
 • Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - 120 zł
 • Energylandia - 190
 • galeria najlepszych zdjęć - 39 zł
 • przygodowy pakiet obozowy - 150 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 3 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

comments powered by Disqus
Nasze marki:
 • Wczasy Zimowe

 • Wczasy Letnie

 • Obozowicz.pl

 • Wycieczki Egzotyczne

 • Nowa Huta Travel

 • Bilety Promowe

 • Wycieczki po Ojcowie

 • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Zapisz się do Newsletter Ecotravel

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.