w naszej ofercie: 11075 imprez, 7150 terminów!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Typ podróży:
Kierunek:
Wyjazd od do
Miejsce wyjazdu:
Kod oferty:
 Dla kogo jest Bon Turystyczny? Jak go aktywować i gdzie wykorzystać dowiesz się również u nas :)  Już są! Sprawdź wyjątkową ofertę wyjazdów na letnie obozy młodzieżowe i kolonie w Wakacje 2020!  Zrób wspaniały Prezent swoim bliskim - Kup Bonn Podarunkowy Ecotravel »
Zwiedzanie Londynu cz. 7
Anglia    Wielka Brytania   
Najpierw przeżyliśmy podwodną przygodę, dzięki Sea Life Aquarium. Podobno jest to jedno z najlepszych w Europie miejsc tego typu. Następnie odbyliśmy historyczną podróż po różnych epokach historii ludzkości w British Museum. Ilość sal i eksponatów jest dosłownie nie do ogarnięcia. Uczta dla oczu i umysłu.
  
  
Sea Life Aquarium
 
Gdyby nie promocja Oyster Card, raczej byśmy nie odwiedzili Sea Life Aquarium, ponieważ bilet kosztował 18 funtów od osoby. Po wyjściu z akwarium stwierdziliśmy, że naprawdę było warto. Chyba najbardziej niesamowitą częścią Sea Life Aquarium jest szklany tunel. Nie da się opisać uczucia, którego doznałam, stąpając po szklanej, przezroczystej podłodze i widząc pod nią rekina. Dosłownie ogarnął mnie paraliż i nie mogłam ani się cofnąć, ani iść dalej. 
 
Można powiedzieć, że ocean jest na wyciągnięcie ręki, gdyż w niektórych otwartych akwariach można dotknąć płaszczek czy rozgwiazd. Klimat każdej ekspozycji jest doskonale dopasowany, na przykład część z pingwinami ma nawet ścianę z lodu. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

British Museum
 
Muzeum Brytyjskie to miejsce, w którym można spędzić co najmniej tydzień, gdyby chciało się wnikliwie studiować ekspozycję. W dodatku jest to kolejne darmowe muzeum. Ciężko jest opisać, co możesz zobaczyć wewnątrz. Można stwierdzić, że całą historię ludzkości. Mam nadzieję, że zdjęcia trochę mi pomogą. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zobaczcie też wcześniejsze nasze dni ze zwiedzania Londynu:

Nie jestem wielką podróżniczką, globtroterką ani backpacker'em, ale kocham podróżować - czasem na własną rękę, samochodem, autobusem, samolotem, z plecakiem, z walizką, z biurem podróży, czasem w dalekie strony, a czasem w całkiem bliskie. Pisząc bloga, chcę pokazać Ci kawałek Świata, widziany moimi oczami. Wszystkie blogowe opinie mają charakter subiektywny. Z moich porad korzystasz na własną odpowiedzialność.
comments powered by Disqus

Podobne artykuły

2020-03-12
2018-10-05
2017-10-26
2016-04-18
2015-04-10
Umieść link do artykułu na swojej stronie:
<a href="https://www.ecotravel.pl/zwiedzanie-londynu-cz-7.html" title="Zwiedzanie Londynu cz. 7" ><img src="http://www.ecotravel.pl/view/images/eco.png" alt="Zwiedzanie Londynu cz. 7" style="vertical-align: middle;" /> Zwiedzanie Londynu cz. 7</a>

Powyższa treść jest objęta licencją Creative Common Attribution & Share Alike. Licencja, której używamy oznacza, że zezwalamy na wykorzystanie w dowolny sposób treści zawartych w utworze – pod warunkiem podania nazwy firmy EcoTravel jako autora w postaci klikalnego linku kierującego do http://www.ecotravel.pl lub źródła oryginalnego tekstu w postaci klikalnego linku. Wszystkie inne użycia online bez podania klikalnego linku są zabronione.

Nasze marki:
  • Wczasy Zimowe

  • Wczasy Letnie

  • Obozowicz.pl

  • Wycieczki Egzotyczne

  • Nowa Huta Travel

  • Bilety Promowe

  • Wycieczki po Ojcowie

  • Jurajska Przygoda

Biuro Podróży Ecotravel

ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotycznepielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz obozy młodzieżowe: kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.


Tanie noclegi nad morzem Imprezy na Jurze Ojcowski Park Narodowy Parki Narodowe Pieskowa Skała Zielone Szkoły Bilety Promowe Bilety Lotnicze Obozy Kolonie Zimowiska Obozy Młodzieżowe Wycieczki Objazdowe Obozy Paintballowe Oferty Sylwestrowe Szczyrk noclegi Wczasy nad morzem Hua Hin Boszkowo Hotele Warszawa obrazy Plecaki turystyczne noclegi Noclegi wakacje nad morzem Babia Góra Tanie Noclegi Niepełnosprawni Fotograf Zgorzelec | dodaj linka »

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.